Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ehliyetlere son kullanma tarihi geliyor. Tekrar sınava girilecek.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    ücretsiz se çok iyi birşey ama ücretli olcak saglık raporu sınav harcı surucu kursu falan fılan nerden para kırcaz onun peşindeler
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Siz bu kafayla giderseniz size herşey haram . 90 yılda bi adım gidemediğiniz gibi böyle yerinizde sayarsınız . yok köprü yapılmasın , yok yol yapılmasın , havaalanı yapılmasın . ehliyete gerek yok 50 yıllık ehliyet bize yeter .. heyy yavrum hey . Savunduğunuz zamanlarıda biliyoruz yağ kuyruklarını gaz kuyruklarını.. Gelişen Türkiye nin önünde engelden başka bişey değilsiniz ama çok şükürki azınlıksınız .

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Takke düştü kel göründü derler ya Mal beyanına bak hele.

70'lere gitmene gerek yok, bi önceki sayfaya git, millet ücretsiz veya cüzzi bi ücrete olursa destekleriz demiş. Siz yolunmak istiyosunuz anlaşılan.
    Ertugyigit, tarpin, mterayes26 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz bu kafayla giderseniz size herşey haram . 90 yılda bi adım gidemediğiniz gibi böyle yerinizde sayarsınız . yok köprü yapılmasın , yok yol yapılmasın , havaalanı yapılmasın . ehliyete gerek yok 50 yıllık ehliyet bize yeter .. heyy yavrum hey . Savunduğunuz zamanlarıda biliyoruz yağ kuyruklarını gaz kuyruklarını.. Gelişen Türkiye nin önünde engelden başka bişey değilsiniz ama çok şükürki azınlıksınız .
    Sabah sabah güldürdün beni be..

Yağ-gaz kuyruğuymuş.. Puhaha.. TÜP kuyruğnu unutmuşun.
    Ya iyi ezberleyememişsin, ya da o kuyrukları hiç görmemişin.
    Zaten 1974 Kıbrıs barış harekatından da, sonraki petrol krizinden de ambargodan da haberin yoktur.
    O zamanki kişi başına düşen araç sayısı ile bu günkünü bir karşılaştır.
    Bi de akaryakıt üzerindeki vergiyi karşılaştır.
    Dış borç/ihracat makasını karşılaştır..
    Sonra gel söyle ilerlemiş miyiz gerilemiş miyiz?
    Kişi başına düşen borç miktarına bir bak.

Yiğit Bulut permatiği bunlar.
    O zaman TÜRKİYE, KIBRIS'a çıkarma yapıp, RUM'un kafasını ezecek GÜÇTEYDİ.

