Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ceket , pantolon , eldiven önerilerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YZF R125
    Merhaba
    700 TL'ye kadar tam korumalı ceket
    150 TL'ye kadar tam korumalı eldiven
    500 TL'ye kadar tam korumalı pantolon
    önerilerinizi bekliyorum .

Herkese iyi forumlar diliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alitezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696 & XJ6N & WR125R
    Mont olarak Revit raceway i önerebilirim 700tl yi birazcık aşıyo ama o fiyata alınabilecek en iyilerden biri birde birazcık daha para koyup iyi kaliteli bir sırtlık almanı tavsiye ederim. Pantolon olarak tech90'lara bir bak. Eldiven konusuna gelince 150tl ye iyi bir eldiven bulabileceğini sanmıyorum eğer gerçekten kaliteli bir şey istiyorsan minimum bi 400TL gözden çıkarman lazım eldiven için sonuçta çoğu kaza durumunda asfalta değen ilk yerimiz ellerimizdir. Five gloves'lara bir bakmanı öneririm o konuda da. Son olarakda bilmiyorum botun var mı o yüzden mi sormadın ama eğer yoksa kesinlikle yine iyi bir botta alman lazım bence.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Yav kardeşim sürekli tavsiye isteniyor bu forumda anlamıyorum , gir bir siteye fiyat artan seç bütün ürünler var , gözüne kestirdiğini yaz forumda arat çıkan yorumları oku , bu kadar da tembel olmayın ya. Biraz bişeyleri kendiniz yapın

Motosikleti
    YZF R125
    Alitezz botu yds tercih etmeyi düşünüyorum o yüzden yazmadım. Eldiven için de bütçeyi artırabilirim dediğin eldivene bakacağım yorumun için çok teşekkür ederim.

Ertugyigit siteye girip bakmayı ben de biliyorum burada tecrübeli insanlardan bilgi almak amacım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Hörgüçlü ceketin avantajları nedir?

alitezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696 & XJ6N & WR125R
    hörgüçlü ceketin öncelikli amacı aerodinamik'tir ama bunun bir özelliğide sırtta ekstra bir koruma oluşturması. Ama yinede bir sırt armoru kadar etkili diğildir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)