Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

lanet olsun böyle motora

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paraya kıydım gittim son model 1000rr aldım , almaz olaydım ,30 senelık motorcuyum böyle dandik motor görmedim . motor 1000 lik ama 600 lükten dahamı iyi gidiyo hayır, gaza çok basınca kıç atıyo , su birikintilerinden geçerken su sıçratıyo ,selesi mermer gibi popona batıyo ,süspansiyon desen yok ,cekirdeğin üzerinden geçsen hissettiriyo , gidonu dönmüyo ,bide deposu delik galiba benzin alıyorum hemen bitiyor ,yolda giderkende herkes arkamdan bişeyler mırıldanıyor .hele birde kasksız bineyim dedim saçlarım bozuldu . işte o an böyle motor olmaz olsun dedim bir dahada binmedim . ama d@elim öylemi,kaliteleri aynı ama d@elım daha rahat ucuz ve yakışıklı ,en iyisi d@elim

modlar bu işe bi el atın gayrı , tiksinir olduk forumdan .
    cenkito, yolcu114, Permatiq59 ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Hakli vallahi!

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    bende 200 lük makina var takas edelim ama üste para vermem

250 lilik kawasaki ninja al herkes memnun

Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 lilik kawasaki ninja al herkes memnun
    ninja almam 1.vitesde kalkmıyormuş d@elim alcam , hem aynı kalite hem daha ucuz ::D
    cenkito ve ferad bunu beğendiler.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    500 Tl para verdim birsey olmamıs motora basıcam o mekanı..

Motosikleti
    Ninja 250
    ninja kullanıcısıyım,1. vitesde arkadan biri itmeden kalkamıyorum bende satıcam yakında,ışıklarda motordn inip iterek kaldırıyorum.
    kamsea ve pistolpitt bunu beğendiler.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    1000rr a laf eden taş olur yanlız 2008 modelinin makinası yağ yakıyordu fena şekilde. o modelde fena çuvalladı honda ama sonra düzelttiler sanırım takip etmedim. 1000cc ss segmentinde favori aracım gixxer'dır. hoş onlarda 2006 modelinin şasesini hafif yapıcaz diye mahvetmişlerdi. en ufak kazada şase kırıyordu. 2005 senesinde 23 bin liraydı gixxer şimdi çarpı iki oldu fiyatı neredeyse. ne biçim iştir bu ya?

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı TheArcheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paraya kıydım gittim son model 1000rr aldım , almaz olaydım ,30 senelık motorcuyum böyle dandik motor görmedim . motor 1000 lik ama 600 lükten dahamı iyi gidiyo hayır, gaza çok basınca kıç atıyo , su birikintilerinden geçerken su sıçratıyo ,selesi mermer gibi popona batıyo ,süspansiyon desen yok ,cekirdeğin üzerinden geçsen hissettiriyo , gidonu dönmüyo ,bide deposu delik galiba benzin alıyorum hemen bitiyor ,yolda giderkende herkes arkamdan bişeyler mırıldanıyor .hele birde kasksız bineyim dedim saçlarım bozuldu . işte o an böyle motor olmaz olsun dedim bir dahada binmedim . ama d@elim öylemi,kaliteleri aynı ama d@elım daha rahat ucuz ve yakışıklı ,en iyisi d@elim

dostum motordan o kadar anlamam ama kasksız sacının bozulması olayına wax diye, jole gibi bişey varmıs,
    iyi diyorlar ama ben elalemin yalancısıyım kullanmadım heç, kafada sac olmayınca gerek de kalmıyor
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000rr a laf eden taş olur yanlız 2008 modelinin makinası yağ yakıyordu fena şekilde. o modelde fena çuvalladı honda ama sonra düzelttiler sanırım takip etmedim. 1000cc ss segmentinde favori aracım gixxer'dır. hoş onlarda 2006 modelinin şasesini hafif yapıcaz diye mahvetmişlerdi. en ufak kazada şase kırıyordu. 2005 senesinde 23 bin liraydı gixxer şimdi çarpı iki oldu fiyatı neredeyse. ne biçim iştir bu ya?
    yok o değil s 1000 rr dan bahsediyorum ben :D

Motosikleti
    Yamaha mt09

Lastikler nasil onu atlamissin

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    yarıldım gülmekten ya Allah hayrınızı ve sevdiğiniz motosikleti versin sizlere (bizlerede tabi)

Alıntı xanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikler nasil onu atlamissin

abi sorma sıfır diye aldık lastiklerde diş kalmamıştı ,kabak lastiği kakaladılar

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    yok o değil s 1000 rr dan bahsediyorum ben :D
    çok sıkı cihaz ama tip yok onda da be. farlar çok itici geliyor bana.

servise götürdüm bu su birikintilerinden geçerken su sıçratıyor diye , su birikintelirinden gecmezsem birde yağmurlu havada binmezsem sıçratmazmış bende öyle yapıyorum ,henüz sıçratmadı
    rev'it ve pistolpitt bunu beğendiler.

Erkan şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E
    selam bana sorarsan abicim NİNJA 250 mi CBR 250R mi diye cbr derim

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ybr al. Sıfır çinli alacağına 2 ci el ybr al ömür boyu bin.
    srknbdm ve Re!S*33 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Arkadaslar lutfen dalga gecmeyin yani .s.s.s yani gecen kuzenim bana sormadan s1000 rr almis ufff .s.s nasil biliyomusunuz boyle mesela kirmizi isikta duruyorum cok ses cikartiyo gaza basiyorum motor gitmiyo ya resmen yurusem daha hizli yani o kadar. 40-50 ile viraja giriyorum teker kayiyo amortisor desen yok yani sifir. Hele frenleri BREMBO mudur nedir berbatttt 50 ile giderken frene basiyorum Anca 2 dakikada durabiliyo. Bide islak zeminde baya kayiyo yani. Seleside sanki essek semeri. Anlacaginiz nefret ettim bu motordan

;))) begenin hadi

ama cbr ile ybr arasında seçim yapmam gerekirse tvs derim çünkü japonlar demirden çalmaya başlamış depremden sonra

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    o bu değilde diğer konu varya ona uyuz oldum artık.hep en ön sırada.gerçekten uyuz oldum forma giresim yok
    birGarip..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)