Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

İstanbul Motosiklet Fuarı 26 Şubat – 01 Mart 2015

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Fuar tüyaptan IDTM ye mi alındı bu yıl ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Kapıda bilet öğrenci 15 tam 20 idi sanırım. Ben motoron dergisinden haftasonu geçerli bilet almıştım tam bilmiyorum ondan fiyatı ama satılıyor kapıda gişelerde. Fuar Cnr Expodaydı geçen sene bu senede öyle. Haftaiçi gidebilecekler haftaiçi gitsin ben c.tesi pazar gidicem fakat aşırı kalabalık oluyor. Şehirdışından gelecekler uçakla geleceklerse Atatürk Havalimanında inince havalimanının içinde metro var 1 durak sonrası fuar merkezi böyle gelebilirler. Otobüsle gelecekler Esenler Otogarında inerek Atatürk Havalimanı yönüne giden metroya binerlerse (metro jetonu 3 yada 4 tl) yaklaşık 7 8 durak sonrası (son duraktan 1 durak önce) Cnr Expo fuar merkezi duragında inerek ulaşabılırler.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapıda bilet öğrenci 15 tam 20 idi sanırım. Ben motoron dergisinden haftasonu geçerli bilet almıştım tam bilmiyorum ondan fiyatı ama satılıyor kapıda gişelerde. Fuar Cnr Expodaydı geçen sene bu senede öyle. Haftaiçi gidebilecekler haftaiçi gitsin ben c.tesi pazar gidicem fakat aşırı kalabalık oluyor. Şehirdışından gelecekler uçakla geleceklerse Atatürk Havalimanında inince havalimanının içinde metro var 1 durak sonrası fuar merkezi böyle gelebilirler. Otobüsle gelecekler Esenler Otogarında inerek Atatürk Havalimanı yönüne giden metroya binerlerse (metro jetonu 3 yada 4 tl) yaklaşık 7 8 durak sonrası (son duraktan 1 durak önce) Cnr Expo fuar merkezi duragında inerek ulaşabılırler.
    sanki başka dil konuşuyomuşsunuz gibi geldi okurken, esenler otogarı mı, metro jetonu mu , ovv Cnr Expo da ne
    Cronos bunu beğendi.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Aylardır bu fuarı bekliyorum... Özellikle yeni Kawasaki Versys için sabırsızlanıyorum.

Motosikleti
    XJ6N
    İstanbulda büyük birçok otogar var farklı ilçelerde en merkezisi Esenler Otogarı. Metroya binmek için akbil dediğimiz İstanbul Kart almalısınız ama zaten gunubırlık geldiginizden jeton satılan makınalara parayı atıyorsunuz size jeton verıyor onu atıp biniyorsunuz metroya. Cnr Expo fuar merkezinin ismi

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    20 TL de iyi bir rakammış. ama fuarlara göre abartı sanki. geçen sene altın fuarına bile bedava girilebiliyorken bu sefer paralı olması gariap doğrusu.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    beğendiğim bir kask oldu diyelim. Ordan satın alabiliyormuyuz ?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beğendiğim bir kask oldu diyelim. Ordan satın alabiliyormuyuz ?
    Papel varsa kask neki fuarı satın alırsın
    Cronos, Shrieker ve edim ua bunu beğendiler.
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    Duke200
    Bana gore ucretli olması cok iyi olmus.Motosiklet fuarına motorların uzerindeki kızları gormek icin gelecek serseri tipleri dusununce ozellikle.bizde parasını(20 tl gayet makul bir rakam) verip bir nebze daha rahat gezeriz diye dusunuyorum.
    katilkoala bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Ucka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana gore ucretli olması cok iyi olmus.Motosiklet fuarına motorların uzerindeki kızları gormek icin gelecek serseri tipleri dusununce ozellikle.bizde parasını(20 tl gayet makul bir rakam) verip bir nebze daha rahat gezeriz diye dusunuyorum.
    Aynen katılıyorum paralı olmasının sebebi'de çekiliş ile hediye verilen motorlar fuardan sonra hepimiz bana çıkacak diye hayal kurarız geçen yıl Motosiklet ile alakasız bir kız'a çıkmıştı
    mitmuallim bunu beğendi.
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    HER SENE GİTTİĞİM FUARA BU SENE GİTMEME KARARI ALDIM SEBEBİ İSE GEÇEN SENE NERDEYSE EZİLİYORDUM. BÖYLE BİR FUARI İSRARLA DTM DE YAPMALARINA ANLAM VEREMİYORUM. ARTIK KALDIRMIYOR VE İZDAHAMDAN HİÇ BİR ÜRÜNE DOĞRU DÜRÜST BAKAMIYORSUN.DAHA UYGUN KOŞULLAR OLANA KADAR DA GİTMEYECEĞİM.RESMEN EZİYETTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

