Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Sapanca Gezi Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Tünal'cım,sürpriz yaptım

Valla kardeşim yakalayabilseydim daha ne fotolar çekecektim ama gazcı'ları yakalamak kolay mı?
    Geldiğiniz çok iyi oldu artıkı bir düzce yapacağız kısmetse 2012 de ama mutlaka geleceğiz...TÜPGAZBAYİİ vardır oralarda....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    uykuda almam nedeniyle katılamadım emegi geçenlere sağolsun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Eurobet-Lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet aklıma soktun çımıyor meret....neyse olmadı beraber bakacağız bi ayar çekeriz artıkın...

Motosikleti
    Alıntı Eurobet-Lee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav damardan girdin şimdi eşim de çok beğendi 2 saattir ikna etmeye çalışıyorum ama bunu cidden beğendik plakalığıda kapatabilirsek yani senin gibi olursa vallaha on numara olur

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Geldiğiniz çok iyi oldu artıkı bir düzce yapacağız kısmetse 2012 de ama mutlaka geleceğiz...TÜPGAZBAYİİ vardır oralarda....
    Ben de gelip sizleri gördüğüme çok memnun oldum,Düzce'ye de beklerim hem 2012'de ben de motorlanmış olurum,Abant'a yada uygun yaylalardan birine bi güzergah yapabiliriz,Bolu tayfası da katılır bize,
    Tüpgaz bayii olmazmı her markasından mevcut.)

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    fotolara bakınca.. bu camianın bir parçası olmak gurur verici....
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotolara bakınca.. bu camianın bir parçası olmak gurur verici....
    Kocabir parça tabiiiiiii .....

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Alıntı Bozkurt74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar,geziye katılan ve emeği geçen,katılıp isteyip te katılamayan,gönlü bizlerle birlikte olan tüm dostlara sonsuz teşekkürler.
    Ben geziyi çok geç farkettim(Demekki neymiş?Bundan sonra siteye her gün uğranacak,yazılıp çizilenlerden haberdar olunacakmış.Tabii ki kendi adıma söylüyorum.) dolayısı ile başka programlarım olması nedeniyle kısacık bir süre aranıza katılabildim.Ama bu kısa süre bile sizlere karşı olan sempatimin sevgiye dönüşmesine yetti.
    Bazılarınız tanıyıp hasbihal edip bazılarınızla da sadece kısa bir tanışma yaşadıktan sonra bu siteye ve bu gruba sanki biraz daha bağlandım gibi yaw.
    Hepinizi tanımaktan gerçekten büyük bir mutluluk ve onur duydum.İsim saysam 5-6 isim sayabilirim ama bu diğer ekip bireylerine haksızlık olur düşüncesiyle ferdi olarak değil de cümleten sizi tanımaktan mutluyum diyorum.
    Hepinizin tekeri düz bassın,yüce Mevla'm kaza-bela göstermesin.Daha nice etkinliklerde buluşmak ve görüşmek dileğiyle hoşça kalınız.
    Saygılarımla.
    İbrahim ÖNGÜN
    hocam çok teşekkür ederim sizin güler yüzünüz yeter

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi geçerken beni de alırmısın ? ama artçı olmak isterim mümkünse yüksek hızları görmek istiyorum sadece merak değil hız merak ım var fakat yapacak imkanım yok ama f16 ile değil f 15 kadar gitsek yeter yani..
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Kocabir parça tabiiiiiii .....
    aynen öle kilo bakımından..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500

Tünal kardeşim,Düzce de ''Güzeldere şelalesi'' ni ne zamandır görmek istiyordum.Google den girersen görürsün,Tam bir doğa harikası.Uygun bir zamanda (bahar olabilir)gidilecekler listesine kaydedelim.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tünal kardeşim,Düzce de ''Güzeldere şelalesi'' ni ne zamandır görmek istiyordum.Google den girersen görürsün,Tam bir doğa harikası.Uygun bir zamanda (bahar olabilir)gidilecekler listesine kaydedelim.
    http://guzeldereselalesi.tr.gg/Ana-Sayfa.htm

http://guzeldereselalesi.tr.gg/Video...-gif-g-%3E.htm

abi durduğumuz kabahat yahu....vır vır vır çene çalacağımıza yol yapalım...

Eurobet-Lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR
    http://guzeldereselalesi.tr.gg/Ana-Sayfa.htm

http://guzeldereselalesi.tr.gg/Video...-gif-g-%3E.htm

abi durduğumuz kabahat yahu....vır vır vır çene çalacağımıza yol yapalım...
    aynen katılıyorum,durdugumuz kabahat.haftasonu gidelim =)

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Abiler Düzce'ye gidersek bizim köyede beklerim, bahçeye doldururuz motorları.
    Bizimkilere de çok büyük süpriz olur
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Motosikleti
    havalar bu dönem sakat mötümüz donar ve çok risk alırız ama bahara söz gideceğiz kardeşim

stepfunk:Abiler Düzce'ye gidersek bizim köyede beklerim, bahçeye doldururuz motorları.
    Bizimkilere de çok büyük süpriz olur /

senin köy bizim köy kardeşim söz gideceğiz yeterki bana hatırlatın sıraya koyalım..

Allah kısmet ederse mart ayından itibaren her ay 1 defa sağlam gezi olacak rotayı beraber kararlaştırırız...Hatta gezide arabalar ve tamir malzemleride olacak hem ailelerimizde gelir organizasyonu yapacağız artıkın hatta bir tanede çöyle pik up tarzı bir şey bulsak yolda kalan malan olur hertürlü işe yarar....Yolları motor tiplerini belirleyeceğiz....herşeyi tartışırız ve karar veririz .....

Motoseyyah abi iyi rotalar biliyor alikemalinde onurunda sizlerinde bildiği rotalar vardır hepsini değerlendiririz.Vallaha kafamda çok şey var inşallah yapabiliriz....

---------- Post added at 01:00 ---------- Previous post was at 00:55 ----------

Hafta sonu biz çay kaçamağı yapacağız mecburen...........TÜPGAZ TEAM....

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ohhooo...
    Tünal abi beni artçı alırmısın?
    artık kardeşinn motoru yok..
    fazer işide yalan oldu...kredi çekemedik:(

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    Öncelikle tekrar görüşmek çok hoş oldu. Adapazarı'nda yaşayıp sizlerle Sapanca'da buluşmak benim için çok tatmin edici olmadı ben sizlerle yol yapmayı da isterdim. Sizler istanbuldan Sapanca'ya kadar gelip keyifli bir yolculuk geçirdiniz diye anlıyorum. Bize düşen belki günler oncesinden mekanı ayarlamakti ama benim aklımdan gecen yeri bı baskası beğenmiyor olabilir ki maalesef öyle oldu. Yeterli organizasyonu yapamadığım için üzülüyorum. Serdar abi gibi sizleri Yalova'da ki gibi gezdirmek isterdim. Başka bir zamana aklımda 1gece kalmalı bir kerpe-Adapazarı-Sapanca Tur'u var. Tünal hocam listeye alırsa tabii ki.. Umarım bu sezonun son gezisi olmaz hatamız olduysa af edin lütfen.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı baysalorhun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tekrar görüşmek çok hoş oldu. Adapazarı'nda yaşayıp sizlerle Sapanca'da buluşmak benim için çok tatmin edici olmadı ben sizlerle yol yapmayı da isterdim. Sizler istanbuldan Sapanca'ya kadar gelip keyifli bir yolculuk geçirdiniz diye anlıyorum. Bize düşen belki günler oncesinden mekanı ayarlamakti ama benim aklımdan gecen yeri bı baskası beğenmiyor olabilir ki maalesef öyle oldu. Yeterli organizasyonu yapamadığım için üzülüyorum. Serdar abi gibi sizleri Yalova'da ki gibi gezdirmek isterdim. Başka bir zamana aklımda 1gece kalmalı bir kerpe-Adapazarı-Sapanca Tur'u var. Tünal hocam listeye alırsa tabii ki.. Umarım bu sezonun son gezisi olmaz hatamız olduysa af edin lütfen.
    Orhun Abi, bu yaptığımız organizasyon da güzeldi ... Bir arkadaşımızın zincirinde problem oldu.Onuda hallettiler diye biliyorum.Sen elinden geleni yaptın.Tekrar teşekkür ederim.Aklındaki tur için beni hemen yazabilirsin

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohhooo...
    Sana güzel bir ybr 250 yakışır.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohhooo...
    Kalbin dayanırmı.....

---------- Post added at 10:01 ---------- Previous post was at 09:49 ----------

Alıntı baysalorhun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ne demek başımla beraber sen yeterki iste uygun zamanda hep beraber karar verip gereken yerlere gideriz.Biz ortak bir karar verip bir yerlerde gezmek keyiflenmek muhabbet etmek kaynaşmak istiyoruz .Gezilere ilişkin arkadaşlardan kim topik açarsa ki öncesinde özelden biraz mesajlaşıyoruz ,durum güzergah netleşince her seferinde bir arkadaşımız konuyu açıyor ve gelmek isteyenler dahil oluyor.Bir yere gidileceği yani gezi yapaılacağı zaman önce güvenlik,sonra uygun güzergahlar sonra beslenme ve en sonunda tekrar güvenli bir dönüş bizim temel esaslarımız....Burada önemli olan bence anlık olaylar değil bütününü görmek ve kalıcı olarak devam etmektir.içimizde illede başkan yönetim kurulu falan bunlara gerek yok herkes başkan herkes üye bizde .Zaten arkadaşlarımız insanların yaşına başına saygılı oldukları için grup olarak karar verildiğinde uyuyorlar ve her türlü yanımızda oluyorlar.Bence bundan daha güzeli yok.Düşünsenize 40 kadar ayrı makina ayrı insan belkide ayrı düşünceler ama ortak gezi muhabbet yemek vs......İşte esas nokta burası zaten gerisi hikaye.....Dahada önemlisi herhangi bir eksiklik yanlışlık (isteyerek olması mümkün değil zaten )var isede bir dahaki sefer gören gözler çözüm üretir ve o sıkıntılar bir daha yaşanmaz diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)