Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni motor alacam..tecrübesizim lütfen bilgi verin

Motovento
    REKLAM ALANI

rkadaşlar merhaba.. motor alacam ve ilkkez tecrübe sahibi olacam

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...03408406/detay

bu linkteki motor nasıl. birde en az yakan buna benzer motor istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    ilan yayında değil diyor.
    Ucuz yaksın masraf maliyet az olsun diyorsanız ve kısa yakın mesafeler içinse CUB iyidir.
    yani 100luk dediğimiz 4 vitesli yarı debriyajlı.
    Sıfr fiyatları 1600-2100 arası değişiyor.
    ikinci el alacaksanız yetkili servis veya anlayan bir ustaya gösterin öyle anlaşın

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:16 ----------

Unutmadn bilmediginiz birinden Alırken Sıfır fiyatını öğrenip Öyle Alın.
    Scooter a Bakmışsınız galiba 10.000-15.000 km scooter a 1000 liradan fazla verilmez sahsi fikrim 5000 km den fazla olanı almam
    Neyi Secersen Sec Aklın Hep Secemediginde Kalır !!!.Her Seçiş Bir şeyden Vazgeçiştir.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy X
    Ben de Cup tavsiye ederim o aralıkta. Herhangi bir marka olabilir. Ama temizini bulursan ikinci el bir japona bak derim.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    100cc cuplar uygun senın ıcın. hem ufak heyecanlar da yasayabılırsın. esya tasıcam pazardan marketten dıyosan scooterlar da uygun ama cuplara gore fazla yakıyo scooterlar. Mondialin uygun fıyata Cupları var. 125lık tıpı cok guzel olan bı cup modelı var cok hosuma gıdıyor sanırım 2200 cıvarı fıyatı. 2100'e 2000'e her turlu alırsın gıbıme gelıyo nakitle.

bu arada benden sana tavsıye, honda ve yamaha cup al dıyenlere sakın bakma cunku asırı pahalılar. çin al parcasını al tak sok ugras motoru ogren. hadı kolay gelsın
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ilk kez alacaksan cub cinsi 2. el bir motorla başla bence. Kazalar kaçınılmaz oldugundan birkaç kez düşüp kalkacaksın orası burası çizilecek motorun. Hemde cok dengeli bir motor oldugundan sürmesi çok zevklidir cubları. 100cc oldugundan asla küçümseme 110-120 km/h lara cıkabiliyor bp ultimate yakıt kullanırsan. Şehir içinde ölümcül kaza yapman mumkun bu nedenle. Vites konusunda ve kontrol konusunda cok iyi tecrubelerin olacak. Ama asla scooter alma. Scooter dengesiz ve onden kayma egilimi olan tehlikeli ve yavas kullanılması gereken bir motor.

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Merhaba bende yenı başlamak isteyenlerdenım..
    gerçi forumda tecrubelı arkadsların yardımcı olması ıcın bır konu acmıstım ama burayada yazmak ıstıyorum
    daha once hıc motor kullanmadım bu hafta ehlıyet ıcın basvuracagım kullanmak ıstedığım chaper tarzı motorlar (drag star, virago ya da benzer baska bır marka veya model) konustugum bır kac kısı daha ufak bır motorla baslamam gerektıgını soyluyor .Sizden ricam bu ufak motorun ileriki zamanlarda drag star kullanmak ısteyen bırısı ıcın nasıl bırsey olacagı konusunda yardımcı olmanız . 1-1,5 sene sonra asıl ıstedıgım modele gecıs yapmayı planladıgım ve ılk baslarda duserek ve ya dusurerek motora zarar verecegımı dusundugum ıcın çin malı da olabılır dıye dusunuyorum.
    bu konuda bılgısı ,tecrubesı,ve ya gorusu olan ve paylasan arkadslara şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)