Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Araç plakalarında yeni dönem! 17 milyon plaka değişiyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı nazmiuney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakaların değil kafaların değişmesi lazım

Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Vatanın gittiği yer görmezden gelinip hala da o partiye ak deniliyorsa (ki bu bir algı mühendisliği, düpedüz kandırmacadır), burada oturup tartışmak için zaman harcayamayacağım, kusuruma bakmayınız...
    Yarın; ülke bölünürse, ortalığı kan götürdüğünde baş örtüsü diye bir gündem olmayacak.
    Sonrasında; vatandan kalanlar da işgal edildiğinde, turkish diye bir nick kullanamayacaksınız.
    Kızına Türk adı verdiği için bir daha hapisten çıkamayan bir adamın evlatlarıyla arkadaşlık etmiştim vaktinde...

Çok özür dilerim; ama, eskiden çizgi romanlarda vardı:
    At/eşek yürüsün diye, başının üstünden sopayla gözünün önüne havuç sarkıtmak... O geliyor aklıma baş örtüsü denilince...
    İki cephe oluşturdular yapaydan. Bu biçimde toplumu istedikleri yere yürütüp, insanların başına da at gözlüğünü geçirmek için oyun bunlar... Ve haklısınız, bu oyun AKP'den çok önce başladı...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım demek istediğim,hataları da var hizmetleri de.Ama sırf gıcıklık olsun diye herşeyide görmezden gelemezki insan.Ben takdir ettiğim kadar fazlasıyla da eleştiriyorum hemde akpartili insanların içinde,yönetiminin içinde,vekillerinin içinde...Ama Chpnin pervasızca başörtüsüne karşı Atatürkçülük,laiklik ilkelerini kullanarak milleti kışkırtması banada dokunuyor.Bu ülkede herkes farklı inançlarda ve kültürlerde yaşayabiliyor.Bunu hazmedemiyenlerde Chpyi kullanıyor,Atatürkü kullanıyor.Bu oyunada bile bile düşmek saçma değilmi???Akp nin iktidarı boyuncada yapılan hizmetleri görmemek kişisel gibime geliyor.Bu maç değil.Yapılanı takdir ekmek,hatalarıda pervasızca değil adamakıllı dile getirmek,birbirimizi kırmadan halletmek bizim yararımıza kanısındayım.
    "adamlar yiyor ama çalışıyor"culardan mısınız acaba?

yapılan hizmetler elbette var ama bu hizmetler teknolojinin ya da günümüzün gereklilikleri mi yoksa yöneticilerin bizlere gerçekten hizmet ve bizleri düşündükleri için yaptıkları birer lütfu mu?

yani bugün internet ağının geliştirilmesi, yolların yapılması gerek yokken mi yapıldı yoksa zaten şartlar onu gerektiriyodu da mı yapıldı benim kriterim budur...

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Yooo çok önceden yapılması gereken şeylerdi Akpden önceki hükümetlerin yapması gereken şeylerdi.Anap başlamıştı yapmaya gerisi gelmedi.Bizim burada kültür sarayı yapılıyordu bi zamanlar.Rahmetli Erdal İNÖNÜ temelini atmıştı 10 yıl kimse dokunmadı bi daha.Akp gelir gelmez bitirdi.Şu anda rektörlük binası.Gerisini sen düşün.Şu anda yapılan hizmetlerin çoğu çoktaaaaan yapılmış olması gereken şeylerdi.Önceki hükümetlere soracaktınız onu,biraz geç kalmışsınız.İstanbul Chp nin elindeyken şartlar yolların yapılmasını,taşımacılığı,susuzluğun giderilmesini basbas bağırıyordu,o zaman niye şikayet etmediniz.O zaman böyle bi kreteriniz yokmuydu?Türk milleti çok çabuk alışıyor rahata.Düne kadar hastanelerde rehin kalanlar,sabahın 10 una kadar doktor bekleyenler,özel muayenelere gitmek zorunda kalanlar şimdi doktor dövüyor,azarlıyor.Yollar her zaman lazımdı şimdi değil,akpden önce niye yapılmadı?

Motosikleti
    tracer 900
    Yooo çok önceden yapılması gereken şeylerdi Akpden önceki hükümetlerin yapması gereken şeylerdi.Anap başlamıştı yapmaya gerisi gelmedi.Bizim burada kültür sarayı yapılıyordu bi zamanlar.Rahmetli Erdal İNÖNÜ temelini atmıştı 10 yıl kimse dokunmadı bi daha.Akp gelir gelmez bitirdi.Şu anda rektörlük binası.Gerisini sen düşün.Şu anda yapılan hizmetlerin çoğu çoktaaaaan yapılmış olması gereken şeylerdi.Önceki hükümetlere soracaktınız onu,biraz geç kalmışsınız.İstanbul Chp nin elindeyken şartlar yolların yapılmasını,taşımacılığı,susuzluğun giderilmesini basbas bağırıyordu,o zaman niye şikayet etmediniz.O zaman böyle bi kreteriniz yokmuydu?Türk milleti çok çabuk alışıyor rahata.Düne kadar hastanelerde rehin kalanlar,sabahın 10 una kadar doktor bekleyenler,özel muayenelere gitmek zorunda kalanlar şimdi doktor dövüyor,azarlıyor.Yollar her zaman lazımdı şimdi değil,akpden önce niye yapılmadı?
    o zamanları ben bilmem, hatırlarım ama küçüktüm..bilmiyorum diye de şimdikini eleştirmeye hakkım yok mu yani? beni geç bugün 23-24 yaşında olan, o zamanları hiç hatırlamayan adam eleştirmeyecek mi? yapılan yanlışların savunması eskiden ama böyle değildi şeklinde olamaz...
    kaldıki iyi hizmet denilen yollar yapıldıktan bir sene sonra çöküyor, patates tarlasına dönüşüyor..en azından ankara da bu böyle...25 yıldır izmir-ankara arasını karayoluyla gider gelirim yılda bir defa...5-6 yıl önce yenilenen yol şimdi yine çürümeye başladı, her yer yama...yoldan muhabbet açtın diye aklıma geldi...konuyla alakası yok...

eskiye tanık olmayanlar eleştirmesin, eskiye tanık olan şikayetçilere de şükredin sızlanmayın mı diyorsun?

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Yok.Bu günümüze şükredelim diyorum ben.Tabiki eleştireceksin yanlış anlaşıldım heralde.Ben senden daha fazla eleştiriyorumdur belki.Anlatmak istediğim önceki hükümetlerde bu kadar rahat eleştiremiyordun bile.Eleştirmeyi bırak siyasiler hakkında bukadar hakarete varan sözler istersen kullan.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Güzel ülkemde bu kadar araç var mı ?

Hgs,kgs sadece İstanbul'da var. Ben şimdi Trabzon'da yaşayan bir vatandaş olarak o çipi ne yapacam a..

Yine milleti ..... derdine düşdüler.

Motosikleti
    tracer 900
    Yok.Bu günümüze şükredelim diyorum ben.Tabiki eleştireceksin yanlış anlaşıldım heralde.Ben senden daha fazla eleştiriyorumdur belki.Anlatmak istediğim önceki hükümetlerde bu kadar rahat eleştiremiyordun bile.Eleştirmeyi bırak siyasiler hakkında bukadar hakarete varan sözler istersen kullan.
    valla esasında gördüğüm kadarıyla önceden daha rahat eleştiriliyodu...
    gezi olayların 44 gazeteci , ki bunlar eleştiren gazeteciler, görevlerinden ayrılmak zorunda bırakıldılar...(bu sadece aklıma gelen ilk somut iblgi), biraz üzerinde düşünülürse daha çok bulunur.
    bugün eleştirmenin daha kolay olduğunu düşünüyorsan bunu tekrar gözden geçirmeni tavsiye ederim...

