Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

böyle rezalet motor olmaz olsun..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    bu kadar hit olan saçma bir konu daha görmedim ben arkadaş!!! bunu sağlayan herkese teşekkürler.. ayrıca şu konuyu kilitleyip bu konuya dokunmayan moderatörleri de ayrıca tebrik ederim...3-5 modelden bahsedilse tamamda, sadece bir marka ve bir model hakkında bir konu bu ve bu modelinde bir başlığı var.
    hayat2teker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    aga Kawasaki de neymiş.. haberiniz yokmu.. yeni trend çinli ''Yamasaki''

Garip bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    14 sayfa, 263 post..
    yuh vallaha...
    Fazer hakkında da mı saşşadı ben mi öyle duydum...

Bir 14 sayfa da fazer hakkında konuşallım...

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.86 mt. boy ile üzerinde rahat edebildiğim tek racing idi açıkçası. Gidişi de bence tatminkar. En azından ÇİNLİ değil

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    celikat üstün sabrın ve her mesaja verilecek bir cevabından dolayı gerçekten tebrik ederim sizi.
    arkadaşların dediği gibi bir kaç foto ve ufak bi video ile kısa bir anlatım sonrası senin için daha iyi olacağı kanısındayım.
    hem daha iyi anlaşılmış olursun.
    Zor o iş bu saatten sonra arkadaşım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Alıntı Thomas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek o kadar kötü kardeşim.

Müsait olduğunda bi video çekebilirsen güzel olur
    Benim beklentilerimi hiç bir şekilde karşılamadı. Bu konunun açılma sebebi bu zaten.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zor o iş bu saatten sonra arkadaşım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Benim beklentilerimi hiç bir şekilde karşılamadı. Bu konunun açılma sebebi bu zaten.
    Arkadaş ne bekliyordunda karşılamadı 14 sayfadır soruyoruz doğru dürüst cevabın yok , iki dakika insan taklidi yapıp anlatta bilelim
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Huuuu huuuuu i know what were you do last summer brooo :-) i am here! Nihahahahahahahah :-)

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    İnanmıyorum ya =) celikat maşallah avukat olmalısın =) ama bu kadar saçma bi konunun bu kadar trend olması daha da saçma. Şuan bunu yazarak buna katkı oluyorum bununda farkındayım =) Neyse arasıra buda lazım =)

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı macar_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnanmıyorum ya =) celikat maşallah avukat olmalısın =) ama bu kadar saçma bi konunun bu kadar trend olması daha da saçma. Şuan bunu yazarak buna katkı oluyorum bununda farkındayım =) Neyse arasıra buda lazım =)
    Sokağa tükürdü diye nezarete alınan adamı savunsa idam ettirir

fazerdaki rüzgar koruması meltem türü esintilerden korur sadece. motorun üzerine yatamadığın pozisyonda fazer'a pimapen taktırsan yine rüzgarı yersin. haa ben fazer'i yatarak kullanırım diyorsan allah rahatlık versin, iyi geceler tatlı rüyalar.
    Bayadır geyiği okuyordum, burada koptum

2 sene, 20 bin km Fazer kullandım, 1.83 boyla Fazer'ın üzerine gayet güzel yatılıyor. İstanbul-Babaeski arası 160km otobanda kafayı rüzgara çıkarmadan sürekli 220+, arada 240+ gittiğim oldu, CBF150'yle 100'le giderken yediğimden az rüzgar yedim.

Racing motorla şehir içinde işkence çekmektense Fazer kullanmak çok daha iyi. 0-200 hızlanmada 600'lük SS'lerin sadece 1-2 saniye daha yavaş ama şehir içinde ve uzun yolda kat be kat konforlu, görece az yakan (normalde 5-5.5lt/100km) ve son derece eğlenceli bir motoru kullanmadan "çok kötüymüş" demek absürd.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Sevinmeyi bilmiyoruz,
    Üzülmeyi bilmiyoruz,
    Tartışmayı bilmiyoruz.
    Millet olarak özelliklerimiz sanırım bunlar. Bu özelliklerimizden dolayı bir taraftar başka takımın taraftarını kalbinden bıçaklayıp öldürebiliyor. Bir sürücü diğerini yol vermedi diye çekip vurabiliyor...
    Burda da arkadaş bir görüş savunmaya çalışıyor ve okuduğum kadarıyla (14 sayfanın 11'ini okumuşumdur) kesinlikle hakarete varan veyahut kişisel saldırı sayılabilecek bir laf etmemiş.
    Onlarca kişinin dalga geçtiği yerde çizgisini bozmamış.
    Savunduğu şey mantıklı veya mantıksız bilmiyorum gawasakki motora binmedim etmedim, bu kadar kişi iyidir diyorsa vardır bir hikmeti. Ama arkadaş, savunduğu şey sana mantıksız mı geldi, o zaman mantıklısını sen anlat. Anlamadı mı? Bırak git be abi?
    Neredeyse küfür edeceksiniz. Ayıp.

Birçok forumda takıldım, bir tanesinde moderatörlük yaptım. Ama üyelerin birbiriyle bu kadar dalga geçtiği, neredeyse rahat rahat birbirlerine hakaret ettiği bir forum daha görmedim.
    Bu konuda da aynı. Birisi çıkıp bu neyin kafası demiş, arkasından bir 50 kişi daha aynı şeyi yazmış durmuş...
    Forumun seviyesi düşüyorsa suçu kendimizde arayalım.
    celikat bunu beğendi.

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    bi kulaktan dolma motorcular var bi gerçekten yaşayan test eden motorcular var bi de araştıran okuyan motorcular var sınıf sınıf motosiklet bilgisi olan insanlar ama 1 kişiye bu kadar kişi yükleniyorsa bi hikmet var ki hem de çok yazmim konu uzamasın dedim duramadım zırt pırt önüme çıkıyor forumda

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş ne bekliyordunda karşılamadı 14 sayfadır soruyoruz doğru dürüst cevabın yok , iki dakika insan taklidi yapıp anlatta bilelim
    senin akıl yolların meme yapmış, az zımpara çektir iyi gelir. sürekli hakaret, cidden sıktın. önce evrimini tamamla gel, bilahare konuşuruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevinmeyi bilmiyoruz,
    Üzülmeyi bilmiyoruz,
    Tartışmayı bilmiyoruz.
    Millet olarak özelliklerimiz sanırım bunlar. Bu özelliklerimizden dolayı bir taraftar başka takımın taraftarını kalbinden bıçaklayıp öldürebiliyor. Bir sürücü diğerini yol vermedi diye çekip vurabiliyor...
    Burda da arkadaş bir görüş savunmaya çalışıyor ve okuduğum kadarıyla (14 sayfanın 11'ini okumuşumdur) kesinlikle hakarete varan veyahut kişisel saldırı sayılabilecek bir laf etmemiş.
    Onlarca kişinin dalga geçtiği yerde çizgisini bozmamış.
    Savunduğu şey mantıklı veya mantıksız bilmiyorum gawasakki motora binmedim etmedim, bu kadar kişi iyidir diyorsa vardır bir hikmeti. Ama arkadaş, savunduğu şey sana mantıksız mı geldi, o zaman mantıklısını sen anlat. Anlamadı mı? Bırak git be abi?
    Neredeyse küfür edeceksiniz. Ayıp.

Birçok forumda takıldım, bir tanesinde moderatörlük yaptım. Ama üyelerin birbiriyle bu kadar dalga geçtiği, neredeyse rahat rahat birbirlerine hakaret ettiği bir forum daha görmedim.
    Bu konuda da aynı. Birisi çıkıp bu neyin kafası demiş, arkasından bir 50 kişi daha aynı şeyi yazmış durmuş...
    Forumun seviyesi düşüyorsa suçu kendimizde arayalım.
    arkadaşım yaklaşımından ötürü seni tebrik etmek isterim. hakaretin bini bir para olmuş burada ne yazık ki. fikrin varsa söylersin, dinleriz ama saygısızlık nedir allahaşkına?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    senin akıl yolların meme yapmış, az zımpara çektir iyi gelir. sürekli hakaret, cidden sıktın. önce evrimini tamamla gel, bilahare konuşuruz.
    Sabrına hayran oldum...
    Gerisi yalan
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    bak demedi deme..bi gün topuklarımdan vuruldum dyeceksin yakında.

kawasaki üreticileri vuracak valla
    korbygs bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sokağa tükürdü diye nezarete alınan adamı savunsa idam ettirir

Bayadır geyiği okuyordum, burada koptum

2 sene, 20 bin km Fazer kullandım, 1.83 boyla Fazer'ın üzerine gayet güzel yatılıyor. İstanbul-Babaeski arası 160km otobanda kafayı rüzgara çıkarmadan sürekli 220+, arada 240+ gittiğim oldu, CBF150'yle 100'le giderken yediğimden az rüzgar yedim.

