Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kütahya EMOK 2004 FOTOĞRAFLARI.....İZLENİMLERİM......!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    Kütahya emok gerçekten çok güzeldi kütahyanın seçilmesinin sebebi tüm büyükşehirlere 300km uzaklıkta olması ...!!!!!

bu yıl toplam resmi kayıtlı 970 motor vardı ve mototaş mototal ve diğer motosikler firmaları sponsorluk yaparak festivale destek verdiler....festivalin son gecesi birbirinden değerli kasklar montlar ve motosiklet aksesuarları çekilişle dağıtıldı......

büyük firmalar yamaha honda test sürüşleri ile motoseverlerin karşısında idi ATV sürme imkanımız oldu ....

honda dikkatli motor kullanımı hakkında seminer verdi ve küçük scooteri today'i motor sürmeyi öğrenmek isteyenlerin beğenisine sunarak test sürüş imkanı tanıdı....

festivalin 2.gününde motokros yarışı vardı birhayli çekişmeli geçen yarışta 250cc kategorisi tabiri caizse BABALAR yarıştı şakir şenkalaycıoğlunun yarışma başladıktan sonra ilk virajdaki karmaşada motorundan düştü ve motoru bir daha çalışmadığı için yarış dışı kaldı...

denge de kalma yarışmasında şenkalaycıoğlu güzel artistik hareketlerle motosiklet sevenlere güzel anlar yaşattı ...

doğuluşah köyü heryönüyle güzeldi suyu ''Türkmen'' suyu adından pınarları mevcuttu hayatımda içtiğim en leziz su idi çam ağaçları heryer sincap dolu bir oraya bir buraya koşuşturuyor keyifli anlar yaşadık kısaca ve su elektrik sıkıntısı olmadı festival alanında hertürlü ihtiyacı karşılayacak bakkal manav tarzı yerler mevcuttu katılımın yüksek olduğu festivalde yurt dışından gelenlerde vardı seneye inşallah tekrarı olur ve orada buluşma imkanımız olur......

işte festivalden kamerama yansıyanlar ....

The Power of Dreams

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Agility City
    çoık güsel eline sağlık :D
    :bestmt:

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    iNfiNite galiba bu motor ile test sürüsü yapmışsın izlenimlerin nedir?
    ducati monster test motoru degil dimi

Motosikleti
    No Moto No Cry
    xt660 çok güzel bir motor .....çok seri ve sesi güzel ancak fiyatı çok fazla 12.5 milyar ben bu paraya+ekler hornetime kavuşmayı bekliyorum ....

DUCATi yi test motoru yapsalardı herhalde geri dönmezdiM
    The Power of Dreams

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Guzel bir rapor olmus tesekkurler bizimle paylastigin icin...
    XT660 testi eldivensiz ve kasksiz bir test surusumuydu yoksa?

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    ortadaki dayıya koptum ya.-))) abi iki teker yaş dinlemez ya.
    racing racing ve racing.............

Motosikleti
    No Moto No Cry
    abi her yer ova bayır kask eldiven dinlemeyiz dermişim......şaka bir yana ben sadece gezinti yaptım sakin kullandım kaskım yanımda değildi kendine ait aracının ruhsatını bırakıp motorla istediğin gibi dolaşabiliyordun

ama kask mutlaka gerekli nbe olursa olsun emok festivalinde çok ciddi kazalar geçiren kolunu kafasını tabirini kullanacağım kıranlar oldu sebebi kask kullanmamaları yollar toprak ve mıcır benim gözlerimke şahit oldum GS1150 kazası vardı ve her yeri kanlar içinde idi sebebi kendi kafasızlığı...kask taksa üstünü sağlam giyinse korunmasını alsa hiç birşey olmazdı çünkü 50 km hızla ya gidiyordu ya gitmiyordu

ben kask takmadan bazen geziniyorum ama YANLIŞ olduğunu bile bile gelde bunu kendine anlat insanoğlu ciğ süt emmiş sonrasını düşünmeden hareket ediyor.....
    The Power of Dreams

Motosikleti
    motorsiklet
    ben de son gün gelebildim önceden bi kaç denemem oldu ama malum iş ğüç ama çok güzeldi kütahyaya tekrar gelirseniz bi kütahyalıyla gezmek istersiniz heralde temmuz da görüşmek üzere :dwarf:

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    erhan bu amcam şile yolunda yaptığımız geziyede gelmişti hatırlıyomusun.modifiyeli bir scooter.galiba bir yatın karaya çıkınca kullanılan motoruymuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler