Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4 mevsim Mont öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar N250
    Fiyat performans olarak maximum 5k olacak şekilde 4 mevsim mont öneriniz var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Hem pistte hem arazide hem uzun yolculuklarda hemde kurye işinde kullanılacak motor olmadığı gibi her mevsim giyilecek motosiklet montuda yok dostum , reklamlara bakma yaz için fileli bir mont kış içinde sağlam içlikli bir mont üstünede yağmurluk almalısın..
    espresso bunu beğendi.

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem pistte hem arazide hem uzun yolculuklarda hemde kurye işinde kullanılacak motor olmadığı gibi her mevsim giyilecek motosiklet montuda yok dostum , reklamlara bakma yaz için fileli bir mont kış içinde sağlam içlikli bir mont üstünede yağmurluk almalısın..
    Nikkfurie hocam NC750 bahsettiğiniz her şeyde kullanılıyormuş diye duydum Katılıyorum, yaz-kış farklı mont daha sağlıklı olur ancak kışın kat kat giyinmeye okeyim, yazın da hava çok sıcakken az biraz terlemeye okeyim derseniz The Biker Jeans - Eagle modelini önerebilirim.
    Emrek17 bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam bende hem yazlık hemde 4 mevsim mont var.

4 mevsim montun içi tamamen çıkabilen astar, ancak dış katman file değil. bu nedenle ilkbahar, sonbahar ve kış gayet güzel işe yarıyor.

yazın uzun yolda sürekli estiği için problem olmuyor ancak şehir içi pişiyorsun resmen, giyesin gelmiyor. ha terlemeyen bir adamsanız biraz da sıcak seviyorsanız kullanılır ama bana uygun değil. bu nedenle 2 ayrı mont almanı tavsiye ederim.
    espresso ve Emrek17 bunu beğendiler.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Ben 5 yıldır Durt K2 4 Mevsim Motosiklet montu kullanıyorum. Ben gayet memnunum. Sadece sırt koruması güven vermiyor bana, o yüzden ayrı bir sırtlık takıyorum. Hoş, bu ayrı sırtlığı her mont ile tavsiye ederim. Çok güven veriyor. Knox Aegis markası.
    Bunun dışında, 4Riders markası da fiyat-kalite ve performans ürünüdür.
    Emrek17 bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khaira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nikkfurie hocam NC750 bahsettiğiniz her şeyde kullanılıyormuş diye duydum Katılıyorum, yaz-kış farklı mont daha sağlıklı olur ancak kışın kat kat giyinmeye okeyim, yazın da hava çok sıcakken az biraz terlemeye okeyim derseniz The Biker Jeans - Eagle modelini önerebilirim.
    O yüzden All rounder NC750 diyorlar.
    İyi bir yol arkadaşınız varsa hiçbir yol uzak değildir.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yüzden All rounder NC750 diyorlar.
    Konuyu saptırmayın da Nc hangi pistte keyif verecek yada hangi arazide :D
    Khaira ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar N250
    Başlangıç için 4 mevsim düşünüyorum hocam.sonra büyük ihtimal yazlık ayrı bir mont alırım.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Emrek17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç için 4 mevsim düşünüyorum hocam.sonra büyük ihtimal yazlık ayrı bir mont alırım.
    Ben de sizin gbi düşünüp ilk mont aldığımda 4 mevsim diye geçen Revit Safari 2 modeli almıştım. 3-4 yaz içliğini çıkarıp kullandım ama ilave satın alıp taktığım sırt koruması cebine denk gelen yerden sırtım çok terliyordu. Sonradan paraya kıyıp bir de yazlık mont aldım farkı o zaman gördüm. Şimdi Mayıs-Eylül arası 5 ay yazlık montla kalan zamanda kışlık montla sürüyorum. Kışın çok başarılı, İstanbulda hava 5 dereceyken hiç üşütmedi. Hafif yağmurlarda su geçirmiyor ama normal yağışta üstüne yağmurluk gerekiyor.
    Alman_ bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)