Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yazın Pantolon / Şort

Motovento
    REKLAM ALANI
    Semdizlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s3
    çapraz bağlarda zedelenme, yada kopma ,diz kapağı çatlaması ve kırılması ,çapraz bağların kopması sonucu iç kanamadan dolayı ödem şişme,kızarma, morarma,sonuç olarak çekeceğimiz büyük acılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu iyi denk geldi, az önce 500 metre ötedeki berbere şort ile gittim, bacagıma böcek carptı eşşek gibi canım acıdı.

pantalon olsa hissetmezdım bile.
    Ya ben geçen gün Vespa ile İstanbul Park'a çıktım.
    Pistte şort tshirt gitmemize izin verdiler, kask mecburi ama :D Hatta kaska gopro takmak yasak, güvenlik sebebiyle :D

Ben de evden piste de şort tshirt gittim. Çok küfrettim kendime yolda. Senin böcek gibi bişey de göğsüme geldi yolda, duracaktım baya acıdı. Aptallık başka bir şey değil.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Sortun ustune giyilebilecek dis pantolonlar var, "over pants" diye geciyor. Havalandirmalari falan da var. Giyip cikarmasi kolay, yandan fermuarli. Mola verdiginzde cikarip dolasmak mumkun. Hic fena degil. Dizligi ve kalca korumasi var, kevlar oldugu icin de surtunmeye dayanikli.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ben geçen gün Vespa ile İstanbul Park'a çıktım.
    Pistte şort tshirt gitmemize izin verdiler, kask mecburi ama :D Hatta kaska gopro takmak yasak, güvenlik sebebiyle :D

Ben de evden piste de şort tshirt gittim. Çok küfrettim kendime yolda. Senin böcek gibi bişey de göğsüme geldi yolda, duracaktım baya acıdı. Aptallık başka bir şey değil.

bana kalsa pistte full ekipman hatta motorun hacmine göre tulumu bile mecburi tutarım.

ekipman önemli; bazen montu giymiyorum da yolda aklımdan 20 senaryo geçiyor :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sortun ustune giyilebilecek dis pantolonlar var, "over pants" diye geciyor. Havalandirmalari falan da var. Giyip cikarmasi kolay, yandan fermuarli. Mola verdiginzde cikarip dolasmak mumkun. Hic fena degil. Dizligi ve kalca korumasi var, kevlar oldugu icin de surtunmeye dayanikli.
    Artık düz şortun üstüne pantolon giyip gidiyorum, gittiğim yerde çıkartıyorum ben de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana kalsa pistte full ekipman hatta motorun hacmine göre tulumu bile mecburi tutarım.

ekipman önemli; bazen montu giymiyorum da yolda aklımdan 20 senaryo geçiyor :D
    Zaten normalde öyle pist.
    Uzun eldiven, tek parça tulum ya da en azından birbirine tam tur bağlanan kıyafet şart. Bot şart. Kaskta D-Ring şartı var mı hatırlayamadım şimdi ama baksalar iyi olur.

Bu Vespa etkinliğine özel bir şeydi öyle dımdız çıktı herkes.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Motosikleti
    Husqvarna Svartpilen 401
    Yanlış hatırlamıyorsam düz kot pantalonun asfalttaki sürtünmeyle yok olması yaklaşık 0.2 saniye sürüyor. O yüzden böcek, taş dışındaki kaza durumlarında şort giymekle arasında çok bir fark olmayabilir.
    Korumalı kotların iyi olanları var. Hem Dainese marka olanlar hem de TR üretimi Riderdenim, The Biker Jeans Co. markalarına bakabilirsiniz.
    Ben güvenlik sertifikasından emin olmak adına Dainese aldım, zaten dizlikle geldi + motardinn sitesinden de uygun kalça koruma aldım, içim biraz daha rahat kullanıyorum.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)