Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Şehir Magandaları Motorcuyu Feci Şekilde Dövdü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    olması gereken ve gercek hayatta olan. 2 ayrı durum ıcın konusmak gerekıyor, "olması gereken", motor kullanan arkadasın oncesınde arabadakılere ne yaptıgını bılmemekle beraber,bu onlara motocu arkadasa saldırma hakkını vermez,kanunlar neden var , mılyonlar yıl sonunda ınsanlık medenıyet sevıyesını bu noktaya tasımıs,bır suru deneme yanılma ve tecrube ıle.Kural hatası oldugunda veya karsımızdakı ınsana sınırlendıgımızde bırbırımıze saldırıcaksak sılah tasıyıp vurucaksak bunun sonu tas devrıne dogru gıder."Olması gereken" bır hata varsa alacak plakayı gereklı yerlere sıkayet edecek.Sımdı "gercek hayatta olan" kısmına bakalım,vıdeo var zaten.Benden oncekı cevaplarda arkadaslar gayet guzel yazmıs,onemlı olan zarar gormemek ıse her ne olursa olsun bu durumlarda alltan alıp kenara cekılmek ve bulasmamak.Bu yaklasıma bırcok elestırı gelıyor fakat mesele zarar gormemek ıse yapmamız gereken bu.Duzenı kım degıstırıcek bız boyle yaparsak devam edıp gıdıcek gıbı sozler var , evet haklısınız ama yapısal sorunlar bu sekılde cozulmez olan sonunda bıze olur. Tavrı bu sekılde olan bır ınsanı duzelmez , egıtılemez , bunlar toplumun buyuk kısmını olusturuyor maalesef,bu adamlara neyı anlatıcaksın , nasıl egıtıceksın , kapasıtesı yok.Ne yapmak gerekır,alttan alıcan yol verıcen , bırak gecsın gıtsın,kendı zaten " su testısı" bır gun karsısına ondan daha psıkopat bırı cıkacak ve testı su yolunda kırılıcak.Eger bende psıkopatım , hata affetmem gerekırse oldururum dıyorsan o zaman sonuna kadar gıdıcen.Ben kendı adıma bu yola gırebılecek bırey degılım,kaybedıcek cok seyım var hayatta.Sızde oyleysenız bırakın gecsınler , bırseyler yapmak ıstıyorsanız hukuksal yolları deneyın, alternatıfı olmayan bır mevzu.Motor kullanmanın bence en zor kısmı ınsanın kendı karakterı,sınırı,egosu,sakınlıgını koruyamaması.Herseyden once motor kullanabılmek ıcın bunların uygun olması ve kontrol edılebılmesı gerekıyor.Motoru kullanan arkadas sınırıne yenık dusmese,sakın olsa bunlar yasanmayacaktı. Gecmıs olsun tekrar.

( vıdeo nun tamamını bulamadım,ızledıgım kadarına yaptıgım yorumdur)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    abartmayın ya 3 çomar emlakcı bile öküz gibi para kazanıyor artık
    velizrsln bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Bu tür olaylarda katlanır jop ise yarar mı acaba ? İlk gelen teröriste bi koycan diz kapağına diğerlerine allah kerim adam çıkartır vurursa sıkıntı buyuk

Bütün yorumları okumaya çalıştım. Adamın silah çıkarttığını bir tek ben mi görüyorum?
    Araçtan inerken silahı sağ elinden sol eline geçirip cebine koyuyor.
    Motorlu arkadaş da bu yüzden geri vites yapıyor. Hoş yapmasa da dayağı yiyecekti orası kesin.

Benzinciye girmesi hata diyenler olmuş. Adamlar orada önünü kesmeye çalışıyordu zaten. Benzinciye sığınıp dayaktan kurtulurum belki diye düşünmüş olabilir.

El hareketi yapıp yapmadığı belli olmuyor ama ben adamların bu kadar sinirlenmesine başka bir anlam yükleyemedim.

El hareketini ben de çekiyorum böylelerine ama önce kendimi bir şekilde garantiye alıyorum. Bu arkadaş hem hızına göre izlediği şerit anlamında hem de trafikte magandayla mücadele anlamında tecrübesizmiş. Umarım magandalar ceza alır.

Arabayı savunanlar bizden değildir. Aramızdaki hainlerdir. Araç BMW olunca geçiş üstünlüğü mü oluyor. Hızlı giden araca yol vermek gerekir ama trafikte adam dövmek (hele ki 3'e bir) adamlık sayılmaz..

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    hiç bir trafik hatası üç kişiden dayak yemeyi gerektirmez.
    keşke kaskı çıkarmadan birisine sağlam bir kafa atsaydı. darp raporu polis vs hiç bir şey olmaz. güveniyorlar ki kendilerine bu adamlar kameralı ışıl ışı yerde adam dövüyorlar.

Motosikleti
    gt250r
    Malum ırk ne bekliyosun,hepte böyle efendi insanlara denk gelirler.Şans ya işte birgün denyonun biri bağırsakları avuçlarına vermiyor..

Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malum ırk ne bekliyosun,hepte böyle efendi insanlara denk gelirler.Şans ya işte birgün denyonun biri bağırsakları avuçlarına vermiyor..
    hangi malum ırk ?

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi malum ırk ?
    No racismciler gelmiş,bence gayet ortada sormana lüzümmu var? Neden kendinizi kandırma ihtiyacı duyuyorsunuz? Bu ülkede yaşayan herkes çok iyi biliyor bu tarz boş beleş kabadayılıkları genel olarak gürcistan göçmenlerinin yaptığını yada bulgarmıydı tam çıkaramadım??

Motosikleti
    ybr125 2008
    No racismciler gelmiş,bence gayet ortada sormana lüzümmu var? Neden kendinizi kandırma ihtiyacı duyuyorsunuz? Bu ülkede yaşayan herkes çok iyi biliyor bu tarz boş beleş kabadayılıkları genel olarak gürcistan göçmenlerinin yaptığını yada bulgarmıydı tam çıkaramadım??
    no racism hayatın her alanında olması gereken bir şey. zaten kendi başarım olmayan bir şey olan ırk ile övünmek dünyanın en gerizekalıca olayı.
    boş beleş kabadayılıklar bu ülkenin içinde her yerde var. tarihe bakarsan kürt, türk, ermeni ,arap kabadayı çete vs görürsün.
    tabi bir de her şeyde bir ırkı karalamaya çalışan senin gibiler var. ırkçılık insanlık ayıbıdır, hastalıklı bir düşüncedir.

Motosikleti
    gt250r
    no racism hayatın her alanında olması gereken bir şey. zaten kendi başarım olmayan bir şey olan ırk ile övünmek dünyanın en gerizekalıca olayı.
    boş beleş kabadayılıklar bu ülkenin içinde her yerde var. tarihe bakarsan kürt, türk, ermeni ,arap kabadayı çete vs görürsün.
    tabi bir de her şeyde bir ırkı karalamaya çalışan senin gibiler var. ırkçılık insanlık ayıbıdır, hastalıklı bir düşüncedir.
    O zaman 100hanenin 95i kaçak elektrik kullanıp,ben evde zorda kalmadıkça faturadan dolayı doğalgaz açamazken ahırda eşşeğini ufoyla ısıtmayacak,bunuda kurnazlık olarak görüp başkalarını aptal yerine koymayacak bizlerde hastalıktan kurtulacağız. Burada iyi niyet kelebeği olup uçmaya gerek yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    motorcuda hem gerizekalı hem pısırık şu hale bak arkadan selektör atıyor o zaman sağa geciceksin.kıstırınca abi yapma etme diye ağlıyor.ben motorcuya acımadım ama adamlarda suclu.keşke daha çok dövselermiş sinir oldum.

Motosikleti
    ybr125 2008
    O zaman 100hanenin 95i kaçak elektrik kullanıp,ben evde zorda kalmadıkça faturadan dolayı doğalgaz açamazken ahırda eşşeğini ufoyla ısıtmayacak,bunuda kurnazlık olarak görüp başkalarını aptal yerine koymayacak bizlerde hastalıktan kurtulacağız. Burada iyi niyet kelebeği olup uçmaya gerek yok.
    kaçak elektrik her yerde var. isyan edeceksen başkasının çaldığını neden benim faturama ekliyorsun diye elektrik şirketine isyan edeceksin.tüm dünyada ırkçıların söylemleri hep servis edilen laflar ve haberler. amerikada zencilere hispaniklere suçlu derler, burda yok kaçak elektrik yok bilmemne hep öğretilen şeyler.