Racing motorla şehir içinde işkence çekmektense Fazer kullanmak çok daha iyi. 0-200 hızlanmada 600'lük SS'lerin sadece 1-2 saniye daha yavaş ama şehir içinde ve uzun yolda kat be kat konforlu, görece az yakan (normalde 5-5.5lt/100km) ve son derece eğlenceli bir motoru kullanmadan "çok kötüymüş" demek absürd.
    arkadaşım teorik olarak belinde bir sakatlık yoksa cruiser modellere de yatarsın ancak ne işe yarar orası aynı konu? fazer'da gidon yüksek olduğu için yatarak kullanmak çok efektif olmaz. hele ki boyun kısa ise hiç olmaz. senin boyun uzun olduğu için sorun çekmiyorsun. birde fazer'i cbf gibi yapısal olarak ince bir motorla kıyaslamanda doğru olmamış.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    ne olmuş burdaya patlamış konu 14 sayfa ney lan
    274 yazılmış 5300 kere görüntülenmek te neymiş
    arkadaşım senin tarzın ss değil demekki o yüzden memnun olmamışın tarz değiştir öyle bak baktın olmuyor motoru bırak...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    arkadaşım teorik olarak belinde bir sakatlık yoksa cruiser modellere de yatarsın ancak ne işe yarar orası aynı konu? fazer'da gidon yüksek olduğu için yatarak kullanmak çok efektif olmaz. hele ki boyun kısa ise hiç olmaz. senin boyun uzun olduğu için sorun çekmiyorsun. birde fazer'i cbf gibi yapısal olarak ince bir motorla kıyaslamanda doğru olmamış.
    CBF'i ne kadar az rüzgar aldığına dair örnek olarak verdim. Fazer'ın gidonu tam kıvamında, yatarak da dik otururken de aynı rahatlıkla kullanılabiliyor. Sele yapısı da yatar pozisyonda kalçayı destekliyor, geriye kayma sıkıntısı olmuyor. Yatarak da gayet efektif kullanılabilen bir motor.

Fazer'ı gayet iyi biliyorum. Virajda da, düz yolda da 600'lük SS'lere yakın tempoda gidebilen bir motordur, 245km/sa hıza tıkanmadan çıkabilir, alt devirlerde torku sayesinde şehir içinde de kullanılabilir. 2 yılda 20 bin km kullanıp sattım.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    ne adamlarsınız ya.
    sabah uyandım baktım tartışıyorsunuz.
    okula gittim geldim baktım tartışıyorsunuz.
    bu akşam dışarıya cıktım arkadaşlarla geldim hala tartışıyorsunuz.
    şimdi yatıyorum. sabah kalkınca bakıcam.
    noter çagırında rekorlar kitabına girersiniz artık dünyanın en uzun tartışma rekoru olur mu

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF'i ne kadar az rüzgar aldığına dair örnek olarak verdim. Fazer'ın gidonu tam kıvamında, yatarak da dik otururken de aynı rahatlıkla kullanılabiliyor. Sele yapısı da yatar pozisyonda kalçayı destekliyor, geriye kayma sıkıntısı olmuyor. Yatarak da gayet efektif kullanılabilen bir motor.

Fazer'ı gayet iyi biliyorum. Virajda da, düz yolda da 600'lük SS'lere yakın tempoda gidebilen bir motordur, 245km/sa hıza tıkanmadan çıkabilir, alt devirlerde torku sayesinde şehir içinde de kullanılabilir. 2 yılda 20 bin km kullanıp sattım.
    şehir içinde kıvrak oluşu ile rahatlık verir ama ben şahsen uzun yolda tercih etmem.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)