Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

CBR 250 R ile Trabzon dan - İzmir e dönüş (1850 km) motokurt un deklanşöründen

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili agrasiwe ben daha önce yıllarca V strom DL 100 , maruder 800 gibi bir çok motor sürdüm. Yani biraz yorum yapacak kadar bilgiye sahip olduğumu zannediyorum cbr 250 r gerçekten cc ne göre mükemmel bir motor tek kelimeyle tavsiye ederim..
    sevgili üstadım, ilgin ve cevabın için çok teşekkür ederim, bende hayırlısı ile aldım bir tane cbr250r ve aynı renk 2012 model olanından. birde merak ettiğim gezinizde acaba iki kişimiydiniz, tek kişimi ? dikkat ettim anlatımlar hep tek kişi misali ama resimleri çeken birisi var, ayrı ayrı iki motormu yoksa iki ayrı motormu...
    cece89 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Bravo bayağı dikkatliymiş sin evet, aslında bu seyahati iki motor olarak yapacaktık. Benim eküri biraz kılıbık olduğundan eşinden izin alamadı bende bu seyahate yalnız başladım. Trabzona gidip bayağı yerler gezdikten sonra her gün telefonla merakını giderdiğim sevgili arkadaşımın motorla gelemiyeceğini anlayınca , bari elbiseni kaskını al çaktırmadan bir bahane bul ve otobüse atla trabzona gel dedim. Sağ olsun sevgili ekürüm canını dişine taktı ve dediğimi yaptı. Trabzondan dönüşüm(artçı) arkadaşımla beraber oldu Sana küçük bir sır daha veriyim bari; Fotoğrafları tekrar incelersen köprü üzerinde güzel bir manzara var o fotoğrafta arkamdaki arkadaşı fotoşopta sildim ama dikkatli bakınca bacakları belli olmaktadır Allaha şükür hağla yengenin haberi yok
    agrasiwe bunu beğendi.

Hannas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Harika bir gezi olmuş ne kadar imrendim anlatamam.
    Bende 2 ay sonraya Bursa-Kayseri yapıcam.
    Bir sorum olacaktı. 1850 km de yakıt tüketiminiz ne oldu ve genellikle kaç km hızla seyrettiniz? Cevap verirseniz çok sevinirim.
    Allah kaza bela vermesin selametle...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Bir de benim de bu uzun yolda yanıma almam gereken olmazsa olmaz şeyler nelerdir bu konuda da pek bilgim ve tecrübem yok beni ve benim gibi bunu merak eden arkadaşları aydınlatırsanız sevinirim.

Motosikleti
    Sevgili hannas öncelikle ilgin ve beğenin için teşekkür ederim .. Sorduğun sorulara gelecek olursak 1850 km de km de 180 krş yaktım yaklaşık 350 tl gibi bir rakam yolculukta başta yanına alacağın ,lastık tamir kit i, yağmurluk, su geçirmeyen ayakkabı ve bol para Tabii ihtiyaçlarını sen belirliyeceksin ama şunu söyleyim mümkün olduu kadar az yük almak en doğrusu .. Yolun açık olsun
    Alıntı Hannas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sorum olacaktı. 1850 km de yakıt tüketiminiz ne oldu ve genellikle kaç km hızla seyrettiniz? Cevap verirseniz çok sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Bir de benim de bu uzun yolda yanıma almam gereken olmazsa olmaz şeyler nelerdir bu konuda da pek bilgim ve tecrübem yok beni ve benim gibi bunu merak eden arkadaşları aydınlatırsanız sevinirim.
    Hannas bunu beğendi.

Hannas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Sevgili hannas öncelikle ilgin ve beğenin için teşekkür ederim .. Sorduğun sorulara gelecek olursak 1850 km de km de 180 krş yaktım yaklaşık 350 tl gibi bir rakam yolculukta başta yanına alacağın ,lastık tamir kit i, yağmurluk, su geçirmeyen ayakkabı ve bol para Tabii ihtiyaçlarını sen belirliyeceksin ama şunu söyleyim mümkün olduu kadar az yük almak en doğrusu .. Yolun açık olsun
    Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah bizlerde sizin yaşınıza geldiğimiz de sizin gibi tutkuyla yılmadan gazlamaya devam ediyor oluruz. Tekeriniz her daim düz bassın...

Motosikleti
    http://youtu.be/nKkvRSFr6mk Bu videomu izleyip yorum yazarsan çok memnun olurum

Motosikleti
    Uzun yola az bir zaman kaldı

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Uzun yola az bir zaman kaldı
    Abi yolun G.Doğu'ya düşerse beklerim,Karadeniz'e kadar eşlik ederim.Saygılar..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Motosikleti
    Sevgili suato 21 söz....! Bu sene yapacağım tura diyarbakırdan geçmeyi pek düşünmüyordum ama , Diyarbakırıda eklersem seni arıyacağım her şey gönlünce olsun sevgili kardeşim
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yolun G.Doğu'ya düşerse beklerim,Karadeniz'e kadar eşlik ederim.Saygılar..
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Suato21 RAMAZANDAN SONRA HAZIR OL

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    tebrik ediyorum sizi, tekeriniz düz bassın.

Huntercrome - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 - RMZ 125 T 10 D
    Erhan Abi fotograflarını ve youtube videonu izledim gerçekten çok değerli gezilerde bulunmuşsun en cok istediğim kapadokya turu bile var.Türkiye turuna henüz yeni başladım inşallah bitirdikten sonra hayalim olan yurd dışı turlarını gerçekleştireceğim. Bozkurt abime selamlar. Ankara civarına gelirsen bir çayımı içmeye beklerim.

Motosikleti
    Sevgili Huntercrome ilgin alakan için çok teşekkür ederim . Bozkurt abin kurban olsun yoluna senden bir şey rica edeceğim ; Bu yabancı isim kullanma saçma özentiyi bırakıp ta sana yakışan güzel bir TÜRKÇE isim kullansan çok memnun olurum. her şey gönlünce olsun sevgili kardeşim
    Alıntı Huntercrome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan Abi fotograflarını ve youtube videonu izledim gerçekten çok değerli gezilerde bulunmuşsun en cok istediğim kapadokya turu bile var.Türkiye turuna henüz yeni başladım inşallah bitirdikten sonra hayalim olan yurd dışı turlarını gerçekleştireceğim. Bozkurt abime selamlar. Ankara civarına gelirsen bir çayımı içmeye beklerim.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı Hannas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Daha once uzun yol tecrubeniz yoksa tecrubeli bir arkadsla cikmak daha saglikli ve keyifli olur. neticede 2 teker,allah gostermesin yolda herturlu hal gelebilir basiniza.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:50 ----------

Sevgili Huntercrome ilgin alakan için çok teşekkür ederim . Bozkurt abin kurban olsun yoluna senden bir şey rica edeceğim ; Bu yabancı isim kullanma saçma özentiyi bırakıp ta sana yakışan güzel bir TÜRKÇE isim kullansan çok memnun olurum. her şey gönlünce olsun sevgili kardeşim
    Erhan abi bu sene izmir festivalinde cadir icin en guzel yeri isterim bak simdiden hazirlanmaya bak,gecen yaz tozun topragin icnde yattik zaten

uzun zaman oldu abi gorusup konusamiyoruz...iyisindir saglik afiyettesindir insallah...
    face sayfanida virus paylasimlar basmis orayada bi el atip temizleyiver )
    ramazan sonrasi seyahat program in varsa haberleselim abi.

Motosikleti
    Drayke ben o siteyi kullanmıyorum facede Ali Erhan Yıldırım yazarsan benim site çıkar ordan mesaj at görüşelim .

Motosikleti
    Trabzona gidiş tek dönüş bir artçıyla yani iki kişi döndük ve çekişte hiç bir sıkıntı yaşamadım motorumu o zaman bir kez daha sevdim ..

Motosikleti
    Yeni maceralarımı en kısa zamanda yayınlıyorum

Motosikleti
    Sym joymax250i
    abi merhaba sana ufak bir kaç soru sormak istiyorum. Boyum 1.73 cbr 250r almayı dusunuyorum artçı ile uzun yol yapacağım sence dogru bi seçim midir?

Motosikleti
    suzuki inazuma
    süpersin abi ;)

Motosikleti
    Alıntı tkdkmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpersin abi ;)
    Teşekkürler .. You Tube de İKİ ADET KLİP VAR 1. motokurt 2. motokurt 2 olmak üzere iki adet klip var izle çok beğeneceğine eminim .

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)