Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

HONDA 2016 FIYAT LISTESI

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    En az Honda geçirdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, 3 ay önce sıfır cb500f biri almış olarak ve yeni fiyatın 25100 olduğunu göz önüne alırsak kesinlikle tavsiye ederim. 800 km ve sürekli artçılı kullanıyorum. Hem şehir içi hem şehirler arası oldukça başarılı. FİYAT/PERFORMANS olarak hakkını veriyor. Kesinlikle kullanmamış sadece resmini görenlerin yorumlarına da kulak asma derim.
    dostum bana almıyoruz ama bende kalacak motor gene ben kullanırım bir kere azda olsa cb500f kullandım ama emanet malın canı burnunda misali tın tın sürdüm benim çalıştığım sürücü kursu var A sınıfı ehlıyet için alıcaktık bunuda uyguna bulduk tertemiz motor istediğin servise götürelim diyor yatması kazası belası arzası değişeni yok diyor o derece kefil malına kaçırmak istemiyoruz neticede aceminin altına da girecek gerçi a sınıfını sıfırdan hiç bilmeyene vermeyeceğiz kullanmayı bilene eğitimiyle birlikte vereceğiz yada ilk eğitimlerini diğer motorlarla verip iyice öğrendiğinde buna alıcaz yoksa bi yatması dünya para tutar bunun
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    adam cb500f e 25 süper fiyat tam bir f/p ürünü diyor oha be. Bunlara satıyor honda işte şehir içi motor görmemiş adamlara. Bende kullandım iyi güzelde müthiş değil. Inazuma ile aynı hissi verdi bana biraz hafifi. Aynı paraya birsürü irili ufaklı birsürü güzel motor var yahu ayıptır yazıktır günahtır

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam cb500f e 25 süper fiyat tam bir f/p ürünü diyor oha be. Bunlara satıyor honda işte şehir içi motor görmemiş adamlara. Bende kullandım iyi güzelde müthiş değil. Inazuma ile aynı hissi verdi bana biraz hafifi. Aynı paraya birsürü irili ufaklı birsürü güzel motor var yahu ayıptır yazıktır günahtır
    dostum yeni ehliyet sisteminde A sınıfı için 35 kw üzeri zorunlulugu var bunlara uyan pek altarnetif yok keşke olsa mondialin cf-moto 650 lık motoru 24.000 nc750s alacaktık biz fiyatlar uçtu cb500f ucu ucuna kurtarıyor 18,250 ye bulduk 1,115 km de yoksa bu kadar para vermek kolay değil yani yamaha mt07 ler var o hiç gelmez bize
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    //14' Honda cb125 ace
    bu demek oluyo ki ikinci el durur mu durmaz oda artıcak biz bu sezonda büyütemiycez

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz kendine ve bileğine güvenen, (gerekli eğitimleri almış ve biraz olsun tecrübeli) kişiler için en güzeli "gücü yettiğince" yüksek cc motosiklet alması ve kullanması...yoksa al biraz kullan sonra sat gıdım gıdım büyüt...vs...firmalara ve vergi dairelerine çalışmaya gerek yok...tamamen şahsi düşüncem...

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Yamaha nın zammından sonra şaşırmadım

yamaha kadar vicdansız davranmamışlar yamaha olayı abarttı iyice Honda da napsın onu yakalamaya çalışıyor baya başarılıda olmuş

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    goldwing 3 yıl önce 60 kaattı. altından kıymetli mübarek.

ya o değil de nerede CB 500X? yeni trafik kanununa göre o motoru senden TALEP ediyoruz honda amca..

paramızı almayı biliyorsun getir motoru bakalım.

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Maalesef hangi konuyu alıntı yaptığımı ve verdiğim cevabı dikkatlice okumadığın için böyle bir söyleme girmişsin lakin ben 1100km deki 18500 fiyati icin fiyat/performans olarak söyledim. Kaldi ki ben de 3 ay önce 20000e aldım. Benim aldığım fiyata hala fiyat performansı savunurum. Bu sefer daha dikkatli okuyacağını umut ediyorum.
    dyavol-77 bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Merak etmeyin agalar, bu vergileri devletimizin itibarı için ödüyoruz sonuçta.
    Yurt dışından bi başkan geldiğinde "bunlar 5.000 TL'lik motora biniyor" mu desin?
    Bu vergiler halkın. İsteyen istediği zaman kullanabilir vergilerden.

PetyrBaelish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600RR yerine, ZX6R (636) alınır ikinci el 2013-14 model hemde. Tasarım, hız, kalite, ses hepsi var, en iyi 600cc racing üstelik.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşağıda yazacaklarım yüzünden taşlanabilirim,forumdan atılabilirim veya çok fena küfür yiyebilirim. fakat yazacağım,ortada koskocaman bir gerçek var ;

madem motosikletler/araçlar,vergi,akaryakıt fiyatları bu kadar yüksek;nasıl oluyor da otomotiv sektörü her geçen sene satış rekorları kırıyor. istanbul'da arabanla biryerden biryere gitmek, günün hangi saati olursa olsun eziyet,her taraf araba (tabi bunda nüfusun buraya yığılmasının da etkisi var).fiyatların yüksek olduğunu bende düşünüyorum ama şunu da düşünmeden edemiyorum ; bahsettiğiniz gibi otomobil/motosiklet fiyatları avrupa veya başka ülkelerde olan düzeyde/ucuz olsaydı halimizi düşünemiyorum bile; hayal dahi edemiyorum.
    güzel arkadaşım söylediklerin için sana bir örnek vereyim. aynı firmada çalıştığımız 1400 TL maaşla çalışan 22 23 yaşlarında genç bir kardeşimin elinde ayfon s6 plus var. bu arkadaşımın kira falan filan derdi yok. ailesi ile kalmakta. ve aldığı maaşı ayın 15 ne kadar yetiştirememekte ve ayın 16 sında telefon faturası için avans istemektedir. bu arkadaşım telefonu sadece arama yapmak ve facebok için kullanıyor. amacı ise kızlara hava atmak. bunun yanında şirket patronum emekli olmasına ve mali durumu çok iyi olmasına rağmen nokia nın tuşlu telefonlarından birini kullanmakta . umarım anlatabilmiştir.
    dyavol-77 ve wing41 bunu beğendiler.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Yamaha için demediğiniz kalmamıştı adamlara ,alın size honda

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Bence bu yüzden pahalı....
    https://www.youtube.com/watch?v=i9rnnBBotMI

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi biz ölelim yaa cbr 500 e yaklaşık 5 bin lira zam gelmiş. İnsafiniz kurusun ya, sigorta, benzin derdi derken bir de bu zam çıktı. Bu ne yaa....
    Zamdan önce 23.200 tl idi şimdi: 26.100...yani 5 bin değil, 2.900 lira zamlanmış...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    mondial drift 125
    Geçen sene 600 rr 35 e fuardan alınmamışmıydı bu zamlarada bi sınır konulmalı bu ne böyle adamlar istediği gibi istediği fiyattan zam yapıyor bu gidişle bu fiyata motor alıcağıma araba alırım denmesi gayet normal bir hal almaya başladı he kimseye zorla satmıyorlar tabi ama bizler zorluklarla almaya çalışıyoruz.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    İnazuma ile cb500f aynı kefeye bile koymam,yakıtı daha az cb'nin,daha güçlü ve abs standart,yol big. var,yedek parça fiyatları da İnazuma nı yarısı kadar dunlop sportmax lastik var(İRC değil),inazuma F 17 kağıt bu ara...
    The Power of The Dreams.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha ile honda nın birlikte bindirim yaparak motor almak isteyenleri nasıl keklediğini kazıkladığı bu zamlarla daha iyi analıiz edin arkadaşlar.

1) Honda cbr125 1000 tl zam alarak orantı olarak cbr500r den sonra en yüksek bindirimi yedi. Bu 1000 tl neyin nesi derseniz yeni ehliyet kanunu ile bu motoru almak zorunda olacaklar için dövizden bağımsız bir zam sözkonusu

18-25 yaşa arası tayfa ailesinin ilk motorunu aldığı kesim kucakta. Emek vermeden hak etmeden zengin olmak buna denir. kanun çıktı haşırt diye döşediler

2) CBR500 de eskisi 23 bine satılmazken yenisi 26 bine de satılmayacak şüheniz olmasın. E niye bu kadar zamlandı o zaman? cevap yine yeni ehliyet kanunu ve az motor çok kar taktiğinin müşteriyi aptallaştırması ve müşteriyi daha rahat düzmeye imkan tanıması. eğer piayasada az motor olursa 2 el kıymetli ve pahalı olur az bulunur, talebi karşılamaz, bayidn sıfır motor çıkarmak zorunda kalırsınız

3) asıl meseleye gelelim. 250cc.

CBR125 1000 tl artarken cbr250 1500 tl artmalıydı fiyatıyla orantılarsak ama hiç zam almadı niye? Çünkü Beraber zam yapıp milleti el birliği ile düzdüğü kuzeni yamaha da zamlı listede sadece R25 e zam açıklamadı eğer 1000-1200 de onu zamlarsa fiyatı 16 bin olacağından millet söylenmeye başlayacak 15.000 e R25 varken tek silinir Hondaya o para verilirmi diye.

Anlayın artık birbiriyle anlaşarak zam yaparak bizi 15 bin fiyatlı 250cc ye 1300 adet aldırıp rekor kırdırdılar. Devamı gelecek

Yamaha fuardan önce R25 e zamı döşediği anda(fuarda 14.700 den R25 satılacağını düşünüyorsanız gerçekten safsınız) honda da zamı yapıştıracak.

En çok s..... in döndüğü segment 250 cc. Bu segmentteki motorlar adet olarak firmanın diğer modellerinden 3-4 kat fazla sattığından burdaki fahiş fiyatlardan asla vazgeçmeyecekler. Sağlma bir zama 16 bin kusur rakamlarna hazır olun.

Biraz motor talebini kısmanın bir sezon evet en azından 1 sezon kullanıcıların aralarında anlaşarak motor almamasının zamanı geldi. ikinci el 250 cc ye 15 vereceğinize paranızı döviz yapın bekleyin derim
    Sarıhan, sheriff87, BlackGhost ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Zaten şöyle bir not var gözden kaçıyor sanırım..

Sitede belirtilen tavsiye edilen perakende satış fiyatları, 02/02/2016 tarihinden 29/02/2016 tarihine kadar geçerlidir..

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)