Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

CBR 250 R ile Trabzon dan - İzmir e dönüş (1850 km) motokurt un deklanşöründen

Motovento
    REKLAM ALANI
    sentepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    ÇOK GÜZEL OLMUŞ RESİMLER SÜPER İNŞALLAH BUSENEDE BİZ ÇIKARIZ ŞÖYLE AKDENİZ TARAFLARINA.NASİPSE İNŞALLAH.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci
    önce maşallah demem lazım yoksa nazar değecek çok güzel gezi olmuş gümüşhanemizide gördük o kuşakkayaya çıkmıştım zamanında inşallah yakın zamanda banada uzunyol nasip olur hayalim bu yeni gezilerini bekliyoruz abi
    gümüşhane....

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Gezinde lazım olur diye emanet verdiğim kaskım işine yaramış,kendine yol boyunca bir artçı da bulmuşsunartçından hiç bahsetmiyorsun,neyse fazla karıştırmasam iyi olacak galiba,görüşmek üzere

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

Köyceğizde buluştuğumuzda yanında kimse yoktu yoksa yolda mı düşürdün artçını?

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Artçım senin kaskına salda gölüne kadar tahammül edebildi . başka kask bulamadığım için ordan geriye döndü

Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezinde lazım olur diye emanet verdiğim kaskım işine yaramış,kendine yol boyunca bir artçı da bulmuşsunartçından hiç bahsetmiyorsun,neyse fazla karıştırmasam iyi olacak galiba,görüşmek üzere

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

Köyceğizde buluştuğumuzda yanında kimse yoktu yoksa yolda mı düşürdün artçını?
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Sevgili arkadaşlar havalar ısınır ısınmaz böyle bir gezi düşünen arkadaşlar varsa özelden bana ulaşabilir
    Bu sefer izmirden başlayıp akdenizi sonuna kadar gidip ordan Urfa ,Antep, Malatya, Elazığ, Erzurum, Artvin, den karadenize inip kardenizi sıyırarak avva dan izmire dönüş diye düşünüyorum
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar havalar ısınır ısınmaz böyle bir gezi düşünen arkadaşlar varsa özelden bana ulaşabilir
    Bu sefer izmirden başlayıp akdenizi sonuna kadar gidip ordan Urfa ,Antep, Malatya, Elazığ, Erzurum, Artvin, den karadenize inip kardenizi sıyırarak avva dan izmire dönüş diye düşünüyorum
    Erhan abi sende korkulur valla Bozuk para gibi yüzlerce genci cebinde taşırsın baştan söyliyim,Bu yaşta bu kadar cesareti,özveriyi,bitmek tükenmek bilmeyen enerjiyi nerden bulursun abim şunun sırrını bizede söyle bizde düşelim peşine.Evliya Çelebi gibi adamsın vesselam,valla beni iliklerime kadar tahrik ediyorsun,işlerin en yoğun olduğu dönemlerde beni heveslendirerek bana yapılacak en büyük kötülük bu olsa gerekYıllık iznim sezon sonuna denk geliyor abicim,motoruda en az 250 cc ye yükseltmem lazım.çOK istiyorum kardeniz boyu Artvine kadar gidip dönüşte ağrı,erzurum,sivas,kayseri güzerhagından gezerek,görerek 10-15 günlük bir seyahat yapmayı.Hele senle yapılacak bir seyahat tadından yenmez Dediğim gibi bu yaz motoru değiştirmek isityorum,iznimde ya ramazan ayına denk gelir yada hac sezonuna.Ancak yaz bitişi yapabileceğin bir gezi olursa sana katılabilirim belki.
    DALGIC_800 bunu beğendi.

hakan_es - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FORZA 250
    Erhan abi Ellerine,ayağına, tekerine sağlık çok güzel bir gezi gerçekten Allah kaza bela sağlıktan zeval vermesin. Senin sayende yeni yerler gördük hem gidiş güzergahında gem dönüş güzergahında sunum mutiş aynı zamanda artçınada teşekkür ederim güzel fotolar çekmiş seyir esnasında onunda ellerine sağlık.Bizlerde inşallah böyle uzun yollu geziler yapıp yeni yerleri görmek sizlere sunmak nasip olur

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Erhan abi gezin gerçekten harika ... tabii cbr ında hakkını yememek lazım maaşallah daha nice km lere...bu arada difi yan çantalardan bende sipariş verdim internetten bir kaç güne elimde olur bende katılabilirim bidahaki gezine kısmet olursa final sınavlarıma denk gelmezse .Herkese kazasız sürüşler.

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    erhan abicim çok güzel bi gezi olmuş resimleri büyük bi keyifle izledim.Tekerine firenine sağlık.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    üşenmedim sizin için giriş yaptım foruma, helal olsun be abi ne diyeyim ki daha.
    Tek kelime ile mükemmel.
    Allah kazasız belasız daha nice yolculuklar nasip etsin
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    İlkerciğim bu jest in için çok teşekkür ederim... Çok memnun oldum. Herşey gönlünce olsun görüşmek üzere hoşçakal

Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üşenmedim sizin için giriş yaptım foruma, helal olsun be abi ne diyeyim ki daha.
    Tek kelime ile mükemmel.
    Allah kazasız belasız daha nice yolculuklar nasip etsin
    !Lk£® bunu beğendi.

dtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 S 2013 / Pcx 2019
    Tek kelimeyle herşey müthiş...Herkese örnek olsun...

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Nasıl canım çekti nasıl içimim yağları eridi resimlere bakarken anlatamam. Tebrik ederim çok güzel olmuş. Umarım bir gün banada kısmet olur böle bişi.

Motosikleti
    Teşekkürler arkadaşım, İnşallah bu geziden daha güzel ve daha uzun bir gezi sizede nasip olur Herşey gönlünüzce olsun hoşçakalın

Alıntı tayfunyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl canım çekti nasıl içimim yağları eridi resimlere bakarken anlatamam. Tebrik ederim çok güzel olmuş. Umarım bir gün banada kısmet olur böle bişi.

Motosikleti
    Teşekkürler dtahir inşallah siz daha güzel gezilere imza atarsınız herşey gönlünüzce olsun
    Alıntı dtahir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek kelimeyle herşey müthiş...Herkese örnek olsun...

gökrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym gts250
    tebrikler güzel bir gezi olmuşa benziyo. bol bol gezmişiniz. sağ sağlim dönmüşünüz maaşallah
    My way it's ride!

güzel bir gezi olmuş elinize saglık

Motosikleti
    Teşekkürler
    Alıntı cengiz27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olmuş elinize saglık

Motosikleti
    Kabataşlı havalar ısınır ısınmaz hazır ol

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kabataşlı havalar ısınır ısınmaz hazır ol
    Ben hazırım motokurt,yalnız biraz kısa tur olursa çok iyi olur,günübirlik 200-300 km gibi

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)