Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

ince iş toplanın :D (özellikle bayanlar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hercul3367 ve Panter38 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Kanka Sınıfta 30 Erkek 1 Kız Varsa O kızdan hayır gelmez bak diom ha 30 kız 1 erkek olsa Tamamda

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    bir bayan olarak nacizane tavsiyem; gözlerini kaşıkla çıkarttıktan sonra salamurasını yapın, yoksa çok uzun süre muhafaza edemezsiniz..
    metci, cihan54, Panter38 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Hocam seviyosanız gidin konuşun bence
    Panter38 bunu beğendi.

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Kardeş, iş bitmiş zaten. Olacak olsaydı sen burada olmazdın, olacak da çoktan olmuş olurdu Olm daha 3 gün olmuş :D
    Fazla peşinden koşmaya gerek yok, hoşlandığını belli et "bir kere" (her fırsatta orada olduğunu belli etme), ilgiye boğma, kız kardeşinle nasıl içtensen / doğalsan öyle ol, arkadaş olmayı başar önce. İlgisiz de görünme, peşinde de koşma, sakın gidip de açık açık konuşma, ev kiralamıyorsun sonuçta, doğalına bırak bence...
    Olacaksa olur.

Bir de mümkünse gözlerini ve hatta diğer organlarını bırak, oldukları yerde kalsınlar ;)

Önemli olan gözler değil onun arkasındaki, onu da unutma ;) Sonra renkli lens çıkar, bozulursun
    VlknDnmz, Panter38 ve hasanfuat bunu beğendiler.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ne yaparsın bilmiyorum ama tavsiyem ne yapacaksan yap acele et... Pişman olursun....
    Panter38 bunu beğendi.

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka Sınıfta 30 Erkek 1 Kız Varsa O kızdan hayır gelmez bak diom ha 30 kız 1 erkek olsa Tamamda
    yok yok normal sinif

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

sorunda orda nasil ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Alıntı sodalimon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş, iş bitmiş zaten. Olacak olsaydı sen burada olmazdın, olacak da çoktan olmuş olurdu Olm daha 3 gün olmuş :D
    Fazla peşinden koşmaya gerek yok, hoşlandığını belli et "bir kere" (her fırsatta orada olduğunu belli etme), ilgiye boğma, kız kardeşinle nasıl içtensen / doğalsan öyle ol, arkadaş olmayı başar önce. İlgisiz de görünme, peşinde de koşma, sakın gidip de açık açık konuşma, ev kiralamıyorsun sonuçta, doğalına bırak bence...
    Olacaksa olur.

Bir de mümkünse gözlerini ve hatta diğer organlarını bırak, oldukları yerde kalsınlar ;)

Önemli olan gözler değil onun arkasındaki, onu da unutma ;) Sonra renkli lens çıkar, bozulursun
    Zaten sadece gozleri degil efendiligide bitirdi beni merak etmeyin zaten kiyamam yazdiklariniz icin tesekkur ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Olacaksa olur.

Zaten sadece gozleri degil efendiligide bitirdi beni merak etmeyin zaten kiyamam yazdiklariniz icin tesekkur ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir bayan olarak nacizane tavsiyem; gözlerini kaşıkla çıkarttıktan sonra salamurasını yapın, yoksa çok uzun süre muhafaza edemezsiniz..
    Dalga gecmeden yardim etseniz nolur ki ?

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Haha la üniversite yıllarım geldi aklıma

Benim ilk yıl kimse yoktu aklımda ama olsaydı da şansım olmazdı herhalde çünkü muhendislik fakültesinde en cok kız olan bolumdeydim ve üst sınıflar bildigin yenilerin siniflarinin kapısında bekliyorlardi o yuzden sana tavsiyem üst siniflar sizin sınıflara dadanmadan bir şekilde ortamı kurman cunku ust siniflar cok avantajli sana gore

En basta bir arkadas ortamları var ve yerleşkede sizden daha eski olduklari icin daha rahatlar.. o senin uzerinde olan caylaklik duygusu onlarda yok ve büyük bir arti bu...

