Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

cbf 150 ile ilk uzun yolum izmir çanakkale 620km

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Herkese selamlar.Çok uzatmak istemiyorum özet geçersek. Bu hafta kafamda bir rota yoktu . Recep ağabey'le birşeyler yapmayı planlıyorduk ama nasip olmadı.Gece 11civarı tam işten çıkmak üzereyim cbf ' ide uzun yolda denemek istiyorum bi yandan.Çanakkale'deki ilk okul arkadaşım Uygar telefon açtı Nasılsın hayırsız kardeşim bi gelemedin falan gibisinden konuştuk.Daha sonra Sinan kardeşimi aradım oda tamam gidelim dedi ve gece yola çıktık.Çok fotoğraf çekemedik çünkü aşırı bir rüzgar ve soğuk bir hava içerisinde yol alıyorduk..Gece vakti böyle bir yola çıkmak çılgınlık olsa gerek ve biz fazlasıyla çılgınız Bir kaç fotoğrafımı siz değerli dostlarımla paylaşmak istiyorum..Bu arada 620 km yol yaptık ve 40saat oldu hala uyumadım 24 LT yakıt yaktık.Canavarım ise bize tek bir sorun çıkarmadı ve aslanlar gibi görevini yerine getirdi.
    Başlıyoruz
    Lastiklerin hava basıncı ve yakıtımızı tamamlayıp yola çıkıyoruz

Burasıda Bergama tarafı.Çok üşüdük Opet'e dalıveriyoruz

Isınmayı başardık yüzlerimiz gülüyor

Biz opet'e girer girmez klimayı açıp ve hiç bir karşılık almaksızın ısmarladığı kekler için Baran arkadaşıma teşekkürlerimi sunuyorum

Yaklaşık 60 km gittikten sonra tekrar duruyoruz çorba içmeye karar veriyoruz.Bu arada Bergama - Balıkesir arası EKBİR dinlenme tesisleri var yolunuz birgün oraya düşerse iyi bir mekan

Çaylarımızda geldi keyifler gıcır

Bir hatıra fotoğrafı

Edremit'i geçtikten sonra küçükkuyuda açık bir kahvehane bulup giriyoruz sıcak bir çay içmek için ve şansımıza o yöreye ait kamyoncularla karşılaştık.Yol hakkında detaylı bilgileri aldık ve bir fotoğraf çekmesek ayıp olur dedik

Ortadaki ağabeyimiz kendi kamyonetini çok övdü ben düzenli yük yüklerim tonaj atmam falan dedi merak ettik fotoğrafını çektik sonuç ortada :D

Kaz dağlarını gece karanlıkta gitmemek için havanın aydınlanmasını bekledik bunlarda yol manzaraları

Çanakkaleye giriyoruz ve Sinan pert olmuş sankii :heyo:

Km kontrol

Çanakkale merkezden görüntüler ( Çakma saat kulesi :D )

Barlar sokağı

Yorulmuşum

Aynalı çarşı'yı mutlaka tavsiye ediyorum ufak ama gezilecek bir yer .

Çarşının yeni bodyguardları :lol:

İçerde çok farklı bi hava var gözümü sağa sola bakmaktan alamıyorum

Kardeşime zaman ayırdığı ve bize rehberlik yaptığı için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

Ve Truva

Son hatıra fotoğrafımızı çekip yola koyuluyoruz

Kaz dağları ( Virajları ile mükemmel bir yer bence )

Maşallahı var canavarımın

Artık yola koyulma vakti deyip basıyoruz marşa

Giderken 7saatte gittik dönerken tam 4saatte döndük hava koşulları dolayısıyla fazla fotoğraf çekemedik bir dahaki gezimizde daha çok çekeriz diye umuyorum . Saygılar
    evocamd ve dürümdöner bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    arkadaşım çok güzel bir gezi olmuş macera olmuş hatta. bende bergamalıyım ve şuan çanakkalede öğrenciyim. eğer önceden haberim olsaydı sizi ağırlamak isterdim. bu arada bergama yakınlarındaki o opette herzaman motorumu yıkarım motorumu özlediğimi anladım bir kez daha

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Benim hayallerim bu işte çanakkale edirne süper

Tebrik ederim soğuk olmasına rağmen iyi cesaret ben yazın vakit bulupta gidemedim ama bu yaz heryeri gezicem insaalah

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    güzel gezi, daha cok gezi bekliyoruz

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    şuan anladımki sizin bu dünya ile alakanız yok tebrikler. bu gün hava iyi diye artçımla beraber bir 30 km gidiş 30 km dönüş yol gittim geldim şuan hala donuyorum sanırım sıtma tuttu . artçımda kıyafet yoktu umarım ölmemiştir.sanırım cemreler sizin oraya düştü bizim burda eser yok. çok soğuk hala çok. dikkat.
    bu efe mut'lu