bakkala manava git kaçı fiş kesiyor , kaçı türk kaçı kürt kaçı çerkez bu emniyet şeridine girenlerin ambulansa yol vermeyenlerin ?

bir düşman yaratmadan yaşanmayacak mı şu memlekette? yok ermeni dölü , yok rum tohumu, yahudi uşağı , kaçakçı kürdo , o kadar yaygın ve kolay ki nefret edebilmek nefreti reddettiğimde sevgi kelebeği vs oluyor insan.

her doğu aksanıyla konuşan da malum ırk değil bunu da bir öğren. ülkenin doğusunda türkmeni de arabı da yaşıyor.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaşı genç bir kardeşimizi bulup sıkıştırmışlar. Tek başına olsa o misafir çocuğu o arabadan inmez bile.

Hala motosiklet kullananda suç aranıyor. Yol vermemişmiş sizin zihniyetinizi..

Boşuna boksla uğraşmıyoruz her gün

Ben biliyorum bir gün lazım olcak türkiyede

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    34 SG 565 beyaz bmw

yakında keserler biletini, 4 kişi bi adama dalmak neymiş görürsün allaan kekosu seni

aklın varsa çıkmassın trafiğe o arabayla

Motosikleti
    gt250r
    kaçak elektrik her yerde var. isyan edeceksen başkasının çaldığını neden benim faturama ekliyorsun diye elektrik şirketine isyan edeceksin.tüm dünyada ırkçıların söylemleri hep servis edilen laflar ve haberler. amerikada zencilere hispaniklere suçlu derler, burda yok kaçak elektrik yok bilmemne hep öğretilen şeyler.

bakkala manava git kaçı fiş kesiyor , kaçı türk kaçı kürt kaçı çerkez bu emniyet şeridine girenlerin ambulansa yol vermeyenlerin ?

bir düşman yaratmadan yaşanmayacak mı şu memlekette? yok ermeni dölü , yok rum tohumu, yahudi uşağı , kaçakçı kürdo , o kadar yaygın ve kolay ki nefret edebilmek nefreti reddettiğimde sevgi kelebeği vs oluyor insan.

her doğu aksanıyla konuşan da malum ırk değil bunu da bir öğren. ülkenin doğusunda türkmeni de arabı da yaşıyor.
    Servis edilen birşey yok,3 sene kaldım kendi gözümle gördüm. Hem sanane benim fikrimden git Fikir ltd. şti. A.ş ye şikayet et. Gördüklerimi teker teker anlatmamada gerek yok sanırım,benim askerimi polisimi şehit eden örgütün tabanına bak,kuruluşuna bak yüzlerce genelleme yapabileceğim maddeler var,sağda solda sokakta caddede tavır,tutum,davranış vb. ve bu yüzden böyle düşünüyorum. Senin gibi düşünmek zorundaymışım gibi neden bana muhalefet ediyorsun,benimle dialoga girme,mesajımı alıntı yapma ne diyorsan de ne düşünüyorsanda düşün banane. Ama illede birşeylere ikna etmeye çalışacaksan karşındakini anlamalı ve çerçeveyi genişletmek zorundasın.

arkadan 20 motorlu çıksaydı bunları dövseydi sonrada el birliği ile bmw yi devirseydi mesela bizde bunu izleseydik nasıl yorumlardık?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Emniyete ihbar ettim. Adres bilgisine kucukcekmece yazdim umarim dogrudur.

https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx

Konuyu her türlü sosyal ortamda paylaşın gündemde kalsın beyler bu p*ç kurularının yaptığı yanlarına kalmasın. Birlik zamanı.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bende biber gazi var ne kadar cok ise yariyor bir bilseniz
    Metos bunu beğendi.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Bunu izledikten sonra yok suç motorcuda yok daha önce hareket yapmıştır diyen herkesin başına inşallah aynısı gelir. Yazık vallahi. Hele benzinliğe çekmiycektin basıp gidecektin diyenler nereye gidecek ? Adam dokunsa üzerinden geçer. Böyle bir millet olduk artık ne yazıkki evime girmeyen hırsıza hırsız demem. Yazık .
    YasinC bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)