önceki hükümetler zamanında hatırladığım kadarıyla çok güzel mizahi şekilde eleştiriliyodu...düşün bi kere olacak o kadarı...şu an öyle bir program yapabilir misin...şu an ki siyasi figürlerin hiç taklidinin yapılabildiğini gördün mü?
    bir kaç mizah dergisi bunu denedi ama anında davalarla karşılaştılar...bunlar benim kör gözümle gördüklerim...işlerin içinde olan birileri çıksa sana daha neler anlatır kimbilir...

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    adamlara para lazım oldukça icat çıkartıyorlar. bunlar bide dindar adamlar karı yok kız yok içki yok kumar yok.. bunlar bu paraları napıyolar la??

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlara para lazım oldukça icat çıkartıyorlar. bunlar bide dindar adamlar karı yok kız yok içki yok kumar yok.. bunlar bu paraları napıyolar la??
    Hala anlamadın mı ?..
    Öte tarafa yatırım yapıyorlar...
    Orda da 100 yıl falan değil , sonsuza kadar para mı yeter ?...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    yakında enseye barkod da geliyor ya da ...

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    eee arkadas kalkınacak ya bu ulke soyup sogana cevırdıler mılletı ne yapacaklarını şaşırdılar kufur edıcem ama admın yorumu yayınlamayacak oyuzden etmıyor aq xqw kullanılıyoya artık

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amerika , suriye için rusya ve çinle anlaştığıından ve başkaca dış politikamız olmadığından , bir süre kabineden memleket iç meseleleri dinleriz. Türban , azınlık hakları .çapulcular Cee Haa Peee vs vs.

Kendi kafalarına göre yaptıkları eleştirilince , Halkın iradesine karşı gelinme gibi hezeyan edilirken , Yaptıklarını eleştirenler çapulculuğa devam eder. Yandaşa ve yabancı sermayeye peşkeş çekilerek yapılan satışlar " Ekonomik başarı " olarak pazarlanırken , olumsuz her şey çapulculara ve CHP'ye yıkılır.

( olimpiyat komitesine Türk halkının % 56 sının tenis oynadığı söylenmiş. Sizi bilmem ama ben oynamıyorum. Elin gavuru yer mi bunları??? http://tr.eurosport.com/olimpiyat-oy...02/story.shtml Olimpiyat japonlara verilince , vayy sizi gidi çapulcular sizi. )

Oğul , kız , gelin , Dünür, ve damat ihaleleri aynen devam eder. Gerçi satacakta bir şey kalmadı. bu durumda nasıl yolmak gerek pardon , vatandaşın cüzdanını yeniden nasıl yapılandırmak gerek ?? Zaten hükümet cüzdanımızı yeniden yapılandırmayı yaparken bize soracak değiller. Halk onları seçti. ne isterlerse yaparlar. Onlar neylerse güzel eyler. Hükümetimiz varsa yoksa bizeteker teker sıraylaaa nasılll hizmet veririz diye , yemiyor içmiyor buna çalışıyor.

Zaten yapılan hiç bir kanun kimseye danışılmadan yapılıyor. yaptım oldu şeklinde dayatma usulu. Bu plaka meseleside kanunlaşır. Taktırmayana ceza verilmeye başlanınca millet gider paşa paşa chipli plakasını alır.

Bu chip olayından gelecek para sizce nereye gider ? Bence çine verilen füze ihalesi bahane edilir , diğer nato ülkeleri savunma sistemleriyle eşgüdümlü çalışmıyor diye ihale iptal edilir. Gerçi füze parası çine yinede ödenir . Sonra O parayı telafi edebilmek için bakalım daha neremize chip takmaya teşebbüs ederler Allah bilir.

Uslu Gezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    2013 yılını radar yılı kabul ettiler 3.köprüyü yapacağız diye ama devletin arge çalışıyor şimdide
    Bütçede açık var napsak napsak vatandaşımızda para çok ehliyet değişiminden tahmin ettikleri geliri edemiyecekler plakaları değişelim kasamıza gelir elde edeilim sistemleri güzel çalışıyor valla

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler