Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yamaha R25 ile pist sürüş tecrübesi Istanbul Park’ta

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Koruma maddeleri intercity parkın maddeleri, pist için başka bir alternatifiniz yok. Ben akşam başvurucam muazzam bir fırsat ve bedava, ben deli gibi kiralık tulum arıyorum bulamazsam tekstil pantolonumu deri montuma fermuar diktirip birbirine bağlıycam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Acaba izlemeye gidebilirmiyiz,bizi içeri alrlarmı bilgisi olan varmı.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izlersinde o kadar yola benzin yaktiktan sonra( avrupa yakasindan gelenler icin ozellikle)
    bide kapida guvenlikcilerin 15 tl otopark parasi diye diretmelerine uyuz olabilirsin!

Trak day de izlemeye gelmistim zorla inatla almislardi, millet arkadasini izlemeye gelir dogal olarak bu nasil tutum iticilik anlamis degilim.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma maddeleri intercity parkın maddeleri, pist için başka bir alternatifiniz yok. Ben akşam başvurucam muazzam bir fırsat ve bedava, ben deli gibi kiralık tulum arıyorum bulamazsam tekstil pantolonumu deri montuma fermuar diktirip birbirine bağlıycam
    Bundan sonraki pist günleri için bütçeni ayır, bağımlısı olacaksın. Ben cumartesi gireceğim, pazar girecek olursak tanışırız. Kazasız belasız

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan sonraki pist günleri için bütçeni ayır, bağımlısı olacaksın. Ben cumartesi gireceğim, pazar girecek olursak tanışırız. Kazasız belasız
    Bu etkinlik sadece c.tesi, ancak hayal edebiliyorum inş katılırımda bu tecrubeyıde edinirim

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Ooff bee! sansa bak, r25i olanlar kacirmasin

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Bunu düzenleyen insanı gerçekten merak ediyorum. bu şartları eğer taşısaydım muhtemelen yarışlara katılırdım. saçma sapan bir organizasyon

Motosikleti
    XJ6N
    Şartlardan kastınız guvenlık ekıpmanları ise zaten ekipmanlarınız böyle olmalı, örneğin benim öyle? Tek fark deri montum tekstil pantolona baglanmıyor kı eylulde bağlanabılen pantolondan alıcam ve şartlar tam olucak. Ve ben yarışmıyorum..

Motor şartları ise pistte kullanıcagınız motorun zaten böyle olması gerekli..

Bu arada TMF de yarışcı arkadaşımın motoru kendisinin ise yılda 15-50 bin tl harcadıgını belirteyim, yarışmak kolay değil söylendiği gibi arkadaşlar..

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Şartlardan kastınız guvenlık ekıpmanları ise zaten ekipmanlarınız böyle olmalı, örneğin benim öyle? Tek fark deri montum tekstil pantolona baglanmıyor kı eylulde bağlanabılen pantolondan alıcam ve şartlar tam olucak. Ve ben yarışmıyorum..

Motor şartları ise pistte kullanıcagınız motorun zaten böyle olması gerekli..

Bu arada TMF de yarışcı arkadaşımın motoru kendisinin ise yılda 15-50 bin tl harcadıgını belirteyim, yarışmak kolay değil söylendiği gibi arkadaşlar..
    hocam 25 km yi geçmeyeceksin diyor. ve diyor ki km göstergeniz bant ile kapatılacak diyor.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Ceket ile pantolonun birbirine bağlanma olayını acayip abartmışsınız. İkisini de alın gidin terziye. 10-15 liraya güzel bir fermuar bağlantısı yapiversin size. Bu miktar fazla geliyorsa eski bir çantanın fermuarını kendiniz dikin yada annenize diktirin. Hem de bundan sonra motor sürerken beyaz atletiniz, sirtiniz ve çataliniz görünmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:01 ----------

