Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Doğal deriden mafsallı koruma dizliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Semdizlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s3
    Türkiye'de ilk defa üretilen Doğal deriden mafsallı dizlğimiz! Semender Artic

Öneri ve görüşlerinizi belirtin lütfen!!

https://www.semenderdizlik.com/urun/...semender-artic

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    https://www.motosiklet.net/forum/giyim/213910-dunya%27da-ve-turkiye%27de-ilk-defa-dogal-deriden-mafsalli-koruma-dizligi-urettik.html

Bundan farkı nedir?

Motosikleti
    daelim s3
    beklentilere ve görüşlere göre tasarım ve güvenliğini geliştirdik

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Aynı konudan devam eder ve yaptığınız güncellemelerin detayını da verirseniz, ürün yönetimi ve pazarlaması açısından da, forum düzeni açısından da daha iyi olacağını düşünüyorum.
    Thracian ve espresso bunu beğendiler.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    ya ilk değil, ya Türkiye'de değil, yada doğal değil, bilemedim.

onun haricinde bir de olumlu eleştri yapayım, ilk konu açıldığında sitenizi incelediğimde fiyatları biraz yüksek bulmuştum, şimdi daha makul buldum, ya fiyatlarda iyileştirme yapılmış yada her zamanki pahalı fiyat algımız gitti.

Motosikleti
    daelim s3
    ürünümüzde kullanılan deri kalınlığını bir önceki ürünlerimizde 2,5 2.8 mm den, 3-3.2 mm'ye yükselttik, ön bölümlere ve diz alanına ek olarak 3 mm kalınlığında kauçuk ekledik ,ürünümüzün ilk darbelere karşı koruma yüzeyi 13 mm kadar yükseldi mafsal vidalarını araç çizilmesine karşı deri ile kapattık , ürün boyunu 4 cm uzattık ,öneri ve görüşleri değerlendirerek devam ediyoruz.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

aynı başlıkla konu açmak istedim , Türkiye'de ilk defa doğal deriden mafsallı motosiklet dizlikleri üreten firmayız ,fiyat konusuna gelince pahalılık algınız değişmiş olmalı , fiyatlarımızı her daim makul tutmaya çalışıyoruz ki satın alınsın ve ürünlerimizin kalite düzeyini bizzati görüp hissetsin kullanıcı arkadaşlar

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Üstat senin üretim maliyetlerini biraz düşürmen ya da elde edeceğin kardan biraz feragat etmen gerekiyor. 3200 TL mafsallı bir dizlik için çok pahalı bir rakam. Elbette kaliteli bir ürün elde ettiğine eminim ve sana bol satışlar diliyorum ama bu fiyatlara insanlar kalça korumalı kevlar kot alıyor, aynı zamanda bu fiyatın da altında kaliteli, yabancı dizlikler var.
    berk_cglr ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    daelim s3
    merhaba tommygun 2-3 bin liralık kevlar pantolunun ne gibi bir koruması olabilir ,gerçek korumalı bir kevlar pantolonda %28 oranında kevlar hammaddesinden yapılmış ip kullanılmalıdır dokumada her üç ipten biri kevler ip olmalı , her kevlar yazan pantolon ,gerçek kevlar pantolon gibi korumaz ,gerçek kevlar pantolonlar 8-15 bin tl fiyat aralığındadır, daha öncede bu şekilde düşünceni belirtmiştin bende enine boyuna araştırdım ,dersimi çalıştım yani

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Motosiklet pantolonu kategorisine girebilmesi için CE standardizasyonu var, Kevlar olması şart değil ipliklerin.
    Kevlar sürtünme yüzeylerinde kullanılıyor ve tüm iç astarı kevlardan yapılma motosiklet pantolonları bulunabiliyor 3bin TL'ye. Dainese'nin kevlar kot pantolonu bile 5bin TL.

Pahalı ucuzdan önce, ben dizlikle motosiklet sürmem. En yalandan kevlar kullanılan cordura karışımlı pantolonla çıkarım normal bir kotun üstüne dizlik takacağıma. Ama alacak olursam da, fiyat yorumlamak çok hoşuma gitmiyo ama 3400TL'ye Dainese'nin Alpinestars'ın dizlikleri var, 2000 TL civarlarına Zandona dizlikler var.

Tamamında gerçek deri kullanmak maliyeti artırıyordur anlıyorum. Kaskı altın kaplarsak da maliyet artar mesela, o yüzden de kimse yapmıyor.
    espresso ve Mr.wind bunu beğendiler.

Motosikleti
    daelim s3
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet pantolonu kategorisine girebilmesi için CE standardizasyonu var, Kevlar olması şart değil ipliklerin.
    Kevlar sürtünme yüzeylerinde kullanılıyor ve tüm iç astarı kevlardan yapılma motosiklet pantolonları bulunabiliyor 3bin TL'ye. Dainese'nin kevlar kot pantolonu bile 5bin TL.

Pahalı ucuzdan önce, ben dizlikle motosiklet sürmem. En yalandan kevlar kullanılan cordura karışımlı pantolonla çıkarım normal bir kotun üstüne dizlik takacağıma. Ama alacak olursam da, fiyat yorumlamak çok hoşuma gitmiyo ama 3400TL'ye Dainese'nin Alpinestars'ın dizlikleri var, 2000 TL civarlarına Zandona dizlikler var.

Tamamında gerçek deri kullanmak maliyeti artırıyordur anlıyorum. Kaskı altın kaplarsak da maliyet artar mesela, o yüzden de kimse yapmıyor.
    alış veriş seçenekli bir eylemdir , nasıl diyorsanız 3400TL'ye Dainese'nin Alpinestars'ın dizlikleri var,(3200 lrayada Semender dizlik var ) , 2000 TL civarlarına Zandona dizlikler var. gibi , ürün kalitemizle bu seçeneklerin arasına girmiş bulunuyoruz , tek düze bir alış veriş ten bahsetmiyoruz, kimi motosiklet kullanıcı 500 tl lik dizlik takar ,kimisi 10000 lık dizlik takar , kimi kevlar pantolon giyer , kimi şort ile kullanır , kısacası kullanıcının seçimine müdahale edemeyiz ,kaliteli ürünlerim ile seçeneklerin arasında yer alırız...
    Türkiyede 4,66 milyon adet motosiklet kullanıcısı var. dizlik kullanmıyormuşsunuz sizi eledik , bu durumda kaldı 4.659999 kullanıcı onlara bir seçenek oluruz , sizede düşünceleriniz paylaştığınız için teşekkür eder , saygılarımızı sunarız ,kullanıcı davranışları ,eleştiriler, öneriler , düşünceler önemli bizim için ,bu sayede ürünlerimizi geliştirdik , teşekkür ediyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler