Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

yazlık mont önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Maltepe Tuna Yamaha ya gitmistim fırsat reyonu koymuşlar geçen yılın ürünleri prohel ve ls2 nin başka marka var mıydı bilmiyorum montlari vardı ben yazlık prohel mont aldım 163 tl ye taksit vs de yaptılar beğendim yakın olan değerlendirebilir foto koymaya çalışırim çok anlamıyorum ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carew1928 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu canlansın hadi bakalım :-)

Yolda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Arkadaşlar, şu monta 100 euro verilir mi?

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...7&Currency=EUR

bir de şu botu düşünüyorum ama fazla koruyucu bir yanı yok sanki. o da 75 euro.

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/secc661fb0f11/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/AXO-Asphalt-Shoes/SubProducts/AXO-Asphalt-Shoes-0010

buradaki fiyatlardan iyi ama mont da bot da işe yarar mı bilemedim.

Krem/Bej renk , sade tasarım (logo parlak fontlu yazı amblemi olmayan) yazlık mont tavsiyeleriniz var ise eyi olurdu.

Fiaat max 300 gibi düşünüyorum , bulamazsam lcwaikiki bej montmu alsam aceb , 2 sene giymiştim tabii motor montu değildi...

(Forumda konusu açılı Bering Aero'ya furuldum , lakin yurtta siyah kalmış dahası 400 küsür olmuş )

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Krem/Bej renk , sade tasarım (logo parlak fontlu yazı amblemi olmayan) yazlık mont tavsiyeleriniz var ise eyi olurdu.

Fiaat max 300 gibi düşünüyorum , bulamazsam lcwaikiki bej montmu alsam aceb , 2 sene giymiştim tabii motor montu değildi...

(Forumda konusu açılı Bering Aero'ya furuldum , lakin yurtta siyah kalmış dahası 400 küsür olmuş )
    Ben hudsonderiden full file almıştım iç astarı bile fileydi �� yazın o kavurucu sıcağında güzel iş gördü hele hareket edince efil efil yazın gece üşüdüğümü bilirim nylonumsu bir malzeme 3 rengi vardı siyah,kırmızı ve gri ben siyah olanı almıştım siyahın güneşi saniyeler içinde nasıl çektiğini anlıyorsunuz hareket halinde sorun yok ama korumaları falanda var 100 tl ye almıştım şuan sitelerinde 150 tl olarak görünüyor belki mağazada farklı fiyatı vardır internet siteleri mobilde berbat ötesi ürünü tıklıyorsun başka sayfa galan açıyor aratarak buldum bir bak istersen
    http://www.hudsonderi.com/2239-bay-f...et-gri-gri-3xl
    Carbondioxid bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internet siteleri mobilde berbat ötesi ürünü tıklıyorsun başka sayfa galan açıyor aratarak buldum bir bak istersen
    http://www.hudsonderi.com/2239-bay-f...et-gri-gri-3xl
    Hakikaten siteleri mobilde rezalet , malzemesi mat ise ve beden bulursam derhal edineyim eyvallah.
    ayzek bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten siteleri mobilde rezalet , malzemesi mat ise ve beden bulursam derhal edineyim eyvallah.
    Valla 100 liraya alınabilecek en iyi şeydi arkadaş için birşeyler bakmaya gittiğimde görmüştüm malum yazın sıcaktan bunalıp tshirt ile falan bindiğim oluyordu bu çok iyi geldi sırt omuz ve dirsek korumaları mevcut istanbuldaysan gidip yakından gör derim
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)