Pit alanında 25km diyor.
    Pit alanı sizce pistin neresi olabilir?
    computeus bunu beğendi.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 25 km yi geçmeyeceksin diyor. ve diyor ki km göstergeniz bant ile kapatılacak diyor.
    Pit alanı o, yani pist değil hazırlanıp çıkılan kısım var ya orası. Gösterge bant olayını açıklarlar bilgim yok fakat napıcan göstergeyi? Eğitim zaten bu yarış yada gazlama değil

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hahahaha Bir daha okuyun onu, olayı çok yanlış anlamışsınız

Göstergenin bantlanması eğitmenlerin isteği... Millet kaç yapıyorum diye göstergeye değil, gideceği yere baksın diye kapatılıyor. Genelde aynalar da kapatılıyor, arkadan deli gibi gelen olursa korkulmasın diye.

Saçma bulan arkadaşlar, belki kendilerince haklılar, ama cesaret edip de giderseniz, eğleneceğinizi garanti ederim. Yukarıda da söylediğim gibi, aşırı pahalı bir ekipman olması gerekmiyor, montla pantalonu da terzide fermuar yöntemi ile birbirine bağlattırabilirsiniz.

İçeri giriş araç başına 20 TL, bunu ne yazık ki İstanbul Park yönetimi otopark parası olarak giden herkesten kesiyor. İzlemeye herkes gidebilir. 4 motor yerine 4 kişi tek araba giderseniz, 80 tl yerine 20 tl verirsiniz. Ya da motorların ikisini hemen yakındaki petrol ofisinde veya shell'de düzgünce parkedip, ikişer kişiyi arkaya alırsanız, 40 lira cepte kalır.

S.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu etkinlik sadece c.tesi, ancak hayal edebiliyorum inş katılırımda bu tecrubeyıde edinirim
    Pist günü etkinliği Cumartesi-Pazar, R25 etkinliği sadece Pazar. Bende R25 yok zaten. Kendimiz İSt Parka domalarak giriyoruz, hazırlıklı ol demek istedim

Motosikleti
    pulsar 200ns
    yok ben zaten yakınım 10km mesafem var, ama dedıgın gıbıysee 15 tl ne otopark parası oyle sanırım fırsat bu fırsat dıyolar.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı murat koksal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ben zaten yakınım 10km mesafem var, ama dedıgın gıbıysee 15 tl ne otopark parası oyle sanırım fırsat bu fırsat dıyolar.
    motorları otoparka mı bırakacaksınız, neyin parası bu anlamadım?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Fazla kişi katılmasın da uğraşmayalım diye ellerinden geleni yapmışlar. Amaç sırf reklam yapmak, eğitim vermek değil. Zaten o seviyede koruyucu ekipmanın ve eğitim sertifikalarım olsa pist eğitimi almak için neden uğraşayım ?

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İrc lastik ile Istanbul Park'ta pist keyfi

Ben r25 sahiplerini kıskandım vallahi, kaç kez geçer böyle bir fırsat ele ? Ben de izlemeye gideceğim bir işim çıkmazsa.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Arkadaslar bazılarınız cok yanliş anlamiş olayı, buradaki kurallar yamahanın degil istanbul parkin kurallari ve istanbulpark pist gunune cıkarken verdiginiz ucret 300 tl (20dk) adamlar ucretsiz piste girme imkani sunmus, eleştirmek anlamsiz... Sizden istedikleri seyde istanbul parkin genel kuralları, imkanı olan varsa kacırmasın ayrıca IRCler pistte cok kotu tutus saglamiyor, keyifle gaZlayın
    Shrieker bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bunu düzenleyen insanı gerçekten merak ediyorum. bu şartları eğer taşısaydım muhtemelen yarışlara katılırdım. saçma sapan bir organizasyon
    Pist günlerinin standardı Dünya'nın her yerinde budur.

Gösterge bantlama hadisesi de sanırım daha önce hiç pist tecrübesi olmayan ve doğal olarak İstanbul Park'ın viraj dizilimini de bilmeyen sürücüler "aha bak gaç yapıyom !!" derken öndekine patlamasın diyedir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)