Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Sapanca Gezi Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    çok güzel bi gezi oldu ya iyi ki motor bulabildim kendime

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motorla çektirdiğim fotoyu facede profil resmi yaptım.. iyiki getirmişsin samet abi

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geri zekalilik bende zaten fazla iyi niyetli olmayacaksin .kalbinden geçen doðru bildigini soylemeyeceksin .hoþ olmuyor...

bundan sonra 10 kiþiyi geçen hiç bir etkinliðe katýlmam. bu gün itibariyle uyeligimi iptal ediyorum.
    yapma be İrfanım biz seni seviyoruz .Aslında Serdarın dediği gibi senin düşünceni paylaşan çok kişi vardı ama herkes sineye çekti kırılack birşey yok daha çok yol yapıcaz inşallah

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reis o bu değilde sapancanın nufusu kaç ben hıç kız görmedim, söylenenlere göre güzel kızlar var diyorlardı... benım asıl amacım göl falan hıkaye kızları görmeye gelmiştim ama nedense göremedim bizmi Varoş yerlerıne gittik sapancanın yoksa mevsimimi degil :D

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...28416059_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...67241628_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...80337202_n.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...10168706_n.jpg
    Resimlere hasta oldum çok güzel ellerinize sağlık

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:50 ----------

Reis mesele hız işiyse tünal abilere sormak lazım yanındaki genç yakışıklı ve zıpkın gibi genclere :D naptılar bayada gec kaldılar yoksa benım aklıma gelen yaramazlıkmı yaptılar
    Tövbe tövbe........vallaha gençlere sormak lazım.....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  piyanist_irf nickli arkadaşımız kendi isteği üzerine üyeliğini iptal ettirmiştir
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    Reis o bu değilde sapancanın nufusu kaç ben hıç kız görmedim, söylenenlere göre güzel kızlar var diyorlardı... benım asıl amacım göl falan hıkaye kızları görmeye gelmiştim ama nedense göremedim bizmi Varoş yerlerıne gittik sapancanın yoksa mevsimimi degil :D

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...28416059_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...67241628_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...80337202_n.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...10168706_n.jpg
    resimler güzel ellerine sağlık kız konusuna gelince ben biara ibreye baktım 378,5 artık kız erkek insan ağaç birbirine karıştı yol çizgileri kesik çizgiden tek çizgiye felan geçti bitkisel hayata girdim

bu arada ben msjı yazmadan önce irfan abi üyeliğini iptal etmiş. ne oldu anlamadım niye çıktı irfan abi?
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  piyanist_irf nickli arkadaşımız kendi isteği üzerine üyeliğini iptal ettirmiştir
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Sanırım olmaması gereken bir durum benim için bütünlük önemli irfansız olmaz sevgili admin

3 gün yoldayım yolun sonunda umarımdönmüş olur siteye

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım olmaması gereken bir durum benim için bütünlük önemli irfansız olmaz sevgili admin

3 gün yoldayım yolun sonunda umarımdönmüş olur siteye
    ne oldu bende anlamadım yoğun bir şekilde üyeliğini iptal ettirmek için direndi ne dediysem olmadı ayrılmak istedi
    eğer bigün geri dönmek isterse tekrardan üyeliğini aktif ederiz
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ....

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    N'oldu yahu? İrfan niye kızdı? Niye gitti? Konuyu takip edememiştim, hiç anlayamadım :(
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N'oldu yahu? İrfan niye kızdı? Niye gitti? Konuyu takip edememiştim, hiç anlayamadım :(
    İrfan oturduğumuz mekandaki yenilen içilenlerin olması gerekenden pahalı olmasını dile getirince ,''HOŞ'' olmadığını düşündüğü yanıtı alınca oldukça üzüldü. Bu yüzden olduğunu sanıyorum,tabii bu benim düşüncem.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan oturduğumuz mekandaki yenilen içilenlerin olması gerekenden pahalı olmasını dile getirince ,''HOŞ'' olmadığını düşündüğü yanıtı alınca oldukça üzüldü. Bu yüzden olduğunu sanıyorum,tabii bu benim düşüncem.
    İrfan'ın ne kadar içten bir insan olduğunu anlamak için bir merhabalaşmak yetti bana. Böyle çabucak kaynaşabilen içten adamlar kolay da kırılabiliyorlar işte... Yazık, bizim için kayıp.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    Ben nacizane derimki en kısa zamanda ivedi bi şekilde İRFAN kardesimizin abimizin yanına gıdıp gonlunu almak gerekir..
    Dostluklar kolay kazanılmıyo heleki irfan gibi bir dost arkadas...

