Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

113. Çin İhraç Ürünleri Fuarı Başladı. İşte Dikkat Çeken Yeni Motosikletler

Motovento
    REKLAM ALANI
    skygo23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skygo-125-9
    toplayan adam kelimesini anlamadım yani çin malıda olsa bu makinalar bi fabrikada üretiliyo bir adam degil bikaç adamın eli degiyor motosiklete, kaldıki çinli motor sürekli aynı yerden arıza verecek degil ole olsa tam dersin motor blogunu toplayanda sorun var. tabiki suda bi gercek çinmlı motorla bi honda bir tutulamaz ama sırf çinde üretiliyo parçaları çin diyede cok düşük gözle bakılıyor esas sorun bu zaten çok aşağılamaları. ayrıca eskiden bukadar çok motor yoktu mz planet jawa sayılı bikaç motor şimdi öyle degil e haliyle piyasaya ülkeye dünyaya çin malı motosikletler elbet yayılacak ki yayılmışta zaten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    toplayan adam derken herhalde burda montajlayan insanlardan bahsediyor arkadaş.. motorlar çinden kasaların içinde demonte bir şekilde geliyor burda monte ediliyor tekrar arkadaş herhalde ondan bahsediyor. Gerçi oda zor bir şey değil yani onda yanlış montaj yapılıcak şeyde yok fazla adamın gerçekden çok acemi olması lazım toplarken hata yapması için

Motosikleti
    skygo-125-9
    evet aynen öyle

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    arkadaslar benim anlatmak istediğim şey şu. kötü birşey söylemedim. adam vermiş 3 bin 5 bin 7 bin neyse.. almış phantomu teslim. 300 km sonra arka oturak düşüyo.. servis kabul etmıyo. asya 150 t19 a kullanıyordum mesela.. bire bir hepsinde gidondaki plastikler zıngır zıngır titriyo. vs. bunlardan bahsettim ben. hepimiz motosiklet aşığıyız ki burada aynı sohbetteyiz. hepimiz biliyoruz o yeni motor heyecanını.. bir heves bir heyecanla alınan motosikletten böyle sorunlar cıkması üzmüyormu bizi ? ben bundan bahsetmek istedim. aşağı küçük görmedim. görmemde. keski biraz daha sağlam toplansa hevesimiz gursağımızda kalmasa dedim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Çin malı motoru alırken bayiide çok seçici gözle bakmak lazım. Faturasını kestireceğiniz motorun her yerini dikkatle incelemeli. Ben en son öyle yaptım motoru alırken. Tekerlekler döndürülmeli, parçalar doğru oturmuş mu kontrol etmeli. Öyle yapınca en ufak defosu çıkmadı.

Motosikleti
    skygo-125-9
    o yönden haklısınız ister sıfır olsun ister ikinci el herkez kendi malını korur yada iyi olmasını ister elbet normal çalışması her yerinden az ses gelmesi felan

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    20 sene sonra belki. ama şimdilik çöp tenekesi hepsi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 sene sonra belki. ama şimdilik çöp tenekesi hepsi.
    Ucuz olmaları batıyo dimi.
    skygo23 ve darpgen bunu beğendiler.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    ne çektin be selahattin

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşlar takışmanın manası yok çöp diyen adamda bilgisizdir bana göre çok iyi diyen insanda bilgisizdir bana göre..

çinlinin içine girdinizmi anlıyorsunuz iyisi var iyisi hakkatten iyi dediğim gibi lifan250b misal bu motor bisanda roadstar kewwayde supershadow borellide cmx isimleri ile satıldı ve çok kaliteli sorunsuz motorlar çıkdı.. ben daha bu motorlardan alıpda ciddi sorun yaşayan görmedim adamlar gayet güzel kaliteli v motor koymuşlar makineye.. skyteam'ler vardı çok iyi crosslardı çin mindi ama taş gibi motorlardı bu sitede motocross da vardı adam 5 metreden uçdu o motorla tepeden motor bir yana adam bir yana kontağı bir çevirdik motor tıkır tıkır çalışıyor görürse yazar gerçi fazla girmez endurocu oldu oda başımıza neyse kısaca çinin iyisi var kötüsü var işin içine girdinmi anlıyorsun.. dışardan çinli kötü demek yanlış gene fanatiklik yapıp çinli çok iyi demekde yanlış bence..
    Permatiq59 ve ferad bunu beğendiler.

Motosikleti
    skygo-125-9
    imza 2009 dan beri üyesin bu siteye ama k.b hiç bişiden anladıgın yok. unutma çöp tenekeleri olmasaydı sokaklar mahaleler çöpten geçilmezdi kullanmadıgın markalar modeller hakında yorum herkez yapar hiç çin malı motor kullandınmı ben o teneke dedigin motorla tam 9000 km yol yaptım halen daha yapyorum birgün bile yolda bırakmadı bil yani .

on numare )

darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    bence bi zararı yok . gelsin.
    Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme, çünkü hayat ondan ibarettir. Benjamin franklin

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer 98 HP
    Tüm ürünlerin kaporta ve belkide motor aksamı çalıntı. Endüstriyel tasarım beratlarının bir işe yaramadığı apaçık görünüyor. Umarım güvenlik konusuna özen gösterirler. Çin elbette çok iyi ürün de üretebilecek kapasitede ama şimdilik çin malından ne anlaşılıyorsa onu hakediyor.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler