Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Hatay 7.motor-cros Cetesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    merih dostum birgün geleceğiz oralara ama bizi dağlara götürme bizim alatler sulardan çamurlardan geçmez,ama römorkun arkasına koyarsak heryere gider havalare biraz daha ısınsın ordayız dostum antakya künefesi yemeğe gelicez
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200

slm herkese

Sevgili Motor Pazartesi Gece Adanada Olucam.sizlerle Görüşmek Isterim.arvasi3 Cok Teşekkür Ederim Sagolasin Bugün Ist.gezdim Gercekten çok Güzel Bir Geziydi.ama Tek Sorun Motorsuz Oluşumdu Sevgiler
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

realsanto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar.ben huseyin.hatay da öğrenciyim.ev arkadaşımla birlikte bir motosiklet almaya karar verdik ancak keeway SL 150 ile zealsun 200cc ve ZS150-19 arasında kararsız kaldık.
    yakın zamanda (sanırım pazartesi ) bir zealsun200cc ile size katılıcaz.tabi aranıza alırsanız..yakın zamanda tanışmak dileğiyle.
    ışık ve sevgiyle...

Dağların Fatihi'ne :-)

Tek kelimeyle muhteşem bir gezi olmuş...Yüreğinize,emeğinize ve motorlarınıza sağlık.Bu gezilerin devamını bekliyoruz insanın şu bilgisayardan içeri atlayıp,size katılması geliyor vallah

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Harbiden mükemmel olmuş elinize ayagınıza saglık o arkadaş tek yaparken düşmüş o kötü olmuş.Hayırlı geziler
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    abi çok güzel.. Allah tekerlerimize zeval vermesin....

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    çok güzel bir gezi olduğu kesin merih antakyanın neresinde oturuyorsun merak ettim

Motosikleti
    zealsun 200

teşekkürler

teşekkürler dostlar.realsonto sen zealsun alırsa alacagın yere beni sor.cros alırsan 3 gezilik egitimin bize ait.ch koralama teşekkürler ozi2002 herzaman son nefesimize kadar devam durmak yok.serkan sagolasın ben antakya güneş dersanesinde biyoloji ögretmeniyim beklerim dün aramıza yeni katılan arkadaşlarla görüştüm arkadaşlar motor bir tutkudur ama lütfen tutkunuza yenilmeyin herşeyi kurallarına göre uygulayın sonuç hüsranla bitmesin şen ve esen kalın

realsanto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunu duyduğuma çok sevindim.şimdiden teşekkür ediyorum.kros alacağım kesinleşti ama zamanı belli değil.1-2 hafta içinde umuyorum..antakyadaki zealsun bayisinin nerede olduğunu bimiyorum ama telefon nosu var.almaya gideceğim zaman sizin isminizi veririm.tekrar teşekkürler.en kısa süre içinde tanışmak dileğiyle..
    ışık ve sevgiyle...

biGbaDbluE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam çete adı yakışmıyor motorcuya
    .....

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    ben turun adına taktım baba...? olmamış yani... sadece cross gezisimi bu copper ların geziye katılma durumu yokmu? olmuyor ama .......................................... bir bakarsınız bigün çıkar gelir tanışırız ve beraber turlarız...

Motosikleti
    zealsun 200

Slm Dostlar

Slm Dostlar Gezilerimi Ilk Sayfada Görmek Ve Beyeni Toplamasi Bizi Mutlu Ediyor Hepinize Sonsuz Teşekkür Ederim.realsando Bini Bulabilirsin Güneş Dersanesindeyim 1 Haftam Var Daha Sonra 10 Nisanda Askerim.chkorolamateşekkürler Herzaman Bekleriz Loxor şeref Verirsiniz Ben Yoksam Dahi Sizi Agirlicak Arkadaşlar Var.şeref Verirsiniz Herkese Benden Künefe

süper be abi

abi süpersiniz sizinle gelmeyi çok isterim ama okul var işte napak benim makina fazla iyi değil ama yenisini alınca sizinle beraberim okul da bitsin kendinize dikkat edin

Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanın canı cekiyor yaw
    Krosçu bi grup bulup dere tepe vurmak lazım.
    Yeni gezilerinizi bekliyoruz...
    kapımız herkeze acık birgün misafirimiz ol

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    kotu düşmüşsün allah korusun aman dikkat et grenajlar cok hassas. gerçi yattıgında motor ayaklar üstüne düşüyo ama yinede sen dikkat et
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    lahmancunlara bittim
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lahmancunlara bittim
    onlar lahmacun değil dikey tandırda yapılan biberli ekmek (biber salçası, zahder (yabani kekik), ve lorpeynirinden yapılıyor) canım çekti walla. gelmek isterdim antakyaya. 5 yıl oldu alahana gitmeyeli (üniversitenin yeni kampüsünün üstündeki köy) bakalım bı hasretlik ne zaman bitecek
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    zealsun 200

sevgili dostlar

sevgili dostlar hepinizi,sevgili tanışmadıgım ertugrul davet etmiş sagolsun ona teşekkür ederim ama herkesi beklerim benmerih kara samtel türkcell exstra dan bulabilirsiniz herkese lahmacun ve zaterli biberli ekmek
    sevgiyle kalın dostca kalın

Motosikleti
    Yamaha FJR 1300+200 cc Kros+180 cc ATV YAMAHA XT 3
    Güzel bir gezi olmuş paylaştığınız için teşekkürler

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI
    Merih hocam tebrik ediyorum, güzel bir gezi olmuş. Ben Reyhanlı'dan öğrt Celalettin Süğürtin. Burada Hasan Çolakefe ile bir ikili oluşturduk, kendi çapımızda dolaşmaya çalışıyoruz. Antakya'da bizim kafadan, içi tabiat sevgisiyle, memleket aşkıyla dolu, gezip görmeyi seven birilerini bulmuş olmamız bizi çok mutlu etti, çocuklar gibi sevindik. Müsait olduğumuzda birlikte geziler düzenleyebiliriz. Ben şu an Yamaha YBR 125 kullanıyorum. Hasan Çolakefe'nin her ne kadar Honda ST 1300 Paneuropan'ı varsa da, paydaları eşitlemek adına birlikte geziye çıktığımızda oğlu Kerem'in 200 cc lik Pioneer'ini gasp ediyor. Kerem bu işe zaman zaman bozulup belli etmese de biz durumu anlıyoruz Selamlar.
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler