Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Deri Yelek

Motovento
    REKLAM ALANI

Chopper diyince aklımıza gelen o orta yaşlarında, uzun sakallı ve uzun bıyıklı motorcular geliyor. ve tabiki onların giydikleri deri yelekler. bu yeleklerin ortalama fiyatları ne aralıkta oluyor saygı değer motosiklet.net üyeleri. ve bir de o yeleklerinin üzerine diktikleri yamalar var. onları özel olarak ürettikleri bir yer mi var ben bunları merak ediyorum ve beni bilgilendirirseniz gerçekten çok memnun olurum.

Saygılar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Yelekler 150-500 TL arası. Hazır patch alırsanız 25-50 TL, özel birşeyler tasarlayıp bastırırsanız 100-300 TL arasıdır. Biz klübümüz için yelekleri 150-200 TL civarı aldık, kendi tasarım patch takımını da ön/arka isimlikler dahil 100 TL'ye bastırıyoruz.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    yama

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı dunko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chopper diyince aklımıza gelen o orta yaşlarında, uzun sakallı ve uzun bıyıklı motorcular geliyor. ve tabiki onların giydikleri deri yelekler. bu yeleklerin ortalama fiyatları ne aralıkta oluyor saygı değer motosiklet.net üyeleri. ve bir de o yeleklerinin üzerine diktikleri yamalar var. onları özel olarak ürettikleri bir yer mi var ben bunları merak ediyorum ve beni bilgilendirirseniz gerçekten çok memnun olurum.

Saygılar..
    Yelek ve yama kalitesine göre çok değişir, yelek için ortalama 250TL düşünebilirsin. Patch de boyutu, parça adedi ve detayına göre 20-80TL, isimlik 10-15TL tutar. Yelek ile ilgili tavsiyem kullanım tipine göre alman olur. Korumalı mont üzerine giymek istiyorsan yanlardan ayarlanan ve aşırı sert deri olmayan bir model almalısın, diğer türlü tipini beğendiğin herhangi bir tanesi işini görür.
    www.capitalcitychoppers.org

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)