Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Görüntüsü mükemmel ama güvenilir ve alınabilir bir mont mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    tabii ki şahsi görüştür bu ama görünümünü çok beğendim bu ceketin,onun dışında giymedim denemedim kalitesi nasıldır bilmiyorum,bilen kullanan yada düşüncesi olan var mı acaba?

http://www.ebay.com/itm/HONDA-CBR-BL...-/161732096931

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alınabilir bir mont değil. Şeklini şemalini geçtim kullanılan malzeme olsun, yazı fontları olsun ben uyduruğum diye bağırıyor. Gönderildiği ülkeye baktım, Pakistan. Bu şarlatanlara para kaptırma.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı tuttacromata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alınabilir bir mont değil. Şeklini şemalini geçtim kullanılan malzeme olsun, yazı fontları olsun ben uyduruğum diye bağırıyor. Gönderildiği ülkeye baktım, Pakistan. Bu şarlatanlara para kaptırma.
    teşekkürler eliyorum bunu o halde

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Montu bilmem araştırmak lazım ama Pakistan ın bu deri işlerinde oldukça gelişmiş olduğunu duymuştum.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Montu bilmem araştırmak lazım ama Pakistan ın bu deri işlerinde oldukça gelişmiş olduğunu duymuştum.
    haa, farklı yorumlarla biraz kafam karıştı

kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaşım %100 gibi olumlu geri bildirim var mont ta. Yasdal'ın da dediği gibi Pakistan deri konusunda çok iyi ilerlemiş bir bölge. Ama benim fikrimi soracak olursan hiç riske girmem ve gider alttaki montu alır kafam rahat takılırım. Renk tercihinden dolayı bu modeli linkledim.

http://www.feyizoglu.com/Raceway-Yazlik-Mont_49327.html#0

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı kbR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım %100 gibi olumlu geri bildirim var mont ta. Yasdal'ın da dediği gibi Pakistan deri konusunda çok iyi ilerlemiş bir bölge. Ama benim fikrimi soracak olursan hiç riske girmem ve gider alttaki montu alır kafam rahat takılırım. Renk tercihinden dolayı bu modeli linkledim.

http://www.feyizoglu.com/Raceway-Yaz...t_49327.html#0
    764 liram olsa zaten onun kargosunu bekliyordum şuan mis gibi o mont biliyorum hem görüntüsü hem kalitesi ama biraz daha aşağısına bakmak durumundayım.bu fiyatlara da en hoş görünümü olan bunu bulabildim

Biraz atarlı yazmışım Açıkçası arkadaşların söylediği gibi Pakistan'ın deri konusunda ileri bir ülke olduğunu bilmiyordum, yine de markalı, güvenilir bir şeyler almanı tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)