Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gülşah Merve Yüksel, Türk kadını için turunu tamamlıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gülşah'ın turu tamamladığının da konusu vardı. EKONOMİ adı üyenin yoğun dini bombardımanları sonucu konu silindi.
    kesinlikle espri amaçlıdır kötü niyetim yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Ben Gülşah'ı tebrik ediyorum. Kendisiyle kısa da olsa iletişimimiz oldu çok aklı başında ve ne yaptığını bilen bir kız. Başlık fazla dikkat çekici olmuş olabilir ama burda focuslanmamız gereken yamaha motorun reklamı değil, Gülşah'ın cesaretidir. (Ne yani reklam olmayacak diye kız motorsuz mu çıkacaktı yola ? Yada sürekli motosiklet mi değiştirmesi gerekiyordu "reklam kokan hareketler" yorumunu degale etmek için ?)

Cesaret dememin sebebi her tura çıkan kızın başına bişeyler gelmesi kaçınılmazdır diye değil, ihtimalinin yüksek olmasıdır Özgecan'ı unutmayalım. Bunun gibi birçok örnek yaşandı ülkemizde ve bunları bilip göze alarak böyle bir tura çıkmak cesaret ister.

Kısaca empati yapın.

trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    Ben takdir ettim nedense sonuc olarak işin ucunda reklam olsun veya olmasın ortada bişeyler var şu devirde hangi iş sponsorsuz yürüyor? Bizim motovlog'lar bile sponsor diye can atıyo detaya takılmamak lazım sevindim gerçekten. Başta sadece batılı şehirler sandım aldatmaca mı acaba derken Hakkari Yüksekova'dan sonra tamam dedim gerçekten bravo.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Arkadaş konu yine dallanıp budaklanmış..
    Amaç motor sürmek mi ? Sürmüş.. Geziye çıkmak mı ? Çıkmış.. Türkiyeyi dolaşmak mı ? Dolaşmış..
    Bunun yanısıra güzel de bir mesaj vermiş.. Tadından yenmez işte daha ne olsun..
    Yıllarca Sofuoğluna kimse sponsor olmuyor diye kızmadık mı ?
    Kategoriler oldukça farklı olabilir ama işin özüne indiğimizde aynı şey sponsor sonuçta..
    Hiçkimse sponsor olmasa sevinecek insanlar var anladığım kadarıyla..
    Ülkemizde bu kadar sıkıntılı günler yaşarken böylesine bir mesaj da oldukça yerinde olmuş..
    Ne olursa olsun, nasıl olursa olsun güzel olmuş.. Helal olsun..

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    ((((Türk kadını için turunu tamamlıyor)))))

gerisini getiremedim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)