Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Yamaha MT 125 Modelini Tanıttı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Merhaba arkadaşlar, diğer ülkelerde olduğunu fakat Türkiyede olmadığını farkedip facebookta Yamaha MT-125 Türkiye sayfası kurdum buradan haberleşip fototlarımızı/bilgilerimizi de paylaşabiliriz. Bunu dışında motosiklet eğitimlerinde aldığım bilgileri(Honda, Yamaha) ve motosiklet donanımlarıyla ilgili öneri ve görüşlerimi de (bazen video ile) hikaye tadında eklemeye çalışıyorum başkalarına yararlı olsun artı unuttukça ben de bakayım diye. İlginizi çekerse buyrun: http://motosikletveben.blogspot.com.tr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bkgzl34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2024 Honda PCX
    Valla aklım ybr ile devam et diyo kalbim bir tane bundan almalısın diyo.. şuan akıl ile kalp kavga ediyor kim galip çıkarsa yola onla devam edicem.
    [SIZE=1]---

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Merhaba arkadaşlar, motora yeni başlayanlardanım. Doğrusu kask ve ehliyet işlerini birkaç ay önce tamamlamış olmama rağmen, motor almak için MT125'i bekliyordum. YZF R-125, CBR 250R, Pulsar 200NS ve o civardaki pek çok motoru incelememe rağmen, MT125'in üzerine geçtiğimde seçimimi yapmıştım. Cumartesi günü motoru teslim alıyor ve sokaklara çıkıyorum. Kazasız belasız diyelim. İlk motorum olmasının heyecanıyla motorumu satın alırken çektiğim bir resmini ekliyorum!

eraksoy, Oguz K. ve Ertugyigit bunu beğendiler.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    yuhhh beee fiyata bak.125cc motora'da 10000 verenin aklına şaşarım...

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Tam benim zevkime göre valla ama 125 Duke tercih ederim yinede

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    @Darkin yeni başlayan birisi olarak doğru bir seçim bence bende bir hafta önce teslim aldım, zevkle kullanıyorum. Güç konusuna kesinlikle takılma, alışana kadar en iyisi bu sende anlayacaksın.

@ozrace herşey cc değildir.
    Darkin bunu beğendi.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    @eraksoy Sağol dostum, ben de öğrenmem ve ustalaşmam gereken pek çok şey varken 125cc'nin ideal olduğuna kanaat getirdim, konuştuğum pek çok motor kullanıcısı da benzer şeyler söylemişti. Senin de hayırlı uğurlu olsun, keyifli sürüşler! ^^
    eraksoy ve mmelihh bunu beğendiler.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı eraksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Darkin yeni başlayan birisi olarak doğru bir seçim bence bende bir hafta önce teslim aldım, zevkle kullanıyorum. Güç konusuna kesinlikle takılma, alışana kadar en iyisi bu sende anlayacaksın.

@ozrace herşey cc değildir.
    belirli bir zaman sonra herşeyin cc olduğunu anlayacaksın merak etme
    Zuzuuw bunu beğendi.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Henüz yok.
    @ozrace o günleri görebilmek için 125 lik ile bi 20 30 bin km yapmamız gerekiyor diyor üstadlar
    Darkin bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 125
    @Darkin _Bende motoru alalı bir hafta oldu.....arabadan motora geçmeye karar verdim ve mt-125 ile başladım...çok güzel bir karar vermişsin....kazasız belasız sürüşler....
    Darkin bunu beğendi.

İstanbulda mt125 kalmamış ve kimi aradıysam 2015te gelecek ama ne zaman bilmiyoruz diyor, sanki fiyat arttırma politikası gibi geldi, hali hazırda dolar koptugidiyorken...

Motosikleti
    Henüz yok.
    @moa1907 böyle bir şey var ilgilenirsen arkadaşla bir görüş derim. Fiyat konusunda pazarlık ile uygun olabilir.

Alıntı fyarbasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım MT-125'inin satmaya karar verdi. Skuter rahatlığını bulamadını söylüyor ve daha 2 haftalık motorunu satıyor. Skuter sürmeye devam edecek.

Bayilerde sıra beklemeye gerek yok. İlgilenen varsa linkini ekliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...80434146/detay

İlan yayında değil. Teşekkür ederim

Motosikleti
    Henüz yok.
    Yapma yav dün ilandaydı kontrol etmedim o yüzden çok çabuk sattı galiba yada satışdan vaz geçti

Mümkündür, yinede çok teşekkür ederim

senssi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 125
    alalım mı? alsak mı? derken kaçırıyorduk... piyasada hızla tükendi, tükeniyor... zar zor bulduk hayırlısıyla yarın ya da yarından sonra binmeye başlıcaz allah nasip ederse.marmaristen bodruma geze geze gelicem inşallah...akyakada bir mola vermeden olmaz bi molada muğla merkezde arkadaslara selam çakıp ver elini bodrum yapmayı düşünüyorum... yolculuk sonunda izlenimlerimi paylaşırım muhakkak..

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    kasım ayında mt125 in abs li modelleri piyasaya sürülecekmiş almayı düşünenlere duyurulur. Bunun dışında kış gelmeden mesela bayramda filan İstanbul çıkışlı Kapadokya turu yapsak motorla ilgilenen olur mu? Malum tek başına yol yapmak daha riskli olabilir (benim gibi yeni başlayan biri için)

Motosikleti
    Henüz yok.
    Yeni birisi için Kapadokya biraz uzun bi mesafe değil mi? Hava şartlarınıda düşünürsek eğer biraz zor bi yolculuk olabilir. İlk etapda daha kısa turlar düzenlenmesi daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.
    mmelihh bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Ben de kararsız kaldım Kapadokya konusunda haklı olabilirsin. Assos filan daha iyi olabilir belki...

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Motor çok güzel arkadaşlar sahip olanları kıskandım gerçekten , yurtdışından dönünce alacağım ilk motorum olacak , ehliyeti geçen yaz aldım tabi eğitim falan da gidicem dönünce , ama herşey cc değil motor çok kaliteli ve gerçekten güzel , mondial bile z one lara falan 3 bin 4 bin tl isteyebiliyorsa yapabilecek bişey yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Ya bi de bişey sorucam beyaz renk bulabilen var mı yoksa Türkiye'ye beyaz renk gelmiyor mu

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler