Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bot öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,
    Baktığım iki tip bot var. Yine de önerilerinize açığım siz neler kullanıyorsunuz, itinayla dinlerim

Forma Urban Touch HI-DRY
    YDS 7.2 diablo gore-tex

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    december boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    ben de YDS 7,4 diablo yazlık modeline bakıyorum ama hiçbir yerde bulamadım. diablo 7,2 modeli yazın ayağımızı çok yakar gibi geliyor. Zaten motoru çoğunlukla 6-7 ay yaz aylarında kullanıyorum. değer mi ki kışlık model almaya ?

Alıntı december boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de YDS 7,4 diablo yazlık modeline bakıyorum ama hiçbir yerde bulamadım. diablo 7,2 modeli yazın ayağımızı çok yakar gibi geliyor. Zaten motoru çoğunlukla 6-7 ay yaz aylarında kullanıyorum. değer mi ki kışlık model almaya ?
    Yazın pişirme konusunda haklı olabilirsin. Pek bilgi sahibi değilim o konuda. Ama kışın da ayağının üşümemesi daha önemli değil mi? Terleyince şifayı kapmazsın ama üşüyünce hele ayaktan soğuğu yersen cırcır geliyorum der yani :D

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Kullanıcı adınız ve konu çok komiğime gitti :D

ben Forma Arrow marka bot kullanmaktayım yazlık bi bot ama kışında kullandım, 1 saatten fazla yağmurda kullanma şansım olmadı.

O süre içinde su geçirmedi Şuan için memnunum.

Yinede kışın ve yağmurlu havalarda kullanacak iseniz su geçirmeyen bir model almanızı tav ederim.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanıcı adınız ve konu çok komiğime gitti :D

ben Forma Arrow marka bot kullanmaktayım yazlık bi bot ama kışında kullandım, 1 saatten fazla yağmurda kullanma şansım olmadı.

O süre içinde su geçirmedi Şuan için memnunum.

Yinede kışın ve yağmurlu havalarda kullanacak iseniz su geçirmeyen bir model almanızı tav ederim.
    Evet gerçekten çok uyumlu olmuş başlıkla kullancı adım :D Ben de bi ara düşünmüştüm o botu teşekkürlet bu arada

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    ben de bir seneye yakındır 7.2 yi kullanıyorum. Çok yanmadım içinde ama yine de kışlık.
    kış performansından memnunum.
    7.4 artık yok.

Bu aralar yazlık için trekking botlarına bakıyorum.
    Hem şekli düzgün hem de genel olarak koruyucu görünüyorlar.
    Bu konuda önerisi olan var mıdır?

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı feti_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bir seneye yakındır 7.2 yi kullanıyorum. Çok yanmadım içinde ama yine de kışlık.
    kış performansından memnunum.
    7.4 artık yok.

Bu aralar yazlık için trekking botlarına bakıyorum.
    Hem şekli düzgün hem de genel olarak koruyucu görünüyorlar.
    Bu konuda önerisi olan var mıdır?
    treking botları darbe ve sürtünmeye dayanıklı değiller ayrıca aşık kemiği koruması da yok. Bot değil kaval kemiğini de koruyan bir çizme edinmek lazım. Ben forma mirage kullanıyorum. Tank gibi mübarek

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    treking botları darbe ve sürtünmeye dayanıklı değiller ayrıca aşık kemiği koruması da yok. Bot değil kaval kemiğini de koruyan bir çizme edinmek lazım. Ben forma mirage kullanıyorum. Tank gibi mübarek

http://www.motomaxonlineshop.com/pic...ium-slider.jpg
    mirage dan memnun musunuz hocam?
    konforu nasıl, havalandırması nasıl, hareket kabiliyetini fazla kısıtlıyor mu?

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mirage dan memnun musunuz hocam?
    konforu nasıl, havalandırması nasıl, hareket kabiliyetini fazla kısıtlıyor mu?
    Ben memnunum, hareket kabiliyeti yok denecek kadar aza motordan indikten sonra. Yani bu çizme ile yol yürünmez.Su geçirmez bir çizme olduğu için havalandırma çok yeterli değil, hani bir goretex değil, ama goretex çizmelerin fiyatı da maşallah çinli scooter fiyatı. Bence f/p ürünü. yılbaşındaki motomax indiriminden 330 tl ye almıştım.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben memnunum, hareket kabiliyeti yok denecek kadar aza motordan indikten sonra. Yani bu çizme ile yol yürünmez.Su geçirmez bir çizme olduğu için havalandırma çok yeterli değil, hani bir goretex değil, ama goretex çizmelerin fiyatı da maşallah çinli scooter fiyatı. Bence f/p ürünü. yılbaşındaki motomax indiriminden 330 tl ye almıştım.
    bunun bi de dry versiyonu varmış, sizdeki hangisi, ikisi arasındaki fark nedir acaba?
    geçen hafta yine indirimdeydi bu model ama kalmamış, kısa bot olarak velocity i aldım. eğer tekrar denk getirebilirsem bu botu da almayı düşünüyorum.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Torque Out D1 kullanıyorum, hareket kabiliyeti kötü sayılmaz, yağmurda su almadı henüz, havalandırma pek iyi değil normal olarak. Güvenlik olarak tatmin edici korumalara sahip.

Memnunum.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun bi de dry versiyonu varmış, sizdeki hangisi, ikisi arasındaki fark nedir acaba?
    geçen hafta yine indirimdeydi bu model ama kalmamış, kısa bot olarak velocity i aldım. eğer tekrar denk getirebilirsem bu botu da almayı düşünüyorum.
    Bendeki dry versiyonu. Ama yağmurda hiç test etmedim. hatırı sayılır şekilde ayağı terlettiğini söyleyebilirim. Gerçi ilk kez hakimiyet eğitiminde giydim. düşük süratte sürekli fren vites değişimi yaptım. Ondan dolayı da çok terlemiş olabilir ayaklarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:23 ----------

Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Torque Out D1 kullanıyorum, hareket kabiliyeti kötü sayılmaz, yağmurda su almadı henüz, havalandırma pek iyi değil normal olarak. Güvenlik olarak tatmin edici korumalara sahip.

Memnunum.

https://dainesemadrid.com/5424-tm_th...out-negras.jpg
    forma mirage da bu botun çakması gibi duruyor zaten :D

Motosikleti
    Honda Forza 250

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

[IMG][/IMG]

Forma mirage mı sizce yoksa Forma arrow sx mi fiyat olarak arrow 100 lira daha uygun korumaları tatmin edici gözüküyor. Havalandırması da yerinde gibi siz ne düşünüyorsunuz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)