Ben bunları bildigim icin (daha tecrubelu akrabalardan, benden once ünite gitmiş abilerimden) daha okulun ilk günü ders programının asildigi pano basinda zaman geçirdim ve birinci sınıf panosina bakanlarla sohbet etmeye basladim tanıştım vs vs. Bunlardan kızlarda vardı ama ağırlıklı olarak erkek arkadaşlarla tanistim. İçlerinden birinin aynı fakültede 4 sınıfta bi akrabası vardi hemen ona yanaşıp nerelerde takılır ogrenciler vs gibi bilgileri aldim ve başladım derslerden sonra milleti toplayıp birlikte eglenmeye... Çünkü nerelere gidilir mekanlar vs herşeyi biliyorduk ve ışte üst siniflarin bizim sınıfa yanaşma yollarındaki en buyuk yolu tikamis olduk

Bi kaç sene sonra alttan ustten dersler derken bizim bir ust donemden arkadaşlarla tanistik ve birinin bu konuda itirafı geldi :
    Siz bütün sınıf birbirinizi önceden de taniyormuydunuz falan sorular sordu bana yok dedim hepsiyle burda tanıştım daha sonra da biz ne kadar sanssizmisiz abi ya ilk sene üst siniflardan cektik dedik onumuzdeki yıl yeni gelenlere sarariz o da size denk geldi sizin dönemde hiç bize slm dahi vermedi yine kaldık ortada dimdizlak demişti

Yani demem o ki üst siniflarin radarına girmeden bu isi Hallettin Hallettin yoksa öyle bakarsın arkasından ve bir sonraki seneyi yeni gelecekleri beklersin
    Panter38 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı AsyMeTRiQue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haha la üniversite yıllarım geldi aklıma

Benim ilk yıl kimse yoktu aklımda ama olsaydı da şansım olmazdı herhalde çünkü muhendislik fakültesinde en cok kız olan bolumdeydim ve üst sınıflar bildigin yenilerin siniflarinin kapısında bekliyorlardi o yuzden sana tavsiyem üst siniflar sizin sınıflara dadanmadan bir şekilde ortamı kurman cunku ust siniflar cok avantajli sana gore

En basta bir arkadas ortamları var ve yerleşkede sizden daha eski olduklari icin daha rahatlar.. o senin uzerinde olan caylaklik duygusu onlarda yok ve büyük bir arti bu...

Ben bunları bildigim icin (daha tecrubelu akrabalardan, benden once ünite gitmiş abilerimden) daha okulun ilk günü ders programının asildigi pano basinda zaman geçirdim ve birinci sınıf panosina bakanlarla sohbet etmeye basladim tanıştım vs vs. Bunlardan kızlarda vardı ama ağırlıklı olarak erkek arkadaşlarla tanistim. İçlerinden birinin aynı fakültede 4 sınıfta bi akrabası vardi hemen ona yanaşıp nerelerde takılır ogrenciler vs gibi bilgileri aldim ve başladım derslerden sonra milleti toplayıp birlikte eglenmeye... Çünkü nerelere gidilir mekanlar vs herşeyi biliyorduk ve ışte üst siniflarin bizim sınıfa yanaşma yollarındaki en buyuk yolu tikamis olduk

Bi kaç sene sonra alttan ustten dersler derken bizim bir ust donemden arkadaşlarla tanistik ve birinin bu konuda itirafı geldi :
    Siz bütün sınıf birbirinizi önceden de taniyormuydunuz falan sorular sordu bana yok dedim hepsiyle burda tanıştım daha sonra da biz ne kadar sanssizmisiz abi ya ilk sene üst siniflardan cektik dedik onumuzdeki yıl yeni gelenlere sarariz o da size denk geldi sizin dönemde hiç bize slm dahi vermedi yine kaldık ortada dimdizlak demişti

Yani demem o ki üst siniflarin radarına girmeden bu isi Hallettin Hallettin yoksa öyle bakarsın arkasından ve bir sonraki seneyi yeni gelecekleri beklersin
    Simdi hazirliktayim zaten 2 ay sonra sinav var siniflar degisecek 2 ay vaktim var :/
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Hee dersenki nasil yanasicam kıza orası ayri bi konu o konu da da telden girmediğim bir zaman uzun uzun konusuruz

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALtın kurallar :
    * burda git konuş diyenler var ASLA KONUŞMA hiçbir kız gelipte senden hoşlanıyorum çıkalım mı denmesinden hoşlanmaz . düşünsene hiçbirşeyden haberi yok kızın bir tip geliyor ben senden hoşlanıyorum çıkalım mı ? DONGGG kim kabul eder ki bunu ? bukadar amatörlük bu devirde olmamalı .
    * tanışmak için birşeye gerek yok . yanına git selam ben osman senin adın ne ? de o da ayşe dicektir memnun oldum görüşürüz de . budur işte çok ta etkileyicidir. bu hareketin mesajı senin farkındayım demektir.
    * devamlı kızı düşünme kızlar kendilerini devamlı düşünen erkeklerden hoşlanmazlar . kendi hayatları içinde kıza yer ayıran erkeklerden hoşlanırlar .
    * kendini ıspatlamaya çalışma olduğun gibi ol doğal ol .
    * universitede aşırı ağırbaşlılık prim yapmaz çekingenlikle ağırbaşlılığı birbirine karıştırmayın . universite bu yaaa eğleneceksin .
    * arkadaşlığını fazla ciddiye alma hazırlıkta tanışıp mezun olup evlenecek değilsiniz. üniversite aşkı sonuçta . butarz büyük hayalleri kafandan at sil olan olacağına varır .
    * önce ark olmayı dene . bir bakmışsın kız sana aşık olmuş sinyaller veriyor .
    * blog yazılarından duvar itiraflarından medet ummayı bırak çocukca .
    * son olarak olmazsa da sakın üzülme melankoliğe bağlama .
    fabrisio bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı AsyMeTRiQue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hee dersenki nasil yanasicam kıza orası ayri bi konu o konu da da telden girmediğim bir zaman uzun uzun konusuruz
    Bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALtın kurallar :
    * burda git konuş diyenler var ASLA KONUŞMA hiçbir kız gelipte senden hoşlanıyorum çıkalım mı denmesinden hoşlanmaz . düşünsene hiçbirşeyden haberi yok kızın bir tip geliyor ben senden hoşlanıyorum çıkalım mı ? DONGGG kim kabul eder ki bunu ? bukadar amatörlük bu devirde olmamalı .
    * tanışmak için birşeye gerek yok . yanına git selam ben osman senin adın ne ? de o da ayşe dicektir memnun oldum görüşürüz de . budur işte çok ta etkileyicidir. bu hareketin mesajı senin farkındayım demektir.
    * devamlı kızı düşünme kızlar kendilerini devamlı düşünen erkeklerden hoşlanmazlar . kendi hayatları içinde kıza yer ayıran erkeklerden hoşlanırlar .
    * kendini ıspatlamaya çalışma olduğun gibi ol doğal ol .
    * universitede aşırı ağırbaşlılık prim yapmaz çekingenlikle ağırbaşlılığı birbirine karıştırmayın . universite bu yaaa eğleneceksin .
    * arkadaşlığını fazla ciddiye alma hazırlıkta tanışıp mezun olup evlenecek değilsiniz. üniversite aşkı sonuçta . butarz büyük hayalleri kafandan at sil olan olacağına varır .
    * önce ark olmayı dene . bir bakmışsın kız sana aşık olmuş sinyaller veriyor .
    * blog yazılarından duvar itiraflarından medet ummayı bırak çocukca .
    * son olarak olmazsa da sakın üzülme melankoliğe bağlama .
    Zaten direk gidip oyle bise demem o kadar da cahal degilim ikincisi tmm bu kadar buyuk hayaller kurmak belki yanlis ama neden olmasin iliskimiz (henuz olmayan ) devam edip evlilige kadar gidebilir . Bu arada tesekkur ederim yardimci oldugun icin

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Zaten hep öyle olur efendiliği hanım hanımcıklığı. Yeşil gözlerle ve geri kalan uzuvlarla hiç alakası yok. Ama ne hikmettir ki efendi ve hanım hanımcıklar değilde güzel kızlar seçer geri kalan umutsuzca çırpınır.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Yamaha S10
    neden olmasin iliskimiz (henuz olmayan ) devam edip evlilige kadar gidebilir .

Güldürdün beni genç adam

Az kalsın insanlığa olmayan inancım yeşeriverecekti...
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

Motosikleti
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten hep öyle olur efendiliği hanım hanımcıklığı. Yeşil gözlerle ve geri kalan uzuvlarla hiç alakası yok. Ama ne hikmettir ki efendi ve hanım hanımcıklar değilde güzel kızlar seçer geri kalan umutsuzca çırpınır.
    Bise diyemedim cunku boyle bise yasamadimda gormedimde ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

Güldürdün beni genç adam

Az kalsın insanlığa olmayan inancım yeşeriverecekti...
    Yazdiklariniza kafam basmadi ?