Motosikleti
    Serdar abi bilmediklerin var bence bunu ayrıca konuşmak lazım derim..Hoş meselesine gelince orada pazarlıklar vesaire yapılırken biz tamirle uğraştığımızdan ,bu işi organize eden tüm arkadaşlara hoş olmuyor demek istedik buda böyle anlaşıldı sanırım.Kimse kimsenin ne emir eri ne de bu işleri para komisyon karşılığı yapıyor.Arkadaşlar istedikleri ortamda bulunur yada bulunmazlar bu kimseyi ilgilendirmez.Aksaklık varsa orada herkes vardı pazarlıklar ona göre yapıldı 15-20 liranın lafımı olacak şimdi.Biz orda 3 saat bekledik birimiz arkadaşı arkasına aldı tamırci tamırci dolaştı biz iki kişi motorun başında bekledik milletle ne konuştuk nede yediğimizden bir şey anladık ama gıkımız çıkmadı arkadaşımız öyle oradami bırakacaktık.
    Bir şey yapılırken el verilir ,dostluklar var ise olaya sahip çıkılır o kadar benim kitabımda ahlakımda böyledir. Biz tamir işiyle uğraşırken özellikle 6 kez aradım ve yemek mekan işi halloluyor dediler bize bizde makina ile uğraştık.
    Kimse burada kendini öne yada arkaya çıkarmasın sıkıntılar olmuşsa hep beraber çözüm üretir bir daha olmamasına çalışırız.
    Tekrar bu gezide emeği geçen ve katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.Topiği açan arkadaşımıza da ayrıca teşekkür ederim.
    Sonuç olarak yaklaşık 300 km yol yapıldı sağ salim gidildi gelindi ve bu arada 3 saat kadar sapancada kalındı bence güzel oldu diyorum eksik varmıydı elbetteki hangimizin eksik tarafları yok ama kendini ortaya atıp bıundan sonra 10 kişiyi geçen gezilere gelmem yada benim üyeliğimi silin demek biraz başka kokular uyan dırıyor insanda .Benim içtiğim çay güzeldi ve yaklaşık 3 bardak içtim yedim yemekte bana göre fena değildi..herkesin damak tadı yada bütçesi farklı olabilir buda gayet doğaldır....bunları tartışmanın manası varmı artık....
    Özel not :HOŞ olmadığını ifade eden benim bana akşam gece her vakitte mesaj atmasını bilen yada telefon açan arkadaşlarım böyle durumlarda da telefon açsınlar benimle dibine kadar her şeyi tartışsınlar....Burda sıkıntı yok ama bana gezinin son günü gece ve sabaha karşı rotayı izniğe çevirelim yok şöyle olur yok böyle olur demenin manası yok ki bunu tartışmıyorum bile , gezi düzenlemek isteyen açar topiğini bizde destek veririz ,bu site halka açık isteyen istediği yere gider yada gitmez....burada başkan da yok başkan yardımcılarıda yada emir erleri falanda...bu iş gönül işi o kadar.....Benin üyeliğimi silin demenin başka anlamı var abi sen anlamışsındır.....dostlukta kar da zararda kardeştir....bunu unutmayalım....

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    valla abi herkes topiklerde dilediği gibi duygu ve düşüncelerini paylaşabilir. irfan abimde duygusunu düşüncesini paylaştı, bende paylaştım diğer abilerim kardeşlerimde paylaştı ben yazıları tekrar tekrar okudum. ama kırılacak bi yer bulamadım. sonuç olarak planlanmış bir gezi değildi ve bunu hepimiz biliyoruz. bütün kararlar katılan herkesin ortak kararı ile verildi. Ama şuanda ortada kabahatli kimse yok. oraya niye oturduk diye kimi suçlayabiliriz ki? artı adamlar çayı kötü yaptı diyede mt den çıkılmazki... bütün katılımcılar oraya gitmiş. dostlar kolay kazanılmıyor. zaten günün kısa özetini kendi penceremden daha önceki sayfalarda yazıdım. İrfan abi nin onca güzel günümüzün ardından bütün mtdeki dostlarını böyle yalnız bırakması gerçekten beni üzdü. ortada darılacak birşey yok çünkü. irfan abinin yazılarını mtde özliycez umarım sakinleşince geri döner. böyle güzel arkadaşlarla buluştuktan sonra şöyle mutlu bir kış arası verelim diye düşünürken irfan abinin ayrılması beni çok üzdü. tabi herkesin kendi kararı saygı duyarım. SAYGILAR SERDAR ABİCİM tabi bu yazdıklarım sadece benim düşüncelerim. umarım kimseyi kırmamışımdır artık birşeyler yazarken bile birisi kırılacak diye korkmaya başladım
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    @motoseyyah;
    ağabeyim önümüzdeki bir sene aynı motor ila devam kararımı aldım..
    o yüzden önerilere kapalıyım şimdilik(:

@cbr1100xx;
    Tünal abi beni 240-250 ve üstlerinden korkutuyorsan beyhude olur abim(:
    bu hızları sahilyolunda görüyoruz zaten biz(:

geziye gelmedeki tek amacım abilerimi ve kardeşlerimi görmekti...
    bi kaç zamandır gelemedik o yüzden içimizdeki özlemi bastırmak adına yola çıktık...
    gördük ayak üstü muhabbet ettik, çayımızı içtik ve geri dönüş yoluna geçtik...
    emeği geçen herkese tekrardan teşekkür ederim...

son olarak eklemek istediğimde;
    bizler koskaca dünyanın birbirlerini tanımayan fertleri olarak bu forum aracılığıyla tanıştık..
    hepimizi ortak noktası iki teker...
    kimimizde yüksek kimimizde düşük cc olmasına rağmen hepimiz birbirimizin gönlüne baktık...
    İrfan ağabeyim gönül olarak zaten hepimizi feth etmişti...
    böyle ansızın gidişine hakikaten çok üzüldüm...
    neden böyle ani bir karar verdii onuda anlamış değilim.
    yakın zamanda yanına gidip görüşmek icap eder diye düşünürüm...
    hepinizi Allah'a emanet ederim...
    kazasız belasız sürüşler...

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ilk gittiğimiz yerde mönü 20 tl idi arkadaşın biri pahalı dedi
    kalktık olimpiyaya gittik.orasıda 20 tl. kaç lira olmasını bekliyorlar?
    esnaf lokantası değil orası.karaköyde döküntü lokantada 5 tl mer
    cimek çorbasına para aldılar.mollagüranide rezalet bir yerde
    2 kanat ortaya salata 2 tane ufak biraya 52 tl yazdılar.yerde yer olsa bişey
    demeyecem.koskoca tesis ne olacaktı ki fiyatlar
    maltepe sahilde 1,5 tl ufacık çay.bazı arkadaşlar niye büyüttü bu olayı
    anlamıyorum.irfan arkadaşımızıda küstürdüler netice olarak ev sahibi.
    misafirliğe gittiğinizde bu yemekler çaylar rezalet diyormuyuz
    size gelen misafirinizin böyle dediğini bir düşünün.
    uğraşmış masraf etmiş şahane pohaçalar yapmış getirmiş,yalova gezisindede
    getirmişti.hangimiz böyle birşey yaptı.allah razı olsun ondan.şimdi böyle
    güzide bir arkadaşı küstürdük.neymiş çaylar kötüymüş

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Güzel bi gezi olmuş...Tekerinize sağlık...Bi dahakine bende gelirim inş.

Motosikleti
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne oldu bende anlamadım yoğun bir şekilde üyeliğini iptal ettirmek için direndi ne dediysem olmadı ayrılmak istedi
    eğer bigün geri dönmek isterse tekrardan üyeliğini aktif ederiz
    iNŞALLAH ÇOK MEMNUN OLURUZ.....
    allaha emanet olun

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk gittiğimiz yerde mönü 20 tl idi arkadaşın biri pahalı dedi
    kalktık olimpiyaya gittik.orasıda 20 tl. kaç lira olmasını bekliyorlar?
    esnaf lokantası değil orası.karaköyde döküntü lokantada 5 tl mer
    cimek çorbasına para aldılar.mollagüranide rezalet bir yerde
    2 kanat ortaya salata 2 tane ufak biraya 52 tl yazdılar.yerde yer olsa bişey
    demeyecem.koskoca tesis ne olacaktı ki fiyatlar
    maltepe sahilde 1,5 tl ufacık çay.bazı arkadaşlar niye büyüttü bu olayı
    anlamıyorum.irfan arkadaşımızıda küstürdüler netice olarak ev sahibi.
    misafirliğe gittiğinizde bu yemekler çaylar rezalet diyormuyuz
    size gelen misafirinizin böyle dediğini bir düşünün.
    uğraşmış masraf etmiş şahane pohaçalar yapmış getirmiş,yalova gezisindede
    getirmişti.hangimiz böyle birşey yaptı.allah razı olsun ondan.şimdi böyle
    güzide bir arkadaşı küstürdük.neymiş çaylar kötüymüş

arkadaşlar ben konuyu tam tersinden anlamışım.meğerse çay yemek konusuna bozulan
    irfan arkadaşımızmış????olayı anlattılar şimdide irfan arkadaşımızın niye bozulduğunu anlamadım
    umarım aramıza döner ve net bir açıklamada yapar

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)