Bu gün teröristin elinden TIR şöförünü alamıyor, ne oldu elçilikteki 38 vatandaşa???
    Shrieker, Deeplord, mterayes26 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Milli Piyango da satılıyor artık...yavaş yavaş herşey tükeniyor...herşeyden fahiş vergiler alınıyor..oy veren arkadaşlar insanlar...bir gün "eyvah aldandık dindar sandık inandık" diyeceklerdir..doğru eskiden başörtüsü yasaktı, hastanelerde eziyet vardı(ki hâlâ var),duble yollar yoktu..ama yaşam kalitesi daha yüksekti..şimdi daha yüksek diyenler çıkabilir..ama unutmayın piyasada gezen arabaların satılan evlerin bir çoğu "bankaların" bizlerin değil henüz.1.8 tl ye alınan benzinin 5 tl ye satıldığı yer burası..filozofun dediği gibi "Din afyon gibidir,kitlelerin beynini ancak din ile uyuşturur ve kontrol altına alırsınız"..sözü maalesef ülkemizde uygulandı..milletimizde bu konuda oldukça hassas..hemen mağdur edebiyatı yapılıyor,tabirim için affola ama Dini resmen pazarlayan bir yapı var...Allah yardımcımız olsun..
    Shrieker ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım illa gel bana hakaret et diyorsun.Sana üç kere aynı şeyi yazdım.Önceki mesajlarıma bakıp ne yazdığımı söyler misin?
    Shrieker bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    hiç değilse senin gibi düzülmeye razı değiliz.biz yapılmasın demiyoruz,her ota boka para vermekten bıktık artık,aylar önce ehliyetler yenilenecek diye bir haber çıktı ve yanlış hatırlamıyorsam 120TL gibi bir fiyatı vardı,senin gibi enayiler ses çıkarmadı ama biz ne yaptık?sesimizi çıkardık ve bu ücrete karşı çıktık,sonra ne oldu?ücreti 5/1 indirildi.demekki ucuz'da olabiliyormuş değilmi?her şeyi siyaset'e bağlamayın artık arkadaş,haksız yere kim kazanç elde ederse sesimizi çıkarırız,bunun neresi garip?her şeye hee dediğin zaman koyun'dan farkın ne oluyor???
    90 yılda bişey yapılmamış diyorsunda hükümet'in sattığı ve özelleştirdikleri kurumları kim yaptı acaba?
    bi yorumunda'da yağ,ekmek vs... kuyruğu demişsin,sen o kuyruğun sebebinin devlet zam yapmadığı için esnafın malları saklamasından ötürü olduğunu biliyormusun?
    bu sistemi hangi hükümet yaparsa yapsın "FAİŞ ÜCRET" alınmasına karşıyım.önce bunu kavra,dışarı çık,derin derin nefes al,beynine oksijen gitmesini sağla,ondan sonra yorum yap...
    karşıyım evet sıfır araç alırken %50 vergi vermeye , yakıt alırken %60 vergi vermeye,ayrıca verginin vergisini vermeye,6 ayda bir mtv vermeme rağmen otoyol ve köprülere ücret ödemeye karşıyım,bilmem anlatabildimmi...
    Thracian, ferhatkars, Shrieker ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boşuna tartışmayın beyler "Halklar hak ettikleri gibi yönetilir"...bizim milletimiz mağdur edebiyatını sever...dini ve milli unsurları ajite ederek beyin yıkanmasına müsait bir yapımız var maalesef...hak ediyoruz böyle yönetilmeyi...bir gün yüzde 50 lik kesimin "eyvahlar olsun inandık kandık oy verdik müslüman sandık" diyeceği gün gelecektir...

Ben ehliyeti 18 yaşımda aldım, 30 yaşımda iki gözümüde kaybettim. Sonra gözlerim kör şekilde nasıl araba sürerim. Güzel uygulama umarım çok tuzlu olmaz

Bizim devlet işine gelince avrupada söyle böyle demesini biliyor.Tamam güzel bir uygulama.Peki sen eğitim kurumlarını ne derecede denetliyorsun ? Ben sınava girdiğimde altımda arka freni tutmayan bir motor vardı.Buna çoğu kişi itiraz ettiğinde bişey olmaz dediler.Sınavın yapıldığı yer ise hem a,hemde b sınıfı adaylarının olduğu,kamyon,araç trafiğinin eksik olmadığı bir mekandı.Bizde sanıyoruzki sağlığımızı düşündüklerinden böyle bir uygulama çıkarıyorlar.İlk önce yolları daha güvenli hale getirsinler.İnsanların daha iyi eğitim almasını sağlasınlar ondan sonra gelip ehliyetlerinde değişmesi lazım desinler.
    Shrieker bunu beğendi.

AH MEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben ehliyeti bu sene alıcam inş. o da dahil olcak mı yoksa yeni alanların mı dahil olcak?

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah sabah güldürdün beni be..

Yağ-gaz kuyruğuymuş.. Puhaha.. TÜP kuyruğnu unutmuşun.
    Ya iyi ezberleyememişsin, ya da o kuyrukları hiç görmemişin.
    Zaten 1974 Kıbrıs barış harekatından da, sonraki petrol krizinden de ambargodan da haberin yoktur.
    O zamanki kişi başına düşen araç sayısı ile bu günkünü bir karşılaştır.
    Bi de akaryakıt üzerindeki vergiyi karşılaştır.
    Dış borç/ihracat makasını karşılaştır..
    Sonra gel söyle ilerlemiş miyiz gerilemiş miyiz?
    Kişi başına düşen borç miktarına bir bak.

Yiğit Bulut permatiği bunlar.
    O zaman TÜRKİYE, KIBRIS'a çıkarma yapıp, RUM'un kafasını ezecek GÜÇTEYDİ.

Bu gün teröristin elinden TIR şöförünü alamıyor, ne oldu elçilikteki 38 vatandaşa???

Abı harıkasın yazmama gerek kalmadı , Adamlar haklı . İşten çık Kaheveye git ordada 2 tane satılık hükümet taşeronu , kahveden çık yatsıya camiye git orda satılık hükümet yalakası imam . Bılgısayar ınternet haram sadece mt caiz dir . Sonuc b u
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tayyip dünyanın en zengin besicisi. Net 21 milyon koyunu var.
    F54, ilkerabi ve y.akan bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    çerkeş abi sıkıntı yog
    amg böyle memleketin.......

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bravo şu koca sayfada bu uygulamanın amacını, en güzel özetleyen sizsiniz.

Şimdi bu ülkenin güzel insanlarına böyle bir muamele az mı. Elinizi vicdanınıza koyun. Gezicilik yapmadan cevap verin. Büyük ustanın bu ülkeye yaptıkları az mı ? Bu ülkenin halkı daha fazlasını hak etmiyor mu ?

Her sene ehliyet değişse az bence. 6 ayda bir direksiyon sınavı olması lazım.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Geçen hafta sonu yapılan direksiyon sınavında %80 oranında kişi kalmış. İşi enterasan şekilde ciddiye almaya başladı bunlar

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yukarıda ne yazmışım okudun mu?"Bedava ise destekliyorum.Hadi bedava olmasın sadece evrak paralarını alsınlar 10-20 TL ki o kadar bile tutmaz.Ama en az 150-200 TL gider bu ehliyet yenileme işlemlerinde belki 500 TL yi bile bulur.Zaten ülkemizde ehliyet almak kolay rapor almak kolay bu uygulama ile herhangi bir şeyin önüne geçilmeyecek kör topal basacak parayı yine raporunu alacak,en geri zekalı basacak parayı yine sınavdan geçecek.Sen herhalde yolunmaya doymamış ki bu hırsızları savunuyorsun.Bu adamların milletin yararına bir şey yaptıklarını görmedim ben.
    Kesinlikle katılıyorum dediklerinize benim aklıma takılan birkaç soru var onları cevaplama şansınız var mı acaba
    1.Sağlık raporu almaya gidicem sağlık ocağı kabul edilmiyor tam teşekküllü bir hastaneye sağlık raporu için para verecek miyim ? Verilmesi gerekmiyor ama yüzsüzler gene isterse napacağım.
    2. Sınav derken teorik sınav mı yoksa direksiyon sınavına mı gireceğim yada ikisinede mi ?
    3.Sürücü kursuna tekrar kayıt olup aynı sınav ücretlerini verecek miyim ?
    Kısacası benden nelerden para çıkacak ?
    Yanıtlayabilirseniz çok sevinirim
    'Saygı göster, saygı gör.'

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KIDI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum dediklerinize benim aklıma takılan birkaç soru var onları cevaplama şansınız var mı acaba
    1.Sağlık raporu almaya gidicem sağlık ocağı kabul edilmiyor tam teşekküllü bir hastaneye sağlık raporu için para verecek miyim ? Verilmesi gerekmiyor ama yüzsüzler gene isterse napacağım.
    2. Sınav derken teorik sınav mı yoksa direksiyon sınavına mı gireceğim yada ikisinede mi ?
    3.Sürücü kursuna tekrar kayıt olup aynı sınav ücretlerini verecek miyim ?
    Kısacası benden nelerden para çıkacak ?
    Yanıtlayabilirseniz çok sevinirim
    sınav mınav yok. sadece bi rapor alacan. bazı aile sağlık merkezileri doktoruna göre veriyor. bazıları vermiyor. vermeyince parayı bayılacan. o kadar.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sınav mınav yok. sadece bi rapor alacan. bazı aile sağlık merkezileri doktoruna göre veriyor. bazıları vermiyor. vermeyince parayı bayılacan. o kadar.
    Sağlık raporunu alarak sürüş testlerinden başarı ile geçen sürücüler ehliyetinin süresini 10 yıllığına uzatmış olacak.
    Burda böyle diyor ama ?
    'Saygı göster, saygı gör.'

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    mantıklı avruopada varmı arkadaşlar ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler