Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

CBR 250 R ile Trabzon dan - İzmir e dönüş (1850 km) motokurt un deklanşöründen

Motovento
    REKLAM ALANI
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Bu gezi fotoğraflarının İzmirden Trabzona gidiş fotoğrafları motokurtum İzmir Trabzon gezisi 3350 km başlığı altında yayınlanmaktadır.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    bi gün inşallah Kabataşlı, sen ve ben böyle bi gezi yaparız. ama hanımlardan izinli olacak

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    güzel gezi yapmısın abi emeğine sağlık
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Beklenen fotolar gelmiş,eline,ayağına,motoruna,fotoğraf makinana sağlık Üstad,mest ettin bu kış gününde bizleri.2012 için İnşallah diyorum.)

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Mükemmel bir gezi olmuş köyceğize bayıldım yaza kısmetse ben oraya gaz açmak istiyorum çok hoş yermiş
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    köyceğizle ilgili fotoğraflar daha çok motokurt ve kabataşlı gezisi başlığı altında görmek mümkün
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mükemmel bir gezi olmuş köyceğize bayıldım yaza kısmetse ben oraya gaz açmak istiyorum çok hoş yermiş
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Gezi harikulade,fotolarda herşeyi çok güzel ölümsüzleştirmiş....Cbr 250 üzerinde 2 büklüm binlerce km yol,valla ne diyim senin adına hem çok üzüldüm hemde tebrik ederim
    Abiciğim madem boyle uzun yol yapaksın al bitane enduro, bolbol çantası bavulu mevcut, her yol ve hava şartında yorulmadan istediğin yöne vur kendini

rm125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Kanuni Caracal 200 & 2001 Suzuki Volusia 800
    öncelikle tebrik ederim. geziniz çok harika olmuş. Cennet Köyceğiz e de uğramışsınız.Gezilmesi görülmesi gereken yerdi. Yol boyunca, teknik ve ya trafikle ilgili sıkıntılarla karşılaştınız mı?

Motosikleti
    Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim . Teknik derken neyi kastettiniz bilemiyorum ama eğer motorla ilgiliyse ( Alırsın honda kalmazsın yolda )demişler ve galiba da çok doğru söylemişler ,trafik açısından soracak olursanız trafik normal ,yollar güzel ammmmaa belkide Türkiyede en sık radar kontrolü yapılan şehir muğla dır .Aman dikkat derim hoşçakalın herşey gönlünüzce olsun
    Alıntı rm125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle tebrik ederim. geziniz çok harika olmuş. Cennet Köyceğiz e de uğramışsınız.Gezilmesi görülmesi gereken yerdi. Yol boyunca, teknik ve ya trafikle ilgili sıkıntılarla karşılaştınız mı?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    valla bu geziler adama karısını boşatır ya...
    buberk ve DALGIC_800 bunu beğendiler.

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    elinize tekerinize sağlık zevkle izleyip gezmiş kadar da oldum süper gezi olmuş gerçekten tebrik ederim...
    Hissettiğin gibi yaşa...

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Ben gaz vermeseydim sen o geziyi biraz zor yapardın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Sevgili Motokurt,bu yıl sanıyorum gezilerimizi 100 lük cup'larla yapmak zorunda kalacağız,malum ya vekiller emekli aylıklarına 3000 tl zammın finansmanını yine benzinden çıkarırlar,büyük motorla gezi hayal olacak gibi geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi harikulade,fotolarda herşeyi çok güzel ölümsüzleştirmiş....Cbr 250 üzerinde 2 büklüm binlerce km yol,valla ne diyim senin adına hem çok üzüldüm hemde tebrik ederim
    Abiciğim madem boyle uzun yol yapaksın al bitane enduro, bolbol çantası bavulu mevcut, her yol ve hava şartında yorulmadan istediğin yöne vur kendini
    Ahmet kardeş ben Motokurtun yol arkadaşıyım,bende transalp var,ben de aynı şeyi söylüyorum ama beni dinlemiyor,birlikte geziye gidiyoruz,ona ayak uyduracağım derken bu sefer olan bana oluyor yol bir türlü bitmiyor,yollarda onu beklemekten sıkıldımAğzına sağlık hislerime tercüman olmuşsun,ben defalarca söyledim sat şunu al adam gibi bir 650 lik enduro diyorum beni dinlemiyor,belki sizin tavsiyenize kulak asar,iyi günler dilerim

Motosikleti
    Ne yalan söyleyim senin gazına gelmeseydim tek başına izmirden trabzona gitmeyi aklıma bile getirmezdim.... Ammaa Ahmet N. arkadaş, motor konusuna gelecek olursak motorumdan , yakıtından çok memnun koyuyorum benzini istediğim gibi geziyorum . Rahatlıkla 150 km de sürat yapıyor. 650 lik transalpı olan çok benzin yaktığı için motoruna Pek binemiyen hergün yıkıyarak üstüne binip poz poz fotoğraf çektirerek tatmin olan gezilere küçük motoruyla giden bazı arkadaşları hatırlamadanda edemiyeceğim. o malum arkadaşı nezaman O gariban , Bahtsız transalpın üzerinde fotoğraf çekilirken değil ,sürerken görürseniz bilinki benim teşvikim, veya benim zorumla paraya kıyıp binmiştir , yoksa onu ne zaman görseniz Av tazısı gibi benzini koklayan bir modeal kap ının üzerinde görürsünüz . Hatta bu maodeal bu arkadaşa yapışıkmıdır diyede çok merak etmişimdir.
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gaz vermeseydim sen o geziyi biraz zor yapardın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Sevgili Motokurt,bu yıl sanıyorum gezilerimizi 100 lük cup'larla yapmak zorunda kalacağız,malum ya vekiller emekli aylıklarına 3000 tl zammın finansmanını yine benzinden çıkarırlar,büyük motorla gezi hayal olacak gibi geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

Ahmet kardeş ben Motokurtun yol arkadaşıyım,bende transalp var,ben de aynı şeyi söylüyorum ama beni dinlemiyor,birlikte geziye gidiyoruz,ona ayak uyduracağım derken bu sefer olan bana oluyor yol bir türlü bitmiyor,yollarda onu beklemekten sıkıldımAğzına sağlık hislerime tercüman olmuşsun,ben defalarca söyledim sat şunu al adam gibi bir 650 lik enduro diyorum beni dinlemiyor,belki sizin tavsiyenize kulak asar,iyi günler dilerim

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

Uploaded with ImageShack

Uploaded with ImageShack.usArkadaş bu Transalp dururken yukardaki fotoğraftaki kap a binilirmi ? siz kara verin acaba ihtiyarladıda ondan mıdır ?.us

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Ne yapalım Motokurt,mecburen Mondiale biniyorum,milletvekili emeklisi değil,normal vatandaş emeklisiyim,aldığım maaşla bu kadar oluyor.Yoksa ben de bilirim neye bineceğimi

Motosikleti
    Bu ilk baharda hazır ol Kabataşlı..Akdeniz sahilinden hataya ,hataydan Malatya,, Elazığ,Erzurum, Kars, Artvinden karadenizi sıyırp zonguldaktan izmire iniş ona göre kendini ayarla
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapalım Motokurt,mecburen Mondiale biniyorum,milletvekili emeklisi değil,normal vatandaş emeklisiyim,aldığım maaşla bu kadar oluyor.Yoksa ben de bilirim neye bineceğimi

emater - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 D INTEGRA
    Ellerinize sağlık, mükemmel bir gezi olmuş. Bu yaz kısmetse bende Balıkesir-Alanya-Balıkesir, düşünüyorum. Günlük 100 km lik kısa sürüşlerle ege kıyılarından akdenize inmeyi planlıyorum. Seyir sürati ortalama ne oldu? Selamlar

Motosikleti
    Sevgili emater İnşallah güzel zevkli bir gezi yaparsın . Benim bu gezideki genel ortalama süratimi soracak olursan 90,100 km civarında diyebilirim herşey gönlünce olsun hoşçakal
    Alıntı emater adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerinize sağlık, mükemmel bir gezi olmuş. Bu yaz kısmetse bende Balıkesir-Alanya-Balıkesir, düşünüyorum. Günlük 100 km lik kısa sürüşlerle ege kıyılarından akdenize inmeyi planlıyorum. Seyir sürati ortalama ne oldu? Selamlar

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ilk baharda hazır ol Kabataşlı..Akdeniz sahilinden hataya ,hataydan Malatya,, Elazığ,Erzurum, Kars, Artvinden karadenizi sıyırp zonguldaktan izmire iniş ona göre kendini ayarla
    Sevgili Erhan Bey,yaklaşık 4500 km.lik güzel bir güzergah düşünmüşsünüz,İnşallah bu gezide ben de olurum.

Motosikleti
    Memnuniyetle Esirci görüşmek üzere,herşey gönlünce olsun
    Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Erhan Bey,yaklaşık 4500 km.lik güzel bir güzergah düşünmüşsünüz,İnşallah bu gezide ben de olurum.

Motosikleti
    Çok teşekkürler
    Alıntı tatlisert45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize tekerinize sağlık zevkle izleyip gezmiş kadar da oldum süper gezi olmuş gerçekten tebrik ederim...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)