Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tron Efsanesi filmindeki motorun çalışan versiyonu açık artırmaya çıkıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TRON Legacy filminin en akılda kalan araçlarından olan ve tüm fonksiyonları çalışan Tron LightCycle açık artırmaya çıkıyor. 2010 yılında filmi seyredenlerin aklından çıkmayan bu ikon araç, aynı yıl ABD’de Parker Brothers adında bir özel motosiklet üreticisi tarafından üretilmişti. Tamamen elektrikle çalışan motosiklet saatte 160 km sürat yapabiliyor ve son derece sessiz hareket ediyor. 35 dakikalık bir sürede şarj olabilen Tron LightCycle 96 voltluk bir elektrik motoruna ve Lithium iyon batarya ünitesine sahip.

Tamamen bilgisayar kontrollü fren ve gaz sistemine sahip olan motosiklet tıpkı Tron Legacy filmindeki gibi son derece havalı bir aydınlatma sistemine de sahip.

21’inci yüzyılın en alışılagelmedik tasarımlarından biri olan Tron LightCycle çıkacağı açık artırmada 25 bin dolardan başlayan bir fiyatla yer alacak. 2010 yılında ilk yapıldığında piyasa değeri 55 bin doları buluyor.

Kaynak: Tamindir.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Vay be. Ben bunu satın alabilseydim yinede binemezdim kıyamazdım. Muzla çilekle beslerdim :D
    Ertugyigit, computeus ve waffenSS bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    adanalı kardaşlarımızdan esinlenip moderen cg yapmışlar. Hızı düşürdüğü içinde aynayı çıkarmışlar.Ne deyek otoban yarışlarında belkide bir gün görürüz :D
    halilom bunu beğendi.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Boşuna heveslenmeyelim arkadaşlar. Bu makine türkiyenin kasislerini kaldıramaz

Vmaxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha MT-09 MT-07 WR250r
    bos verin yaaa üstüne biraz daha koyun adam gibi ybr alin
    kdiner ve halilom bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)