Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eskişehir Motomax Kendilerine Teşekkür Ederim

Motovento
    REKLAM ALANI
    kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Öncelikle Eskişehir Motomax'a burdan ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Kıyafet olarak hem yazlık hem kışlık düşünüyordum fakat ordaki abim beni aydınlattı ve kendimde haklı bulup yazlık almaya karar verdim. Motosikletimize kışın zaten binemiyoruz bulunduğumuz bölgenin hava şartları malum.. Bu sebeple aşağıda resimleri bulunan Bering marka alt üst takım kıyafetleri abimin tavsiyesiyle deneyip aldım. Çokta hoşuma gitti. Sizlerle de paylaşmak istedim. Kask modellerinede baktık fakat nolan ve shark marka bulunmadığı için alamadık. Yine ordaki abimin tavsiyesiyle Nexx marka kask deneme şansım oldu ve çokta hoşuma gitti hafiflik ve rahatlık olarak mükemmel diyebilirim. Kısa sürede güvenlik olarakta aynı mükemmellikte olduğunu bilgi edindim ve kararımı nexx markada kıldım. Önümüzdeki haftalarda inş nexx marka kaskımıda almış olacağım.

Bunlar kendim için aldıklarım. Alttakileride eşim için aldım.

Eldivenlerimizde takım olarak Riders marka daha kibar ve daha yumuşak olduğu için onu seçtim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hayırlı olsun hocam. Bering ürünleri kaliteli oluyor, güzel tercih yapmışsınız. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...
    kbR bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam. Bering ürünleri kaliteli oluyor, güzel tercih yapmışsınız. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...
    Teşekkür ederim nasip olursa 1-2 aya kadar bende R25 grubunuza katılıcam.
    SuleymanE bunu beğendi.
    Oysa canı çıkana kadar sevmeliydi insan,,, Elbiseleri çıkana kadar değil !!

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Aynı monttan bende de var, hem rahat hem kaliteli ama hakikaten tam yazlık, güneş gittiği anda ufaktan üşüyor insan Kask olarak scorpion'lara bakmanı da tavsiye ederim, distribütörü motomax.

Bir de monta knox sırtlıklardan al, üzerinde gelen köpüğün koruma namına bir özelliği yok.
    kbR bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Nexx kask bilinmiyor ama carbon yapısıyla ve dış dizaynıyla harika görünüyor.NEXX XR2 CARBON PURE NEON geçen indirimde 900 liraya almıştık arkadaşa.Aynı eldivenden bendede var çok rahat lakin tavsiye cırt cırtlarını elinle açma eldivenin iç kısımdaki kumaş pamuk pamuk oluyor.Ağzınla aç :D
    kbR bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı monttan bende de var, hem rahat hem kaliteli ama hakikaten tam yazlık, güneş gittiği anda ufaktan üşüyor insan Kask olarak scorpion'lara bakmanı da tavsiye ederim, distribütörü motomax.

Bir de monta knox sırtlıklardan al, üzerinde gelen köpüğün koruma namına bir özelliği yok.
    Hocam o korumayı konuşmuştuk ama vaktimiz olmadı bakmaya varmı senin alıp tavsiye ettiğin bi ürün ? Kaskta scorpiona baktım mat siyah oda aynen çok hoştu hafif ve güzeldi ama hatları yuvarlak olduğu için beğenemedim nexx hatları sivri daha çok hoşuma gitti. Yoksa scorpionda gerçekten rahat ve hafifti.
    Oysa canı çıkana kadar sevmeliydi insan,,, Elbiseleri çıkana kadar değil !!

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    güle güle kullanın.bende yıllardır bering kullanırım heleki kışlık ları mükemmeldir diyebilirim.motomax da iyidir birde modellerin bedenlerinden bolca olsa...
    kbR bunu beğendi.

