Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Okan Bayülgen’in 46 binlik Ninja’sı çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    İstanbul'da nasıl bir hayat sürüyorsunuz anlamıyorum...
    NRG900 bunu beğendi.
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shi_bumi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da nasıl bir hayat sürüyorsunuz anlamıyorum...
    Şu izmirlilerinde izmiri gökten zembille inmiş gibi göstermelerine dayanamıyorum arkadaş istanbulda en kötü semtte bile gecenin istediğin saatinde dışarı çıkar dolaşırsın çok kıl tip değilsen hiçbirşey olmaz.ama izmirin öyle mühitleri varki gece 1den sonra sokaktan geçen arabaya saldıran tipler var.Bu aynı tipler dükkanının önündeki kediyi zevk için öldüren tipler...
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda en kötü semtte bile gecenin istediğin saatinde dışarı çıkar dolaşırsın çok kıl tip değilsen hiçbirşey olmaz.ama izmirin öyle mühitleri varki gece 1den sonra sokaktan geçen arabaya saldıran tipler var.Bu aynı tipler dükkanının önündeki kediyi zevk için öldüren tipler...
    Yaşadığın şehirden yeterince haberin yok.
    İstanbul'da gece bile değil gündüz vakti, hiç bir sebep olmadan yolunun kesileceği soyulacağın semtler bile var. Çevik kuvvetin helikopter desteğiyle operasyon yaptığı bir semt.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    etraf hırsız kaynıyor bu zamanda kilitlemeden sokağa birşey bırakılmazki,adamlar kırk kilitli alarmlı motorları götürüyor,direksiyon kilidi çerez gibi gelir bizim hırsızlara ,keşke en azından bir alarmlı disk kilidi takmış olsaydı kurtulma ihtimali yüksek olurdu,okan bayülgenede geçmiş olsun inşallah bulunur
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu arada Beyoğlu/Galata gibi yerde sokakta kilitlemeden motor mu bırakılır diye düşünenler, bu adamın otoruduğu yer Galata'da tarihi bir bina da olsa zamanın site formatı gibi bir yer ve etrafında güvenlik kameraları bile var. Yanin kilitlemeye ihtiyaç duymaması o kadar da olağan dışı sayılmaz.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Peynir ekmek gibi motor çalıyorlar bu aralar. Birde üstüne biniyorlar motorun hemen çalıştırabiliyor ve kaçabiliyorlar.. Gerçekler hayretler içerisinde bir durum. Bu kadar kolay demekki...
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı Fatih SAĞLAM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kaskolarında kapalı garajda bulundurma şartı var.
    Birşey talep edemez..
    Muhtemelen bir kamyonetin arkasına atmıslardır.. O kamyonette sahte plakalıdır.. Koskoca okan bayülgen in motoru.. Kendisini ele vercek kadar saf değildir hırsızlar.
    Okan Bayülgen'e geçmiş olsun. Umarım bulunur yada kaskodan parasını alır.

Kapalı garaj zorunluluğu her sigorta firmasında yok iyi araştırmanızı öneririm.

Eğer motosikletinizi kaskolatmayı düşünüyorsanız, kendi kaskolattığım yerin ismini vereyim görüşün.

NRG900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okan bayülgene kimler hocalık etmiş, motorculuğu kimlerden öğrenmiş bilen var mı? beyoğlu gibi sakat bir yerde "direksiyon kilidi" ile motosiklet bırakmak nasıl bir anlayıştır? hiç motorcu dostu, çevresi olmamış mı diyesi geliyor insanın. güçlükle aldığımız 5bin, 10bin liralık motorlarımıza gözümüz gibi bakıyoruz, çoğumuz maaşlı çalışmamıza rağmen yeri geliyor kapalı otoparka, yer geliyor isparka koyuyoruz. insan biraz gözlemler, istanbulda motorcu olmak o kadar kolay değil.
    There are old bikers and there are bold bikers - but there are no old, bold bikers.
    Türkçe meali: cesur ve yaşlı motorcu olmaz, binersin dört kolluya

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isim vermek istemiyorum (sahibinden de satış yapan 2 farklı parçacı)
    onları bi takibe alsınlar
    aynen öyle,bu kişileri poliste tanıyor ve biliyor hatta birinin çok yakın akrabası da yüksek mevkiide bir polis. bu hırsızları sen ve ben gibi neredeyse herkez biliyor ama adamlar sanki devlet memuruymuş gibi hiç kimse birşey demiyor.. nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamıyorum.

bu arada bu kişileri bilmeyenler için küçük bir ip ucu, biri F.K. diğeri M.Ö.
    Karadeniz - Giresun.

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    Alıntı ukiran35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar burdan görüşümü bildirmek istiyorum.Bu olaydan alınması gereken en büyük ders ne olalıdır sizce?
    Gerek araba piyasasında olsun gerekse motosiklet piyasasında asla çıkma parça almamalıyız ve/veya bilerek taktırmamalıyız.

Biz tüketiciler bu tür konularda daha bilinçli hareket edersek, amacı kötü olan insanların ekmeğine yağ sürmemiş oluruz.

Çıkma parçaya hayır;
    Çünkü nerden nasıl hangi şartlarda çıktıda bizlere satılmak isteniliyo biliyormuyuz, bu nedenle fırsatçılara ortam yaratmamak adına dikkat lütfen.
    cok dogru soyluyorsun bilader fakat motorun bir plastik camurluguna 400 tl isteyince servis mecbur kaliyorsun cikma parca bulmaya bukadar da adam kaziklanmaz ki..ben simdi ebay dan bulmaya calisiyorum geldi deyyusun biri oldugu yerde duran motora gum diye yerlestirdi arabayi hop nooluyo diyene kadar sivisti gitti...fahis fiyattan parca satilinca insanlar mecbur kaliyor..
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle,bu kişileri poliste tanıyor ve biliyor hatta birinin çok yakın akrabası da yüksek mevkiide bir polis. bu hırsızları sen ve ben gibi neredeyse herkez biliyor ama adamlar sanki devlet memuruymuş gibi hiç kimse birşey demiyor.. nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamıyorum.

bu arada bu kişileri bilmeyenler için küçük bir ip ucu, biri F.K. diğeri M.Ö.
    F.K nın (İlk motorum)işini iyi yapmamasından dolayı 2.5bintl zararım var. Hafif çapta mafyadır kendisi Abisi yada kardeşi polis sanırım.
    M.Ö ise 2.5euroluk malı bana telefonda 150tl ye satmaya çalışan bir omurgasızdır.
    telefonu küfür edip yüzüne kapadığımda tekrar arayıp - Kardeşim ihtiyacın yokmu? ben senin işin görülsün istedim diyecek
    kadar jöle kıvamındadır.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Fatih SAĞLAM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kaskolarında kapalı garajda bulundurma şartı var.
    Birşey talep edemez..
    250 cc altı için böyle bir şart var. Benim motosiklet kaskom her şartta muafiyetsiz ödüyor.

biraz ağır olacak ama, yazmadan geçemiyorum.
    bence ne kadar çıkma parça alan adam varsa hepsi motosiklet çalanlar kadar hırsızdır, hırsızlara ne sıfat veriliyorsa çıkmacılara da, alanı satanı, o sıfat verilir. bu işin hiç bi gerekçesi olamaz. pahalıysa parça, gücün yetmiyorsa, o zaman parçası ucuz kesene göre motora bineceksin arkadaş.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    iyi olmuş. çıkma parça mafyasının bir kere daha gözler üzerine çekildi. bu ülkede gangsterler mafyalar çeteler bitmedikçe bu ülke gelişmeyecek. gerçi onları besleyenlerin de amacı bu ya!

---------- Post added at 13:47 ---------- Previous post was at 13:42 ----------

Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F.K nın (İlk motorum)işini iyi yapmamasından dolayı 2.5bintl zararım var. Hafif çapta mafyadır kendisi Abisi yada kardeşi polis sanırım.
    M.Ö ise 2.5euroluk malı bana telefonda 150tl ye satmaya çalışan bir omurgasızdır.
    telefonu küfür edip yüzüne kapadığımda tekrar arayıp - Kardeşim ihtiyacın yokmu? ben senin işin görülsün istedim diyecek
    kadar jöle kıvamındadır.
    aaaa F.K. da mı? :( ondan parça almıştım ben... bak şimdi...

M.Ö. nün tam adını bana özel mesaj atar mısın
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadar jöle kıvamındadır.
    polis derken düz memur değil malesef emniyet amiri :( kardeşi abisi değil başka bir yakını
    scooboy bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Park ettiği yeri unutmuş olmasın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler