Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dainese G. Air-Flux D1 Tex yazlık mont

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...ntu_18626.html
    500 lira civarı yazlık mont için bütçe ayırdım, birkaç gündür araştırıyorum ve en nihayetinde gözüme bunu kestirdim.
    Gel gelelim ki montun kullanıcısına ne forumda ne de başka bir yerde rastlamadım.
    Kullanan var mı ? Ya da 500 lira civarı yazlık mont tavsiyeniz varsa alabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kivancern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR, Yamaha XMAX 250 ABS
    Ben ekipman arastirmasi yaparken bu urunun yorumlarini okumus ve genelde iyi yorumlar almisti.. Cok guzel hava aliyormus.

Birde revit gtr air denen bir mont var onun da yorumlari cok guzeldi fakat sanirim o 600tl civari
    Blackeagletr bunu beğendi.

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    bende dainesenin 900 tl lik modeli var şimdi ismini felan unuttum. o gayet güzel bunu bilemiycem ama dainesenin kötü ürünü pek yoktur. yani illaki avantajları dezavantajları olur fakat pişman olcanızı asla düşünmüyorum.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Yazlık mont'ta ne kadar açık renk o kadar rahatlık,güneş nasıl yakıcı felaket,özellikle omuz kısmı açık renk

Beyaz yada türevleri renklere bakmanız iyi olacaktır,

http://www.anesmotorshop.com/asp/pro...-ANDOVER-CEKET gibi

inceleyin

Ek bilgi : Bu tarz montlar sırtta işe yaramayan bir köpükle gelir diğer montunuzdaki korumayı buna takmalı , yada uygun ölçüde bir level-2 (tercihim) korumayla değişmeniz.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazlık mont'ta ne kadar açık renk o kadar rahatlık,güneş nasıl yakıcı felaket,özellikle omuz kısmı açık renk

Beyaz yada türevleri renklere bakmanız iyi olacaktır,

http://www.anesmotorshop.com/asp/pro...-ANDOVER-CEKET gibi

inceleyin

Ek bilgi : Bu tarz montlar sırtta işe yaramayan bir köpükle gelir diğer montunuzdaki korumayı buna takmalı , yada uygun ölçüde bir level-2 (tercihim) korumayla değişmeniz.
    Başında beyaz renk istiyordum, fakat bir arkadaşımın beyaz montu bir haftada leş gibi oldu. En az 2 haftada bir kuru temizlemeye vermek gerekiyor, verilse dahi gözenekler temizlenmeyebiliyor. Açıkçası bu iş gözümü korkuttu
    Sırt koruma aklımda, hatırlatma için teşekkürler
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

polemos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS (2013)
    Her gün motor kullanmıyorum. Açık renk bir mont alsam bir sezon sonuna kadar temizlemeden idare edebilir miyim?

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı polemos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her gün motor kullanmıyorum. Açık renk bir mont alsam bir sezon sonuna kadar temizlemeden idare edebilir miyim?
    Asla giyemezsin kolunda 5 cm.lik beyaz şerit var 1 ayda gri olmaya başladı

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...ntu_18626.html
    500 lira civarı yazlık mont için bütçe ayırdım, birkaç gündür araştırıyorum ve en nihayetinde gözüme bunu kestirdim.
    Gel gelelim ki montun kullanıcısına ne forumda ne de başka bir yerde rastlamadım.
    Kullanan var mı ? Ya da 500 lira civarı yazlık mont tavsiyeniz varsa alabilirim.
    ben revit gtr air kullanıyorum arkadaşın dediği gibi 600 lira kullanımda sıkıntı yok yok ammaa namuzsuz hava filtresi gibi fileden dolayı eğer ki tozlu yolda git vaykine vayy tıkanmış hava filtresi gibi oluyorsun.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    montu

20 derece veya soğuk su sıcaklığa uygun sıvı deterjanla (kurutma deviri 0-yok) şeklinde çamaşır makinesinde narince yıkanabilir (filelere takılacak başka bir çamaşır tipi olmadan) ,bu özellikte bir program elde yıkama hassasiyeti gösterir 4 mevsim montlarımız hala ilk günkü gibiler 20 yıkamayı geçtiler.Açık balkonda'da 1 günde kururlar.

20 derece üstü C ve kurutma çamaşıra ve teknolojik kumaşların,dikişlerin ömrünü kısaltıyor.

Yazlıklar 1 sezondur bizimle yağ vb bulaşmadı çok göze batan bir kir yok.Tabi ilk günkü kadar beyaz kalmayacağı kesin :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)