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Şu anda dışarıdaki hava sıcaklığı -5 altında ama yol resimlerin içimi ısıttı desem yalan olmaz. Gezin bayağı zevkli geçmiş ancak Sinan a hiç yaramamş gibi gerçekten pert olmuş arkadaş fotoğraftanda anlaşıldığı üzere :D
    Yamahaşk 😍

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    elinize sağlık çok güzel bir gezi olmuş bu havada gezi yapmanız bile dediğiniz gibi çılgınlık üstelik gece gitmişsiniz giderken
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım çok güzel bir gezi olmuş macera olmuş hatta. bende bergamalıyım ve şuan çanakkalede öğrenciyim. eğer önceden haberim olsaydı sizi ağırlamak isterdim. bu arada bergama yakınlarındaki o opette herzaman motorumu yıkarım motorumu özlediğimi anladım bir kez daha
    Benim bu gezi olaylarım bir anda parlıyor hocam önceden haber verme gibi bir huyum yok nasipse 1 ay sonra tekrar gelecegim o zaman mesaj atarım özelden

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim hayallerim bu işte çanakkale edirne süper

Tebrik ederim soğuk olmasına rağmen iyi cesaret ben yazın vakit bulupta gidemedim ama bu yaz heryeri gezicem insaalah
    Gezilecek yerler cidden.İnşallah dolaşma fırsatın olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi, daha cok gezi bekliyoruz
    Zaman ilerledikçe gezilerimiz artacak hocam kışın böyleysem yazı düşünmek istemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan anladımki sizin bu dünya ile alakanız yok tebrikler. bu gün hava iyi diye artçımla beraber bir 30 km gidiş 30 km dönüş yol gittim geldim şuan hala donuyorum sanırım sıtma tuttu . artçımda kıyafet yoktu umarım ölmemiştir.sanırım cemreler sizin oraya düştü bizim burda eser yok. çok soğuk hala çok. dikkat.
    Cemre düştü ama hava izmirdede soğuk yola çıktıgımda balıkesirde -4 dereceydi.Kaz dağlarında -8 civarıydı yanılmıyorsam.Sağlam giyindik ama yinede üşüdük yani.Yapcak birşey yok hocam gülü seven dikenine katlanır

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu anda dışarıdaki hava sıcaklığı -5 altında ama yol resimlerin içimi ısıttı desem yalan olmaz. Gezin bayağı zevkli geçmiş ancak Sinan a hiç yaramamş gibi gerçekten pert olmuş arkadaş fotoğraftanda anlaşıldığı üzere :D
    Çanakkaleden döner dönmez duş aldım işe gittim Sinanıda aradım saat 5 gibi uyuyormuş gece aradım gene açmadı sanırım hala uyuyordur :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık çok güzel bir gezi olmuş bu havada gezi yapmanız bile dediğiniz gibi çılgınlık üstelik gece gitmişsiniz giderken
    Sağol kardeşim.Bu hava diye birşey yok bence motora 12 ay bınmekten zevk alıyorum kötü yol yoktur eksik ekipman vardır diyorum.Gece yolculuğuna bayılırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    elinize emeğinize damarlarınzda dolaşan kan damlacıklarına sağlık ne diyelim

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize emeğinize damarlarınzda dolaşan kan damlacıklarına sağlık ne diyelim
    Eyvallah hocam sağolasın

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Yüreğinize sağlık , tekeriniz düz bassın
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüreğinize sağlık , tekeriniz düz bassın
    Teşekkürler

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Tekerinize sağlık güzel bir gezi olmuş

körfezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondiak ukt 125
    ege sıcak demekki burda bu mevsimde 600 km zatürre demek

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    emeğinize sağlık güzel gezi güzel resimler..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Herkese iyi dilekleri için teşekkürlerimi sunuyorum.Ege güzel ama çanakkale tarafı gece çok soğuk -8 i gördüm kaz dağlarında.

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    tebrik ederim valla iyi cesaret bu havada :D bende izmir den çanakkaleye orda 1 gece kalıp ordan istanbula dönüşte gene aynı rota ile dönmeyi planlıyorum ama soğuklardan cesaret edemiyorum nisanın 15 inde çıkıcam inşallah yola bakalım.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    620 km değil üzerine bir 650 daha banamısın demezdi bence , o bıcır

soğuk dışında keyifli bir yolculuk olmuştur , emeğinize tekerinize sağlık , cbf sahibi olduğum için ,mutlu oldum,, mutluyum, mutlular
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

paylaşım için teşekkür ederim
    allaha emanet olun

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı shooteronur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrik ederim valla iyi cesaret bu havada :D bende izmir den çanakkaleye orda 1 gece kalıp ordan istanbula dönüşte gene aynı rota ile dönmeyi planlıyorum ama soğuklardan cesaret edemiyorum nisanın 15 inde çıkıcam inşallah yola bakalım.
    Güzel ve gezilecek yerler hacı şiddetle tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)