Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Metehan' ı yad edelim :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsan üzülüyor , umarım yönetim banın süresini değiştirir.
    mete_han bunu beğendi.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ya kanka harbiden güzel konu açmışsın
    çift silindir metoşş
    ne desek az gelir ama harbiden yumuşak kalpli panda
    mete_han bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haziranda bodrum a bi gidim bakalim bu pcx ne menem biseymis .
    Temmuz'da benim de Bodrum niyetim var, denk gelirsek gidebiliriz ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Birak simdi burdan gonul almayi . Gel buraya kadar arama bile simdi ne desen bos . :p
    Pcx le van a gelen ilk ben olucam herhal
    Haziranda bodrum a bi gidim bakalim bu pcx ne menem biseymis . Gozum keserse (yerse: ) agustosta ver elini karadeniz uzerinden van insallah. Yolda gormek istedigim adamlar listeinin basinda ismini hala bilmedigim nomotornocry var. Cikip karsisina sen benim kim oldugumu biliyonmu dicem bakalim bilicekmi
    abi vallaha haklısın geldim aramadım tamamen benim öküzlüğüm
    kusuruma bakma ama inin çok acayip meseleler vardı halletmem gereken
    o yüzden size uğrayamazdım yoksa senin bi çayıni içmeden gitmek acayip derecede üzüyor beni
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Haziranin ilk haftasi iki kisi canakkaleden gecip ege kiyilarindan gitme planimiz var .
    Ayrica ben sana kusum polo gecen sene benim geziye gelicem dedin gelmedin , unuttum sanma .

Otopislikci. Sen gelemiyorsan biz sana gelirdik bahanemi bu simdi .

Motosikleti
    illa utançtan yerin dibine sokacan yani
    eşşeğim abi ne yapim

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Haziranin ilk haftasi iki kisi canakkaleden gecip ege kiyilarindan gitme planimiz var .
    Ayrica ben sana kusum polo gecen sene benim geziye gelicem dedin gelmedin , unuttum sanma ..
    abicim inan ne sözler verdim de tutamadım, haftada 1 saat halı saha maçına bile izin yok, evde 9 aylık bebek, bu aralar huzur için hanımın dediği oluyor bugün acıdı da motora izin verdi o gazla Halkalı-Beşiktaş vs derken 100 km gezmişim ... yazın annesinin yanına gidince biraz daha ferahlayacağım, motorla bodrum olayı da onları ziyaret işte ...
    otopsici bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    cawa
    Tayfur takiliyorum yaw sen sag salim gittinse gerisi sorun degil . Allah yolunu acik ettikten sonra daha cok gelirsin , takilmam

Polo Allah anali babali buyutsun insallah . Yildiz parki girisindemiydin sen eger oyleyse arkadaslar var orda surekli ugruyorum . Ozellikle mobeseye . Ordaysan goruselim .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı macar_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu gereksiz kavga şu eğlenceli konuya gölge düşürdü. Hıyar fotoğrafını koyan abide o fotoğrafı koymakla hatalı. O yapılan geyikleri bilerek anlamayan nomotor abide hatalı. Motorculuk geyik , şaka , muhabbettir.Koray abiyide nomotor abiyide burada birbirlerinden özür dilemeye davet ediyorum. Motorcuya bu yakışır.Motorucunun kompleksleri , suç senin dememesi lazım. Bizlerin bir sürü farklı özelliği olmasına rağmen sadece motoru sevdiğimiz için birbirimizi seviyoruz.Motorculuğu güzel kılanda bu. Lütfen büyüklük motorcululukta kalsın. Birbirinizden özür dileyin lütfen. Böyle daha güzel olucak.
    Dediğin gibi şu konuyu böyle tatsız şekilde uzatmak istemiyorum ancak benim açımdan sıkıntı yok.Uzatmanın da alemi yok.Daha önce de karşılaştım böyle tehditle.Kendisine sordum teke tek mi buluşalım yoksa arkana destek alacaksan kendi akrabalarımı falan tanıtayım dedim.Tanıttıktan sonra sen bana ölüm tehdidinde bulunuyosun diyerek yaygarayı koparmıştı gerizekalı.Halbuki ben tehdit falan etmemiştim.Akrabalarımı tanıtmıştım.Neyse daha fazla uzatmayalım.Daha da bişey yazmıcam.Siz takılın , metehanı yad edin.Benim bundan sonra metehan adı geçtiğinde işim olmaz.İnsanlık yapalım dedik , kabahatli olduk.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Beklerim ....

Tayfur takiliyorum yaw sen sag salim gittinse gerisi sorun degil . Allah yolunu acik ettikten sonra daha cok gelirsin , takilmam

Polo Allah anali babali buyutsun insallah . Yildiz parki girisindemiydin sen eger oyleyse arkadaslar var orda surekli ugruyorum . Ozellikle mobeseye . Ordaysan goruselim .

