Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

YZF-R6 rekora gidiyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    paradiseizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pancar motoru
    hayırlısıyla yakın bir zamanda almayı düşünüyorum nasip

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    Alamayacağız Binemeyeceğiz.Sadece seyredebiliriz Tüüüühhhhhhhhhhh
    aynen abbiiiii zenginin parası fakirin çenesini yorarmışşş..

en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimsin kardeşim sen hilmimisin nesin ya bilmeden konuşuyosun hakkımda..arkamdan değil yüzüme gel konuş..benim biliğp bimediğimi sen yargılayamazsın..diğer böyle düünenler de..
    sen ne kadar biliyosun ben belki daha fazlasını biliyorum..benim girdiğim ortamların kaç tanesine girdin acaba...

neysee r6 farklı sonuçta..1000 lik le karıştırmayın..

unsalyzf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 Kanuni Hussar 125 - YZF R1 2006
    Bence 125 lik honda ile büyüklerin ortamına girme yolada çıkma sonra üzülürsün arkadan gelirken. Ayrıca üslubun foruma uygun değil biraz daha dikkatli olmanı tavsiye ederim.

shadow959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 Honda Beat - 06 HONDA CBR 600F
    üstüne oturup bi tur atmakla iş bitmiyo tartışmaya gerek yok yüzüne falan konuşma ile ilgisi yok. ortada bi gerçek var yani sitede elinde ss olanlar bu kadar kesin yorumlar yapmıyo. ben 93 yılından beri ss lere binerim her türlüsüne bindim yani arkadaşımdan ödünç alıp deil parasını sayıp.
    komik yorumlar yapıp sonra da stress yaratmayın bence. burada amaç tartışmak deil bilinen doruları paylaşmak.
    demek istediğim bilmeyen biliyormuş gibi yanıltmasın insanları. bu motor dur.
    YARIN ÖNEMLİ Bİ NOKTADA YANLIŞ FİKİR ADAMI MEZARA GÖTÜRÜR.
    Return of the Shadow
    06 CBR 600 F

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    Arkadaşlar polemik yaratmaya gerek yok gibi geliyor bana..
    hem yok o daha iyi bu 120hp yok bu 133hp, bence bunlara bakmıyorsunuz alırken, hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alıyorsunuz yada hangisine paranız yetiyorsa onu alıyorsunuz. ayrıca yusuf izin verdiği sürece sen o 133hp güce yada 120hp güce cıkabilirsin. kısada çok fark etmiyor. dediğim gibi sadece hangisini seviyorsanız onu alıyorsunuz... yanlışmıyım . ben köşeli seviyorum o yüzden honda terçihim, diğerlerinin hepsi naked oldu sayılır açtılarda açtılar motorları ve yuvarlaklaştırdılar. race dediğin kapalı olur ayrıca.
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

polemik yaratmayın diyosunuz daha çok yaratıyosunuz.ben bu formda sizlerden daha önceyim.beni iyi bilirler.fikirlerimi ve ne kada ruyumlu olduğumu..uyumlu olmayan varsa onlar belli..
    bir erkek önce bir bayana nasıl davranacağını öğrenmeli.motosiklet yalan yani yoksa.görüyorum ki bu formda bu yönden eksik çok erkek var..
    letocums ende ortamı yumuşatmaya çalışöışın,sağol canım..en duyarlılardan birisisin.keşke yukadaki arkadaşlarda senin gibi olabilse..ama halen aradaki farkı tartışabilecek kadar komikler..

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    kız sakin ol
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

EmreSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r6
    r6 satışları yüksek diye konu açılmış sizde gelmişsiniz olayı r6-1000rr karşılaştırmasına dönüştürmüşsünüz. şurda düzgünce bir konu hakkında yorum yapılmayacak mı? gidin karşılaştırma bölümüne açın nasıl karşılaştırcaksanız artık. a sahibi olan adam b'yi b sahibi olanda a'yı sevmiyor tamam anladık.

tubişim gayet iyive rahatım canım.
    ayrıca emreye katılıyorum

yarisci_facia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi yaw biz bu işi nasıl halletcez benim yas ta tutmuo babamda seri motor almıo böle motorları koymayın ya insanın içi gidi o yazık be bizede bide değişik fikirler istioz admin abi we arkadaşlar

osmanozkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6... CBR 600 F4 2004 ve Cbr 600 f6 ve 2006 zx10

Selam arkadaşlar Adanadan güneş dolu günler hepinize.

Bende şu kanıdayım; arkadaşlardan bazıları fiyatının pahalı olduğunu söylüyor tamam kabul ama şu bir gerçektir ki Otomobilde marka nasıl mercedes ise motorda da marka YAMAHA dır ben yamahada çalışmıyorum ama binmeden farkına varamazsın teknoloji yamaha da işçilik yamaha da dahası estetik yamahada srad 1000 de çok yakışıklı ama benim gönlüm yamahada.....bakın bakalım...

Alıntı osmanozkar adlı üyeden alıntı
    Bende şu kanıdayım; arkadaşlardan bazıları fiyatının pahalı olduğunu söylüyor tamam kabul ama şu bir gerçektir ki Otomobilde marka nasıl mercedes ise motorda da marka YAMAHA dır ben yamahada çalışmıyorum ama binmeden farkına varamazsın teknoloji yamaha da işçilik yamaha da dahası estetik yamahada srad 1000 de çok yakışıklı ama benim gönlüm yamahada.....bakın bakalım...

Abi 2.el Siyah (2004 veya 2005 mdl ) R6 arıyorum eğer bu fotodaki motor seninse olurda satcak fln olursan bana Özel Msj Atarmısın yada çevrende sanırım adanadansın temiz satılık siyah veya gri ama siyah olsa daha iyi olur R6 war mı ?

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten O Benim Sevgilimmmmmmm Ben Ona ölürümmmm

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Ölüm Makinesi ya allah korusun valla insan kendini kaybeder bu motorda......
    Yok Ben Almiyim hala zaten kalçam ağırıyor, scooterdan düştük alt tarafı zaten bin pişman oldum scooter aldığıma en kısa zamanda tarzıma dönücem inşallah....

CUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawazx6r , sl150
    satış rakamları olarak ençok r6 sattığına göre çoğu kişiye mantıklı gelen seçim olmuş , bence kendi sınıfında lider eee ozaman maşallah diyelim ...
    ama bu diğerlerinin kötü yada almaya değer olmadığı anlamına gelmez seçim kriterlerine göre her şey değişir ama bazı arkadaşlar kendi seçimlerine göre başkalarının seçimlerini yanlış buluyo ve sen anlıyosun sen anlamıyosun olayına getiriyolar işi çok ilginç
    [CENTER][COLOR="Black"][B]-GOOD GUYS DON'T ALWAYS WEAR WHITE-[/B][/COLOR][/CENTER]

nurisevinc63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500 idi.
    Gerçekten tüm motosiklet tutkunlarının hayellerini süsleyebilecek bir makine.

burik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojin as125t yaza inşallah ybr olacak
    naked dan şaşma FZ6 Fazer boşverin R6 yı hiç sevmiyom eğilmeyi dik oturmak tercihim cruiser da sevmiyom en iyisi naked compact makine
    Allah bütün motorcuları ve motor sevdalılarını korusun Allah Türkü korusun.Allah motor alamayanlara sabır versin ( ben yaşıyorum çok zor war ama memnun değilim)

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Dizayn olarak R6'ya bayılıyorum...
    Okan ACAR

faceinface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Alıntı DARKPASSAGE adlı üyeden alıntı
    Abi 2.el Siyah (2004 veya 2005 mdl ) R6 arıyorum eğer bu fotodaki motor seninse olurda satcak fln olursan bana Özel Msj Atarmısın yada çevrende sanırım adanadansın temiz satılık siyah veya gri ama siyah olsa daha iyi olur R6 war mı ?
    şu anda sitedeki satmak isteyenler bölümünde 2 tane var haberin olsun motorcu kardeş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler