Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Köprü trafiği motosiklet aldırdı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    İstanbul da durum tabii çok daha kötü ama Ankarada da trafikten bıktım artık. Bu millet bu kadar parayı nasıl buluyorda araba alıyor hiç anlamam, trafikde ki arabaların %60-70 civarı 5 seneden eski değil. Üstelik bu arabalar çok pahalı, Avrupa ile karşılaştırın ne kadar çok para verdiğimizi anlarsınız. Avrupa da 2-3 bin euro alan bi vatandaş, 15 bin euro civarına güzel bir aile arabası alabiliyor, bizim ülkemizde 2-3 bin lira alan adam gidip 70 bin liralık araba alıyor. Matematik'den biraz anlayan hesabı yapabilir, yaklaşık 4 kat daha fazla para veriyoruz arabalara. Peki bu satışları etkiliyor mu, tabii ki hayır, her taraf yeni ve lüks arabalarla dolu. Üstelik bir evde 2 araba felan var, sonra trafik den şikayet ediyoruz. Zor işler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    İstanbul'da motor kullandığım yaklaşık 3 ay sonunda anlamıştım ki ; değil otomobil kullanmak , yüksek cc'li ağır motosikletler bile fazla geliyor o trafiğe ilerleyemiyorsunuz 3. vitesten öteye gidemiyorsunuz hep bir karmaşa tampon tampona trafik sinirli sürücüler bıkkın sabırsız insanlar, en güzeli ufak bir scooter ya da olmadı maxi scooter alıp kullanmak.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    o yaz geldiği için olmasın

ne bekliyordunuz

ayrıca kimse motosiklet aşkı içinde olmadan trafik sıkışık diye motor almaz bu koca bir yalan
    millet motora ne kadar ön yargılı biliyorsunuz .çocukluktan beri motor sürdüğüm halde istanbulda ben motor sürmedim korkupta
    Mustafa Kemal Atatürk

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Askerden önce motordan nefret ederdim gereksiz ölüm makinası derdim aynı kafada olsam ben yinede motor almazdim taaki bir arkadaşım şu Mz 251, sende 2 hafta kalsın köye gidecem istersen bin diyene kadar ulan nerden bindim inemedim 10 senedir
    piyanist_irf bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    e olacağı buydu zaten..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler