Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Şehir Magandaları Motorcuyu Feci Şekilde Dövdü

Motovento
    REKLAM ALANI

ne konusu konuşuluyor bilmiyorum ama tahmin ediyorum hiç öyle düşünmeyin, ticaret piyasasında olmayanlar bilmeyebilir, para kazanmak o kadar zor değil gerçekten, bende eskiden öyle düşünürdüm parası olan adam akıllı adam diye düşünürdüm, bak bana derdim, ama hayır öyle değil belki bu anca küçük bir genelleme olabilir, eskiden güzel bir arabayla gelene ister istemez bir saygı duyardım şimdi porsheyle gelse çek ordan arabayı ben koyucam diyicek kadar ayırt etmiyorum sizde bunu görün lütfen

Alıntı berkay3212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abartmayın ya 3 çomar emlakcı bile öküz gibi para kazanıyor artık
    insta: veli_montana_

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    malesef kanun bizi korumuyor arkadaslar, maganda dalmıs arkadasımıza ama yarın bir baskasınada dalacak, yaptırımı olan herhangi bir ceza yok.
    malum boyle olmadığı sürece siz de bende bu olaya sahit olabiliriz, bu tipler hemen silah da çeker vursa bile ben ceza alacağını sanmıyorum.
    başıma bir olayın gelmesinden değilde geldikten sonra suclunun salınmasına korkuyorum, hazmedemiyorum (anlattığım şu an gündeme olan taciz, dayak vb ile genelleme yaparak yazıldı)
    major24 bunu beğendi.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o üç barzo tam da yeni türkiyenin yansımasıdır işte, ve herkesin bildiği üzere tabii ki de hiç bir ceza almayacaklar. medeni bir ülkede olsa bütün hayatları kararmış olurdu bunların da, nerede yaşadıkları çok iyi biliyorlar işte. bu ayrı mevzu...

motorcu için de şunu söyleyeyim; madem yol vermeyeceksin(o anda araç solluyorsun, yol vermek zorunda değilsin, biliyorum) o zaman basıp gitsene be kardeşim. ya da azıcık sağa kay .iktirsin gitsin .içler. benzin istasyonuna çekecek kadar gözü kara isen de korumalı eldivenle yapıştıracaksın suratına, bak nasıl kuyruğunu kıstırıp kaçıyor .içler.

ben trafikde yada başka ortamda kolay kolay kavga etmem bu ülkede arkadaş, neden mi ? denk geliyorum bazen adam sağa çek falan yapıyor, biliyorum ki dursam eşek sudan gelinceye kadar döverim ben bu .içi ama öyle kahbe olmuş ki ortalık, bir telefonla sana 20 kişi toplar dalarlar sana, trafikde önüne geçip kaza yaptırırlar vs. denk geliyorum ya, adamlar arabanın içinde zaten 2-3 kişi varlar, sağa çek sağa çek yaparken bi bakıyorsun bir yandan da telefona sarılmış, maksat belli.

aklı başında arkadaşlara tavsiyem: bu ülkede şu cahil köpek sürüsü ile dalaşmayın, huzurunuz kaçar ve bunlar yaptıklarıyla kalır, karakolda da çay kahve içirip göndeririler.

Motosikleti
    cıks
    sırf 2 durum için silah taşımak istiyorum,
    biri bunun gibi bir durumla karşılaşırsam, benim anam ağlayacağına senin ki ağlasın diyip bacaklarına sıkmak için...
    diğeri pitbull, rottweiler gibi saldırgan köpekler, çocuklara saldıran olursa hem köpeği hemde sahibini vurmak için...

sonra vazgeçiyorum adam yerine korlar da cezaevine girerim, ne de olsa çomar çok ama çok fazla bu ülke de

"bir toplumda suç varsa o ülkede adalet yoktur" yada "bir devlette adalet kavramını görmek için o toplumun işlediği suçlara bakın" yazarı hatırlayamadım şimdi...15 yaşında velet de olsa afedersin abisin kralsın diyip geçmek lazım...

adalet, hak hukuk kalmadı bu ülkede
    olay sosyolojik,

heh kafa atardım tekme atardım fasa fisosunada inanmayın, 15 yaşında balici tinerci veletler sas komandosunu
    taksimde öldürmedi mi! devamında haberin linkini bulmak için girdim elemanlar yeniden çıkmış yeniden bıçaklama haberleri ... garip ülkeyiz vesselam

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Plaka : 34 SG 565
    2012 Model 320d
    adı : Yahya Müjdeci
    Doğum Yeri/Tarihi : Diyarbakır Bismilli / 1988
    Küçükçekmece atakent mahallesinde yaşıyor.
    BAĞCILARDA TİCARET YAPIYORMUŞ

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 Model 320d
    Bundan sonra rahat yok. Gören arkadaşlar, lastik bijonlarını söküp alsınlar mümkünse...
    major24 bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 Model 320d
    Gunaydin. Bu bilgileri yazmak icin girdim ama sagolun yazmissiniz

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    bu aracın sahibi benim ilkokul arkadaşım. bazen semptimize gelir. kendisi terör sempatizanlığından gezi dönemlerinde 90 gün içeride yattı. şuanda da zaten olaya karışmamak şartı ile salınmıştı. 5 yıl gözetimi vardı. içmişler, her zaman ki insanlar gene aynı.
    böyle insanlara eski arkadaşım demek bile benim canımı yakıyor. belki trafik kurallarına göre araç sol şeritten hızlı gidebilir. lakin o yolda belli bir hız sınırı var ve belli ki motorcuda bu hız sınırına stabil gidiyor. araç hız sınırını geçmek için herhangi bir şekilde süratlı gidip bu şekilde birşeyler yapması gerekmez. istanbul içi en hızlı gidilecek yer 120 km iken araç sanırım 200km yi görmeye çalışıyor. birde bu açıdan değerlendirelim. ayrıca son olarak; türkiye trafik standartlarına göre, artık selektör yakmanın cezası vardı. bunuda işlerler diye düşünüyorum.
    hadi kendi şahsi düşüncemi koyayım ortaya, ben bu eski arkadaşımı iyi bilirim. serseridir. okuldan 50 kuruş bizden almak için haraç keserdi. büyüdü gene adam olamadı, siyasisi, elinde tesbihi rajon kesip kendini birşey sanır oldu. tokatlıdır kendisi ama kendini dersimli olarak tanıtır herkse. siyasi görüşleri aynı olanlar tarafından çok sevilen eli " kim bilir nasıl yolla " para görmüş pislik bir insandır.
    gereken en büyük cezayı almasını temenni ediyorum
    hknzrdm, feti_can, cihan54 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendisi terör sempatizanlığından gezi dönemlerinde 90 gün içeride yattı. şuanda da zaten olaya karışmamak şartı ile salınmıştı.
    Bunlar hep güzel haberler. Bu sefer daha uzun yatmasını bekliyoruz.

Olaya karışan motorcu arkadaş burada değil sanırım yoksa konuya yazardı diye tahmin ediyorum
    Ama umarım peşini bırakmaz.

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    sabah tvde haberlerde gordum sonunu. tvye cikmasi guzel en azindan. konusmalar tabii ki sansurlenmis. plaka da herhalde kapatilmistir.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    memleketi sirk haline getiren soytarılar sağ olsun. (fışkiyeci anlatmıştı sağ olmalarının sebebini)

bu saldırı ile ilgili herhangi bir hukuki süreç olduğunu duymadım henüz.
    parkta hamile kadınları tekmeleyenlerin dahi toplum içerisine salınmasına cevaz veren yargı organlarının bu konuya ne kadar önem vereceklerini az çok kestiriyorum.
    eleman yediği dayaklar kalır,
    esas oğlanların namı yürür, meşhur olurlar vs ...
    major24 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Görüyorum ki cahil, kindar, medeniyet yoksunu bir ülke haline gelmeye başlamışız. Sorsak "delikanlıyım" der, baksan 3 kişi bir kişiyi döver. Şive belli ediyor zaten karşılık bile vermeyen gence hunharca saldırmalarının sebebini. Dağdan gelen anarşik şerefsizi İstanbulda bmwye bindirirsen kendini bir halt zanneder. Sen hayırdır oglım diye iner arabadan.
    Öte yandan, birileri demiş ki yol vermemiş. Siz o yapılan selektörlerin yok istemek için yapıldığına inanıyor musunuz? Adam resmen çek sağa selektörü yapıyor. Girmiş motorun götüne, dayıyor uzunları. Arabanın geçeceği boşlular da var zaman zaman, adam geçmeyip selektöre devam etmiş.
    Bizim buralarda denk gelmez ki böylesi...

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Opel kullanıcıları forumuna
    Passat mı ? Insignia mı ?
    diye başlık açmaya benziyor..

Ardından forum ekibi..
    "-Kaldırım taşlarını kapan gelsin konuya"
    hücuuuuuuuuumm..

La olm motosiklet forumuna böyle konu açmak.
    Taşlanacak olan suçsuz bile olsa elbette karşı taraf..
    Adam yol istiyor selektör yapıyor bizim eleman tır tır motoruyla
    "- dur bekle arkamda, şu arabayı da geçeyim de öyle
    hatta şimdi petrole gircem biraz daha bekle şunu da geçeyim.."

Sonrada dayağı yiyor. Bereket vurup düşürmemişler YOLLARIN KRALI arkadaşı..
    mucoist bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ardından forum ekibi..
    hücuuuuuuuuumm..

Bu yorumu size yakıştıramadım gerçekten.
    İzmir-Karşıyaka

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    6 sayfadır aynı tartışma bitmemiş

Beladan uzak durmak başka
    Ama iki üstteki yorum sanki şey gibi olmuş
    "Tamam işte yol vermeyeni toplanıp dövüyoruz, nesine şaşırdınız"
    Quad87 bunu beğendi.

Ardından forum ekibi..
    hücuuuuuuuuumm..

Bmw'li magandalardan hiçbir farkı olmayan. Benzin zamlarından sonra " olsun ben hep 20 liralık benzin alıyorum " zihniyetinde bir arkadaş
    Kaile almamak lazım.
    pitho bunu beğendi.

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu aracın sahibi benim ilkokul arkadaşım. bazen semptimize gelir. kendisi terör sempatizanlığından gezi dönemlerinde 90 gün içeride yattı. şuanda da zaten olaya karışmamak şartı ile salınmıştı. 5 yıl gözetimi vardı. içmişler, her zaman ki insanlar gene aynı.
    böyle insanlara eski arkadaşım demek bile benim canımı yakıyor. belki trafik kurallarına göre araç sol şeritten hızlı gidebilir. lakin o yolda belli bir hız sınırı var ve belli ki motorcuda bu hız sınırına stabil gidiyor. araç hız sınırını geçmek için herhangi bir şekilde süratlı gidip bu şekilde birşeyler yapması gerekmez. istanbul içi en hızlı gidilecek yer 120 km iken araç sanırım 200km yi görmeye çalışıyor. birde bu açıdan değerlendirelim. ayrıca son olarak; türkiye trafik standartlarına göre, artık selektör yakmanın cezası vardı. bunuda işlerler diye düşünüyorum.
    hadi kendi şahsi düşüncemi koyayım ortaya, ben bu eski arkadaşımı iyi bilirim. serseridir. okuldan 50 kuruş bizden almak için haraç keserdi. büyüdü gene adam olamadı, siyasisi, elinde tesbihi rajon kesip kendini birşey sanır oldu. tokatlıdır kendisi ama kendini dersimli olarak tanıtır herkse. siyasi görüşleri aynı olanlar tarafından çok sevilen eli " kim bilir nasıl yolla " para görmüş pislik bir insandır.
    gereken en büyük cezayı almasını temenni ediyorum
    ben maalesef ceza alacağını sanmıyorum, buyuk ihtimalle paso bu sekilde davranıyordur, ceza almayacağını bilerek zaten seni kurşun manyağı yaparım diyor, nekadar da rahatca. Şunu onu salan hakime göstermek lazım.

Herkes kursun manyağı yapar, herkes biribrinin ağzını burnun kırar, asar, keser, kükrer memleket nehale geldi... en büyük kabadayılık efendilik derdi eski insanlar ama simdi herkes polat alemdar, terminator

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017

Ardından forum ekibi..
    hücuuuuuuuuumm..

Alıntı major24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bmw'li magandalardan hiçbir farkı olmayan. Benzin zamlarından sonra " olsun ben hep 20 liralık benzin alıyorum " zihniyetinde bir arkadaş
    Kaile almamak lazım.
    +1 (10 karakter fazla bu tiplere ama )
    VESPERA bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    motorcu arkadaş her ne halt etmiş olursa olsun, o araçtan inen adamın yaptığı şerefsizliktir.
    çok net.
    VESPERA bunu beğendi.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    hamile bir kadını tekmeleyip serbest kalınılıyorsa bence bu arkadaşlara hiç bir cezayi müeyyide uygulanmayacaktır. dayak yiyen kardeşimize çok geçmiş olsun acı bir tecrübe edindi malesef.
    Quad87 ve Seko bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)