Motosikleti
    Yamaha S10
    Yazdiklariniza kafam basmadi ?
    Diyorum ki; öyle toz pembe bir dünya yok. Ve demiyorum ki, keşke olsaydı.
    Daha gençsin, takıl hayatını yaşa, ne evlenmesi.
    Bu kafayı derhal at, yenisi al, yerler yoksa seni...

Bir alternatif, kendine yalan söylüyorsan da, bize söyleme nolur ;)
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

Motosikleti
    Diyorum ki; öyle toz pembe bir dünya yok. Ve demiyorum ki, keşke olsaydı.
    Daha gençsin, takıl hayatını yaşa, ne evlenmesi.
    Bu kafayı derhal at, yenisi al, yerler yoksa seni...

Bir alternatif, kendine yalan söylüyorsan da, bize söyleme nolur ;)
    Hı hı cok haklısın butun genclik ondan ona konsun eglensin dogrusu bu zaten !

Motosikleti
    Yamaha S10
    Hı hı cok haklısın butun genclik ondan ona konsun eglensin dogrusu bu zaten !
    Yoo, sen haklısın... Pişip olgunlaşmadan, hayatı tanımadan, insanları tanımadan, -en önemlisi- kendilerini tanımadan evlenip, ana-baba-ayrı çocuklarla yarım yamalak yaşamaya devam etsinler... Doğrusu budur zaten!

Gençliğini yaşamayıp, hemen evlenmek, sonra gençlik hevesini heyecanını evli evli yaşamak... Doğrusu bu zaten!

Bir bakın istatistiklere, boşanma oranlarına... Ne yazık ki artık insanlar 16 yaşında olgunlaşmıyorlar... 18 yaşında evlenip de bir ömür yaşama devri; televizyonun herkesi narsist, bencil, benmerkezci ve saygı bilmez yapmasıyla sona erdi...

O babasız büyüyen yavrucuklar ne oluyor? Tek başlarına; bölünmüş aile yaşayan çocuklarıyla uğraşmak, baba açığını kapatmak zorunda kalan analar ne oluyor?

Sizin aklınız size yetiyor gördüğüm kadarıyla, neden akıl istiyorsunuz ki...

Motosikleti
    Yoo, sen haklısın... Pişip olgunlaşmadan, hayatı tanımadan, insanları tanımadan, -en önemlisi- kendilerini tanımadan evlenip, ana-baba-ayrı çocuklarla yarım yamalak yaşamaya devam etsinler... Doğrusu budur zaten!

Gençliğini yaşamayıp, hemen evlenmek, sonra gençlik hevesini heyecanını evli evli yaşamak... Doğrusu bu zaten!

Bir bakın istatistiklere, boşanma oranlarına... Ne yazık ki artık insanlar 16 yaşında olgunlaşmıyorlar... 18 yaşında evlenip de bir ömür yaşama devri; televizyonun herkesi narsist, bencil, benmerkezci ve saygı bilmez yapmasıyla sona erdi...

O babasız büyüyen yavrucuklar ne oluyor? Tek başlarına; bölünmüş aile yaşayan çocuklarıyla uğraşmak, baba açığını kapatmak zorunda kalan analar ne oluyor?

Sizin aklınız size yetiyor gördüğüm kadarıyla, neden akıl istiyorsunuz ki...
    Tuh ya bende 18 e gireli 1 ay olmadi hemen birisini buluyum basiyim nikahi diyodum zaten benim amacimda tanimak universite bitmeden evlenmemek. Ben yazdiginizi soyle degerlendirdim evlenmeyin cikin her halti yiyin felan diye dusundum ama sizde benim yazdigimi cikma falan bize ters 18 e girer girmez evlenelim genclik heveslerimizi yasayalim olark degerlendirdiniz ben sizden ozur dilerim asil mantalitem tamam tanimaya eyvallah (belli sinirlar cercevesinde) ama oyle amac tanimak degil gonul eglendirmek olan iliskilere karsiyim bi bakiyon onun icin ölürüm emeline ulasti mi tmm bitti hop kon baska çiçeğe .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)