Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmirli Motosikletçiler Kendilerine Özel Fuar İstiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

İzmirli motosikletçiler 81. İzmir Enternasyonel Fuarı'nda kendilerine ayrılan bölümünden ayrı olarak kendilerine özel fuar açılmasını istiyor. Fuara katılan küçük motosiklet işletmeleri, motosiklet dünyasının tanınan markalarının fuara katılmamasını protesto ederek, özel motosiklet fuarının açılması için büyük firmalardan destek çağrısında bulundu.

Fuara katılan İzmirli ve Egeli motosikletçiler, Türkiye pazarının motosiklette büyük markalarına seslenerek, "81. İEF Özel Motosiklet Bölümüne katılmadınız. Yalnız bırakılmayı, ciddiye alınmamayı, ihmal edilmeyi; artık kabul etmiyoruz. İzmir Şehri, Ege Bölgesi, camia, motosiklet sürücüleri, kulüpleri; bizlere ve topluma karşı sorumluluklarınızı fark etmenizi bekliyor. Bizler sadece para kaynağı olmayı reddediyoruz. Bizler, bilinçlendirme projelerini, eğitici etkinlikleri, evimiz İzmir'de örnek olacak bir motosiklet fuarını hak ettiğimizi bilerek sizleri protesto ediyor ve hak ettiğimizden emin olduğumuz ciddiyeti görene kadar, motosikletlerimizin markalarını "İzmir Cevap Bekliyor" etiketleriyle kapatıyoruz!" ifadelerini kullandı.

Motosiklet tutkunlarınıN kendilerine destek vermesi için çağrıda bulunan Egeli motosikletçiler, "Facebook grubunda da bir hafta süresince imza toplanmaya devam edilecek ve imza toplama 16 Eylül tarihinde bitirilerek büyük markalara iletilecektir" dedi.

İzmir Fuarcılık Kültür Sanat Anonim Şirketi'nin İstanbul'da yapmayı planlandığını ifade eden motosikletçiler, "Büyük firmaların inadını görmezden gelmemeli ve şehrimize ve hak ettiklerimize sahip çıkmalıyız. Mümkün olduğunca çok kişiye ulaşınız ve imzanızı etkinliğe katılarak atınız" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle büyük firmalarda katılmalı hatta fuar süresince izmok bunun için imza topluyordu. son gün gittiğimde 50 000 imza toplamışlardı.
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

uğursakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aydın / nazillide kurdugum bir grup vardı 2007 senesinde şuan türkiye capında takip ediliyoruz fabrika cıkışlı motorları modifiye ediyorduk tabelacıdan grubum icin tüm herşeyi bastırdım izmir denizli aydın afyon ve konyadan cift mobilet ve cift pejo motorları getirecektik 2 milyarda para biriktirebildim sanayide calışarak yer ayırırız biri elimizden tutarsa diye. fuarla ilgili birimi aradık resmen ben ve grubumla dalga gectiler...

istanbul fuarına katılamadık izmirde bize yer vermediler merak ediyorum ögrenciyim sponsorum yok neden bize kimse şans vermiyor...
    bu işi para icin değil zevk icin yapıyorum ama insanı hevesinden soguttular..

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı uğursakarya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydın / nazillide kurdugum bir grup vardı 2007 senesinde şuan türkiye capında takip ediliyoruz fabrika cıkışlı motorları modifiye ediyorduk tabelacıdan grubum icin tüm herşeyi bastırdım izmir denizli aydın afyon ve konyadan cift mobilet ve cift pejo motorları getirecektik 2 milyarda para biriktirebildim sanayide calışarak yer ayırırız biri elimizden tutarsa diye. fuarla ilgili birimi aradık resmen ben ve grubumla dalga gectiler...

istanbul fuarına katılamadık izmirde bize yer vermediler merak ediyorum ögrenciyim sponsorum yok neden bize kimse şans vermiyor...
    bu işi para icin değil zevk icin yapıyorum ama insanı hevesinden soguttular..
    kızmazsan bişey soracağım. istanbuldaki motosiklet fuarına gittin mi hiç? eğer gitseydin, organizatörlerin "para kazanmak" için fuar yaptığını ne kadar belli ettiğini görürdün. türkiyede fuara katılacaksan ya paran olacak, ya da sponsorun.
    ayrıca, grup olarak bişeyler biriktirip te yer kiralasaydınız belki kendinizi tanıtıp ilerleme fırsatınız olurdu.
    not:mobilet, yani moped, motosiklet değildir motorlu bisiklettir...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler