Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kawasaki 250cc yeni naked modeli için patent aldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kawasaki 250cc sınıfında üreteceği yeni naked modeli ER-2n için Avrupa'da pantent başvurusu yaptı. 2015 yılında satışa sunulması beklenen model, küçük hacimli model sınıfını ve çıplak motosiklet sevenlerin kafasını karıştıracağa benziyor.

doraemon, kwsk-boy ve ilkervirlan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Bir bu eksikti...

Güzel haber

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    z250

Motosikleti
    Cbf150
    Gelsin gelsin

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel olmamaış. kuyruk göğe bakıyor. racing motorunun karenajı sökülmüş hali ama kareneajda yok.
    aargh bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    kawa yaparsa yapar aga

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    japonlar bu naked motorlara bi türlü ruh katamiyor. Her model birbirine benziyor, hepsi birbirni kopyalıyor. Biraz feyz almaları icin artık Ducati , KTM gibi devlere bi göz atmaları lazım. Ufakta olsa biseyler kırpsınlar..
    jackonbir bunu beğendi.

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Tek silindirli bir canavar sanırım.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    kawa neylerse güzel eyler,

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Naked denince akla ilk gelen Z serisidir.Her ne kadar z800 u cok basarili bulmasamda yeni z1000 harika.
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    japonlar bu naked motorlara bi türlü ruh katamiyor. Her model birbirine benziyor, hepsi birbirni kopyalıyor. Biraz feyz almaları icin artık Ducati , KTM gibi devlere bi göz atmaları lazım. Ufakta olsa biseyler kırpsınlar..

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naked denince akla ilk gelen Z serisidir.Her ne kadar z800 u cok basarili bulmasamda yeni z1000 harika.
    tamam da kawasaki distribütörü zmoto olduğu sürece kawa türkiyede yürümez.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelsede 15 bin olur nasıl olsa.
    aargh bunu beğendi.

Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelsede 15 bin olur nasıl olsa.
    Niye 15bin olsun ki ?? .. Bu motor z250 den daha ucuz olacak max 12000 derim...

Alıntı babaAkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye 15bin olsun ki ?? .. Bu motor z250 den daha ucuz olacak max 12000 derim...
    hadi 12.000 olsun. 250cc naked motor insanların günlük ihtiyaçlarını karşılamak ayda arada sırada gezip tozmasını sağlamak için üretilir. 12.000 lirayı insan hobisine mi versin araba mı alsın ?

7.000 liralık bajaj için yırtındınız niye 5500 değil diye ağladınız üzerinde yamaha yazınca 12.000'e şimdiden razısınız.
    If you want to be happy for a day, Drink; If you want to be happy for a year, Marry; If you want to be happy for a life time, Ride a Motorcycle.

Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi 12.000 olsun. 250cc naked motor insanların günlük ihtiyaçlarını karşılamak ayda arada sırada gezip tozmasını sağlamak için üretilir. 12.000 lirayı insan hobisine mi versin araba mı alsın ?

7.000 liralık bajaj için yırtındınız niye 5500 değil diye ağladınız üzerinde yamaha yazınca 12.000'e şimdiden razısınız.
    Ben bajaj a yırtınmadım ki ... ben bajaj gelmeden demiştim en az 7 bin olur diye bajaj topiğinede bakabilirsin ..
    fiyatının hep uygun olduğundan bahsettim..
    Ayrıca gerçek motorcular asla ben o paraya araba alırım demez..Motosiklet ile arabayı kıyaslamaz..
    12000 e az demiyorum ama bakarsanız hyosung x5 11.850 den satılırken kawa en az 12000 olur diye düşünüyorum..
    Ama 15000 de olmaz korkma..

Alıntı babaAkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bajaj a yırtınmadım ki ben bajaj gelmeden demiştim en az 7 bin olur diye bajaj topiğinede bakabilirsin fiyatının hep uygun olduğundan bahsettim.. Ayrıca gerçek motorcular asla ben o paraya araba alırım demez..Motosiklet ile arabayı kıyaslamaz..12000 e az demiyorum ama bakarsanız hyosung x5 11.850 den satılırken kawa en az 12000 olur diye düşünüyorum..Ama 15000 de olmaz korkma..
    senin için demedim zaten

Sadece gerçek motorcuları hedef kitleye koyarlarsa bu satış rakamlarına katlanırlar, Iifan ve Hero'da girsin piyasaya ondan sonra görelim çekik gözlü abilerimizi
    If you want to be happy for a day, Drink; If you want to be happy for a year, Marry; If you want to be happy for a life time, Ride a Motorcycle.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Ne olursa olsun. O bir japon.
    viper17 bunu beğendi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok heycanlandığımı söyleyemem.Kawasaki Türkiye fiyat politikası ve yedek parça,hizmet servis kalitesiyle öyle çoook extrem cezbedici birşey olmazsa tutmaz.

Motosikleti
    honda cb125e
    ÖTV ARTMI, DÖVİZ KURU ALMIŞ BAŞINI YÜRÜMÜŞ, VERGİ DESEN Bİ DÜNYA... BENZİN FİYATLARINI SÖYLEMEDİM BİLE....

TAMAM JAPON TAMAM TARZ KAWA AMA İNSANLARI YANİ BİZİ DÜDÜKLEMEYE KALKMANIN ANLAMINI Bİ TÜRLÜ ÇÖZEMEDİM... 5-6 SENE ÖNCE ÖTV, KDV vs NE KADARDI ŞİMDİ NE KADAR BAZI MOTORLARDA %38'E VARAN VERGİLER VAR. TAMAM GÜZEL AMA BAJAJ DİYE Bİ MAKİNAYI BİLE İNSANLARI KERİZ YERİNE KOYAR GİBİ ÇAKMAYA ÇALIŞIYORLAR İNSANLARA...

TAMAM ALMASINA ALSIN PARASI OLAN HASTASI OLAN YADA BU ALETİ SAPLANTI YAPAN AMA ZENGİNDE OLSA HAKİKAT YAZIK GÜNAH PARALARIMIZA... MOTORU TARTIŞMAKTAN ZİYADE BİZE DÖŞEMEYE ÇALIŞAN BAZI ŞİRKETLERİ VE DEVLETİ TARTIŞMAK LAZIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)