Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motokros Şampiyonas 8-9 Ağustos tarihlerinde Gemlik'te

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye Motokros Şampiyonası’nın 4. Ayak Yarışı, Bursa’nın Gemlik ilçesinde 8-9 Ağustos tarihlerinde yapılacak.

Motor sporlarının en korkusuz pilotlarını bir araya getiren Türkiye Motokros Şampiyonası’nın 4. Ayak Yarışı Bursa ilinin Gemlik ilçesinde yapılacak. 2015 Yarış Takviminde İstanbul olarak açıklanan yarış, 8-9 Ağustos 2015 tarihlerinde Şahin Tepe’deki Gemlik Belediyesi MX Parkurunda organize edilecek. Gemlik Belediyesi’nin katkılarıyla Balkan Motokros Şampiyonası’nın ardınan bu sezon ikinci defa gerçekleştirilecek Türkiye Motokros Şampiyonası’na Bursa başta olmak üzere İstanbul, İzmir, Antalya, Muğla, Ankara ve Tekirdağ’dan 100’e yakın sporcunun katılması bekleniyor.

Motor Sporları tutkunlarının yakından takip ettiği yarışlar, 8 Ağustos Cumartesi günü teknik kontrollerin ardından antrenman ve sıralama turlarıyla başlayacak. 9 Ağustos Pazar günü ise yarışçılar iki etap halinde start demirine kupa için sıralanacak. Yarışlar, MX1, MX2, MX2 Junior, MX, 85cc, 65cc, 50cc, ATV ve Veteran sınıflarında koşulacak.

Şahin Tepe Gemlik Belediyesi MX Parkuru 1.670 metre uzunluğunda ve 18 rampadan oluşuyor. Dokuz büyük rampaya sahip parkurda aynı anda 40 sporcu start alabiliyor.

Kaynak: Türkiye Motosiklet Federasyonu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Şu tarihten sonra buraya gidebiirmiyiz. Gidecek olan varsa bana ulaşabilir mi acaba ???

Survivalsyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar
    Ben 9 ağustosta gitmeyi düşünüyorum.Gemlik merkezden aotobîs ,minibüs gibi hangi araçlar kalkıyor ve saatleri nelerdir bilen arkadaşlardan yardım talep ediyorum.
    Bilg.
    Saygılarımla.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)