Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gomax Bisiklet'in yeni modelleri bayi toplantısında tanıtıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1986 yılında Adana'da kurulan Gomax Bisiklet yüzlerce bayisiyle Antalya Topkapı Palace'da buluştu. Gomax Bisiklet her yıl olduğu gibi 2016 yılında da bisiklet sporuna yeni bir soluk getirecek. Yüzlerce model seçenekleriyle yeni sezona hazırlanan Gomax Bisiklet, Türkiye'de de bisiklet kullanımının Avrupa ve Dünya standartlarına yükselmesini amaçlıyor. Gomax Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Şahin, kaliteli bisikletin de uygun fiyatlara alınabileceğini ve toplumun her kesimine uygun modelleriyle hem ulaşımda kolaylık hem de bisiklet sporuna büyük bir katkı verdiklerini söyledi.

Yeni modeller büyük ilgi gördü!

Yüzlerce bayisiyle Topkapı Palace'da toplatısını gerçekleştiren Gomax Bisiklet'in yeni modelleri büyük ilgi gördü. Gomax Bisiklet 2016 hedefini 'Türkiye'nin bir numarası olmak' olarak belirledi.

http://www.gomaxbisiklet.com.tr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hornet 650
    Net fiyat belirtmeyen siteleri ve markaları etik bulmuyorum.

Kime ne geçirsem kar mantığı işliyor çünkü.
    Mengu16 ve tozluklu bunu beğendiler.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Bisiklet piyasası çok pahalı yani arada bi aklıma geliyor hevesleniyorum düzgün bir marka bakıyorum 500-600 TL fiyatı var. Bu bi de orta sınıf kalite bisiklet. İyi bir şey istiyorsanız 1.000-1.500 TL den başlıyor. Adama sporda yaptırmıyorlar yav!

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisiklet piyasası çok pahalı yani arada bi aklıma geliyor hevesleniyorum düzgün bir marka bakıyorum 500-600 TL fiyatı var. Bu bi de orta sınıf kalite bisiklet. İyi bir şey istiyorsanız 1.000-1.500 TL den başlıyor. Adama sporda yaptırmıyorlar yav!
    1500 olsa yine iyi kaliteli olanların 10 sene önceki perte çıkmış modellerini veriyolar bu fiyata cube,giant,scott gibi markalar
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)