güle güle kullanın. cumartesi günü aynı montu-eldiveni bende aldım. scorpion 500air kask aldım bide. kadıköy motomaxraki bayağ yardımcı oldu. 1200tl yi geçen alışveriş yapana GİS Akademiden 1 eğitim kazanmışım öyle dedi. Henüz GİS akademiyi aramadım. Üstelik öyle 1 aylık zamanı filan da yokmuş. bilgisi olan var mı? Discovery 150F aldım bu arada, kötüledik kötüledik bajaja biniyoruz şimdi, kısmet artık büyük konuşmamak lazım. Kuzenin Cbr250 hala kayıp. Geçenlerde biri aramış motor bizde filan para istemişler kapatmışlar. ses çıkmadı başka.
    kbR bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullanın.bende yıllardır bering kullanırım heleki kışlık ları mükemmeldir diyebilirim.motomax da iyidir birde modellerin bedenlerinden bolca olsa...
    Evet bazılarında bedenler yoktu ama Allah tan beğendiklerim de tam bana göre olanları kalmış.
    Alıntı surmenajetki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullanın. cumartesi günü aynı montu-eldiveni bende aldım. scorpion 500air kask aldım bide. kadıköy motomaxraki bayağ yardımcı oldu. 1200tl yi geçen alışveriş yapana GİS Akademiden 1 eğitim kazanmışım öyle dedi. Henüz GİS akademiyi aramadım. Üstelik öyle 1 aylık zamanı filan da yokmuş. bilgisi olan var mı? Discovery 150F aldım bu arada, kötüledik kötüledik bajaja biniyoruz şimdi, kısmet artık büyük konuşmamak lazım. Kuzenin Cbr250 hala kayıp. Geçenlerde biri aramış motor bizde filan para istemişler kapatmışlar. ses çıkmadı başka.
    Eğitim hakkını bize de verdiler. Faceden takip edin dediler önümüzdeki haftalarda olacakmış. O scorpion kaski bana da gösterdiler harika ama yukardada söylediğim gibi hatları yuvarlak o yüzden almadım. Ama nexx alicam nasip olursa.

Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı kbR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o korumayı konuşmuştuk ama vaktimiz olmadı bakmaya varmı senin alıp tavsiye ettiğin bi ürün ? Kaskta scorpiona baktım mat siyah oda aynen çok hoştu hafif ve güzeldi ama hatları yuvarlak olduğu için beğenemedim nexx hatları sivri daha çok hoşuma gitti. Yoksa scorpionda gerçekten rahat ve hafifti.
    Motomaxte knoxun mont için olan sırtlıkları var baklava desenli. Revit montum için almıştım, reviti parçalayınca bering aldım ona taktım tam uydu. Sırtlıklar boy boy monta göre, montla gidersen deneyerek doğru boyu alırsın. Montun sırtını parçalamışım ama sırtımı vurduğumu bile hissetmedim o kadar güzel pofuduk pofuduk Kazada kafamda exo 500 vardı, o da iyi iş çıkardı. Fiyat performans konusunda scorpionun üzerine tanımam, memlekette çok tanınmasa da yurt dışında iyi satan bi marka. Hele exo 2000 tadından yenmez.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Motomaxte knoxun mont için olan sırtlıkları var baklava desenli. Revit montum için almıştım, reviti parçalayınca bering aldım ona taktım tam uydu. Sırtlıklar boy boy monta göre, montla gidersen deneyerek doğru boyu alırsın. Montun sırtını parçalamışım ama sırtımı vurduğumu bile hissetmedim o kadar güzel pofuduk pofuduk Kazada kafamda exo 500 vardı, o da iyi iş çıkardı. Fiyat performans konusunda scorpionun üzerine tanımam, memlekette çok tanınmasa da yurt dışında iyi satan bi marka. Hele exo 2000 tadından yenmez.
    motomax ta kalmamıştı malesef. O yüzden dedim eğer ölçüler ayniysa bi bakayım net ten diye. Kask konusunda kafam çok karışık. Scorpionda güzel ama nexxi taktik tan sonra kararı onda kıldım ama fiyat olarak kampanya yakalayabilirmiyim bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Arkadaşlar bu kıyafetlerin altına bot düşünüyorum ama bağcıksız ve kibar bişey istiyorum fites atarken rahatsız etmiycek ve çok fazla ağır olmuycak bişey sizin kullandığınız ve önerdiğiniz bir bot varmıdır ?

Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Bot olarak da formalara bakmanı tavsiye ederim, fiyat performansı iyidir. Yalnız motomaxte son kalan forma velocity 44 numarayı alma, paramı ayarlayınca onu ben alacağım
    kbR bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Bot olarak da formalara bakmanı tavsiye ederim, fiyat performansı iyidir. Yalnız motomaxte son kalan forma velocity 44 numarayı alma, paramı ayarlayınca onu ben alacağım
    Evet dün botlarımı da aldım. Söylediğin gibi motomax tan Formaları denedim harika fiyat olarakta rahatlık olarakta.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaslar ayri bi konu acip fazlalik olsun istemedim. Yukarida ki yazlik kiyafetleri almistim yakin bi tarihte. Yaz aylarinda sabahlari mukemmel ancak sabah yola ciktigim da aksam donuslerinde resmen donuyorum.. Icine termal alt ustmu alsam ne yapsam bilemedim biraz akil verirseniz sevinirim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)