Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kış İçin Normal Hayatta Kullandığımız Mont İçerisine Ful Koruma Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    by creature - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Selam, başlıktada belirttiğim gibi full armor alıp üzerine normal mont giysek sürtünme ve dağılma probleminide ortadan kaldırıp güvenli bi ekipman oluşturmuş olurmuyuz sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Korumalı montun asıl amacı sürtünme sağlamak zaten. Normal montla sürtünmeyi nasıl azaltacaksın ki? Anında ya kumaşı erir ya dikişleri patlar. Düşük hızda kaza yapan bir arkadaşımın kot pantolonu kağıt gibi yırtılmıştı. Yinede konuyu takipteyim cevapları merak ediyorum.
    by creature bunu beğendi.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    ben de kışın böyle giyiniyorum gerçi allaha şükür düşmedik ama mantıklı...

ben de bunu merak ediyorum normal bir mont+full body armor mu yoksa sadece motorsiklet montu mu?

Bir de bu motorsiklet montlarının içinde dirsek,omuz ve sırt koruması olduğu yazıyor.bunlar ne kadar güvenilirdir?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı neoazrael adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bunu merak ediyorum normal bir mont+full body armor mu yoksa sadece motorsiklet montu mu?

Bir de bu motorsiklet montlarının içinde dirsek,omuz ve sırt koruması olduğu yazıyor.bunlar ne kadar güvenilirdir?
    Tabiki kışlık motosiklet montu. Bu dirsek, omuz,sırt korumalarının CE sertifikaları versiyonları vardır. Rastgele iş yapma durumu yok. Bir sürü testlerden geçiyor korumalar. Ve mont üretenler korumayı sadece koruma üreten firmalardan satın alıyor.

En yeni en sağlam korumalar genelde çok pahalı ürünlerde oluyor. Daha ucuzlarda çok rahat iş görür o konuda merak etme.
    ver gazı... ver çoşkuyu

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Arkadaşlar boşa denemeyin düşen arkadaşlar varsa biliyordu cart diye açılıyor :( en iyi alternatif pantol için tech 90 normal kot pantol görünümü var .Monttada hudson deri var heralde ama başka çözüm yok galiba :(

kukuleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben yazlık/baharlık kevlar hoody üstüne standart mont giyiyorum kışın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)