Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mont ve kask seçimi için yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

ARKADAŞLAR KOLAY GELSİN ÖNCELİKLE BENİM BU KONULAR HAKKINDA DENEYİMİM OLMADIĞINDAN SİZE BİR KAÇ SORUM OLUCAKTI. ÖNCELİKLE BÜTCEM 1,000 1,200 TL CİVARINDA MONT VE KASK ALMAK İSTİYORUM SİZCE NE ALMALIYIM ? VE MONTU 2. EL ALSAM OLABİLİR Mİ ? SORULARIMI CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Merhabalar, her ne kadar bu işte eski sayılmasamda ekipmana kafa yormuş biri olarak nacizane önerilerim olacak. Öncelikle modelini tam bilemiyorum ama revitin motomaxde 700 lira civarına bir tekstil montu var. Revit zaten hatrı sayılır bir marka. Montu denedim korumaları ve vücuda oturuşu güzel rahatsız etmiyor. Kask için ise kendi kullandığım mt revente modelini önerebilirim. Bi kaç farklı kaskla kısa mesafeli seyahat etmişliğim var. Buna dayanarak söyleyebilirim ki yüksek hızlarda rüzgar sesi alma dışında bir problemi yok, üstelik sharptan 5 yıldızı var. Fiyatı 300 tl civarı. Bütçenizden geri kalanla da kesinlikle eldiven ve dizlik edinmenizi tavsiye ediyorum. 200-300 liraya da ortalama marka-modellerle de bu işi çözebilirsiniz. Ekipmansız yola çıkmamanız dileğiyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)