FztUygar, Ucka ve almpoz bunu beğendiler.

Motosikleti
    sym joymax
    hersene gittigim fuara işlerim dolayısıyla gidemiyorum.hersene arkadaşlarla toplanıp giderdik.iki günde kalırdık istanbulda bizim için bir kaçamak oluyordu çok eğleniyorduk ama malesefki bu sene bu etkinlikten mahrum kalacağım.fuar alanı söylenildiği gibi yetersiz gelebilir ama bence hala iş görür yeterlilikte.belki birkaç sene sonra kaldırmayabilir.çokda büyük dağınınk olsa bu havayı vermeyebilir bence.parası olan istediğini alabilir fuardan.giriş için firmalar ücretsiz giriş bileti dağıtıyor ve forumlar üyelerine giriş bileti temin ediyorlar.şimdiye kadar hiç para vermedim girişte sağolsun hep arkadaşlar yardımcı oldular.ulaşım çok kolay ve basit.birsürü yolu var.tabi en kolayı atatürk havaalanından inince hemen bir sonraki metro istasyonunda iniyorsunuz.anadolu yakasından ise kadıköyden feribotla bakırköye geçebilirsiniz oradan taksi bile cok ucuza gidiyor.ayrıca kabataştan trenwaya biniyorsunuz son durakta inip metroya biniyorsunuz oda bir çözüm.veya otobüsle avcılarda iniyorsunuz direk metroya binip fuar alanında iniyorsunuz.veya aksaraydan metroya binip direk fuar alanında iniyorsunuz.böyle yani ben daha ne diyim içim yanıyor içim gelemiyom fuara ama foto paylasımlarını merakla bekliyorum...

Motosikleti
    MT-25
    Belki bana çıkar motosiklet ))

ichiroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1000L Africa Twin
    Alıntı Ucka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıllardır paralı zaten birşey değişeceğini düşünmeyin. onlar her zaman orada olacaklardır. mankenler kaldırılmadığı sürece motosikletlere ilgi az olacaktır.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Haftaiçi de kapıdan bilet alarak girebiliyormuyuz?

Arkadaşlar merhaba ben bu sene honda katılacak diye biliyorum ama sizce yeni bir model gelir mi honda bayisindeki bir arkadaş ace'nin enjeksiyonlu modelinin geleceğini söylemişti. Veya honda cb 125 f gelir mi?

Motosikleti
    XJ6N
    Haftaiçi haftasonu farketmez kapıdaki gişeden bilet alabilirsiniz. Honda açıklamadığı bir model getirmez fuara kaldı zaten 30 gun. Cb 125f veya cb 150 tarzı motorları Türkiyeye getirmiycek diye biliyorum

Motosikleti
    honda nc750 x
    fuar hangi saatler arası açık oluyor, akşama kaça kadar ziyaret edebiliriz?

Motosikleti
    XJ6N
    Değişmedi ise:

Ziyaret Saatleri

10:00 – 19:00 ( Pazar Günü Kapanış Saati 18:00)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)