Motosikleti
    cawa
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorunu almaya giderken evde kaskı takıp o şekilde evden çıkması,

metroya inip metro treni beklemesi,

ve makara olsun diye o şekilde metro trenine binmesi,

bolca özgüven, biraz kırıklık gelir bana. kendime benzetirim, hoşuma gider.

o resimleri de bulabilen varsa paylaşsın bence
    İşte o resimlere ulaştık buyrun dünya bunuda gördü bir zamanlar heyy gidi beaaa
    https://www.motosiklet.net/forum/teb...ifa-ettim.html
    jr. bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğin gibi şu konuyu böyle tatsız şekilde uzatmak istemiyorum ancak benim açımdan sıkıntı yok.Uzatmanın da alemi yok.Daha önce de karşılaştım böyle tehditle.Kendisine sordum teke tek mi buluşalım yoksa arkana destek alacaksan kendi akrabalarımı falan tanıtayım dedim.Tanıttıktan sonra sen bana ölüm tehdidinde bulunuyosun diyerek yaygarayı koparmıştı gerizekalı.Halbuki ben tehdit falan etmemiştim.Akrabalarımı tanıtmıştım.Neyse daha fazla uzatmayalım.Daha da bişey yazmıcam.Siz takılın , metehanı yad edin.Benim bundan sonra metehan adı geçtiğinde işim olmaz.İnsanlık yapalım dedik , kabahatli olduk.
    adamlar ozene bezene bı konu acmıs sende sıcmıssın konunun ıcıne.metehanla ne gıbı bı sorunun var bılmıyorum ama son yazında sıvama bolumu oldugu kesın.yazdıgın yazıyı okudunmu tekrar bılmıyorum ama yakıstıramadım hemserım.herkesın kendıne gore cevresı hısım akrabası var.ummadık tas bas yarar der eskıler.fazla ozguven ıyı degıldır.tabıkıde kımse dalına bastırmaz ama bu konu ne yerı nede zamanı.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Foruma şöyle bir özellik gelse süper olur; konu açarken konuya yorum yazmasını istemediğimiz kullanıcıları engelleyebilsek süper olur :D
    salcano_7946 ve mete_han bunu beğendiler.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foruma şöyle bir özellik gelse süper olur; konu açarken konuya yorum yazmasını istemediğimiz kullanıcıları engelleyebilsek süper olur :D
    yahu arkadaşım biz genetiğinde kavga olan bir milletiz
    o zaman forumda eylence kalmaz ki
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlar ozene bezene bı konu acmıs sende sıcmıssın konunun ıcıne.metehanla ne gıbı bı sorunun var bılmıyorum ama son yazında sıvama bolumu oldugu kesın.yazdıgın yazıyı okudunmu tekrar bılmıyorum ama yakıstıramadım hemserım.herkesın kendıne gore cevresı hısım akrabası var.ummadık tas bas yarar der eskıler.fazla ozguven ıyı degıldır.tabıkıde kımse dalına bastırmaz ama bu konu ne yerı nede zamanı.
    Arkadaş hepinize tek tek izah mı edelim?Konuyu bi geriden takip et.Neymiş olay öğren ondan sonra konuş burda.

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Arkadaş hepinize tek tek izah mı edelim?Konuyu bi geriden takip et.Neymiş olay öğren ondan sonra konuş burda.
    Cidden sıktı artık ya. Biraz alttan alalım bitsin şu boş muhabbet lütfen. Bu muhabbetler sizin gibi büyük adamlara yakışmıyor. Kız kavgasına döndü iş. Lütfen biraz saygı ve sabır.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    baslık acıldıgından berı takıp edıyorum.kafamda calısıo ayrıca extra ızaha da gerek yok.ama tekrar tavsıyem sen genel bı yazılanları oku.ondan sonra sar mıllete.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Yahu arkadaş sıkıntı yok diyoruz anlamıyosunuz.Ortada bi yanlış anlaşılma oldu düzeltildi.Sonra dangalağın biri bi hıyar attı ortaya , gereken yere iade edildi.Sorun yok.Devam edin metehanı yad etmeye.

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    kimsenin avukatlığını yapmıyorum tanımıyorum ikinizide ama adam hıyar gösterdi diye her mesajda dangalak demenin kışkırtmanında anlamı yok gibi yinede sen bilirsin
    acayüp ve mete_han bunu beğendiler.
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimsenin avukatlığını yapmıyorum tanımıyorum ikinizide ama adam hıyar gösterdi diye her mesajda dangalak demenin kışkırtmanında anlamı yok gibi yinede sen bilirsin
    Peki kardeşim dangalaklık , salaklık bende ki metehanı yad edelim başlıklı konuya yorum yazdım.Bu forumda yorum yaptığımızda bi tane gerizekalının çıkıpta hıyar resmi göstermemesi için hangi konuya yorum yapmamız gerektiğini kime sorucaz.Onu da bi söyleyin de ona göre yazalım.Ya da hiç yazmayalım şu forumda.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)