Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

"[MT- İstanbul] 16/10/2010 tophanede sabahlıyoruz. " Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Çok güzel bi toplantı olmuş ben de katılmak isterdim valla o sıralarda şehrdışından gelen arkadasımla oralardaydık grubu gördüm. Aranıza gelcektim ama motor memlekette olduğu için "melaba ben de motorcuyum motosiklet netten motorum yok yürüyerek geldim" dememek için dalmadım aranıza

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı jam session adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önceki gün de sabahlamıştım ben ancak kendime gelebildim.
    11 gibi mekandaydım. parkta yakaladım ahaliyi...

organizasyon üçlüsünden (jesse-gkn-emin) sadece jesse abiyle ayaküstü merhabalaşabildim sabahın 5'inde. tekrarını istiyoruz yani.

clemenze ile de ayaküstü muhabbet etmiş olabiliriz ama emin değilim. :p

bu da benim teşekkür listem

- patlayan stop lambamı değiştiren arjantinli abime (bırakın değiştirmeyi, nereden bulacağımı bile bilmiyordum ampülü gecenin o saatinde.)
    - sabahın beşinde yamulan vites pedalımı çekiştiren murat abiye
    - abuk subuk sorularımı sıkılmadan cevaplayan oğuz abime
    - dönüşte girdiğim yanlış yoldan peşime verip beni bulan norad'a
    - parkı bulmaya çalışırken 4-5 defa "neredensiniz müdür" diye aramama rağmen her defasında sabırla tarif eden mavi prens'e
    - sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi samimiyet gösteren burak34'e
    ah be kardeşim ne demek elimizden gelsin yeterki,yeni dostluklar her zaman güzeldir kalıcı olduğu sürece.Allahtan o akşam ucuz yırttınız.serseri sürücüden bol bişey yok bizim memlekette malesef.cbr lara nazar değdi(Emin hocamı acaba)
    istanbul sokakları zaten çok karışıktır bir tane navigasyon almalı ne olur ne olmaz olmadı benim gibi telefona yüklemeli
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve Emin abi , sende yeni numaram umarım yoktur mümkünse görüşmeyelim.

İki kere hoş geldin karşılaması yapan selemi sıvazlayan Emin Abi ve sonrası çok şiddetli yağmurda eve dönüş saat 04-05 arası garaja girdiğimde ise bir fısss sesi Yusufta yoktu , peki bu ne tabiî ki arka lastik

Allahtan tedarikliyim ve Emin abinin gazabından bununla kurtulabilirim.
    abi bence bu ilk sefer olduğundan böyle ucuz kurtuldun bi dahakine motoruna ayetel kürsi boynunada cevşen tak gel

Alıntı norad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi beni düşüren bu emin abiyi çok merak ettim
    can reno innovacı abimiz kadar yahşi değilim ama arkadaşlarım beni bu sayacağım adamlara benzetiyolar ona göre kararını ver artık

hakan ural, oscar de la hoya, clint eastwood bide balık ayhan hahahhahahhahahhaha

<script src='http://img440.imageshack.us/shareable/?i=hakanur1.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

Uploaded with ImageShack.us

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buluşmanın anatomisi..

emin el emegi ile iki adet cıbır 125 bir adet xx 1100 lastigi ,, klipte oynayan bir adet suzuki motosiklet pert etmiştir...

ayıca dün tophanede unutuldugu için kendisini almaya giden arkadaştanda bi haber yoktur :D
    bide kimse geri dönüp beni almak istememişler aralarından kısa çubuğu mustafa çekmiş garibim gsr 600 ile yardıra yardıra geldi aldı bi an evvel bırakayımda banada lanet bulaşmasın diye ancak 2 gündür haber de alamıyorum kendisinden

Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jesse emini arkadaş olarak ekledim acaba vazmı geçsem
    artık çok geç abi kabul ettim bile

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi iyi adamdın valla.. cuma günü nerden kalkıyosun :D :D :D
    zahmet etmesin ben gelir kaldırırım

Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallamı gidicimiyim yani iyi adamdım be peki hakkınızı helal edin eminle arkadaş oldum teşfikiye caminde ikindi namazında kalkacam
    abi bakıyorum da sen bu can reno rolüne baya kaptırmışsın niye diyecek olursan benim bildiğim artist cenazeleri kalkar genelde teşvikiyeden

Alıntı carpe diem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese ne olmuş buralarda böle arkadaşlar
    tekrardan teşekkürler herkese sizleri tanıdığıma çok memnun oldum
    emin senide KARDEŞİM

biz fındıklı sahile geldik motorları parkettik yer problemini çözdük çayları söyledik,herkes kendini tanıtmaya başlamıştı ki o MALUM telefon geldi,arayan EMİN kardeşimiz,abi otoparktan araba çıkacak dediler daha kimse çıkmadı
    bende memnun oldum kardeşim gelmiyim diye bilerek beni bırakıp gittiğinizi bilmiyorum sanmayın

Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bi toplantı olmuş ben de katılmak isterdim valla o sıralarda şehrdışından gelen arkadasımla oralardaydık grubu gördüm. Aranıza gelcektim ama motor memlekette olduğu için "melaba ben de motorcuyum motosiklet netten motorum yok yürüyerek geldim" dememek için dalmadım aranıza
    bunu söyledin ya asıl şimdi garipsedim işte, keşke gelseydin oturmasan bile en azından bi selamlaşır tanışırdık.

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahtan o akşam ucuz yırttınız.serseri sürücüden bol bişey yok bizim memlekette malesef.cbr lara nazar değdi(Emin hocamı acaba)
    valla abi yok benim suçum değil diyemiyorum çünkü ben o gün bakarak suzukiyi düşürdüm artık gerisini sen düşün

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaş yazmıyım diyorum dayanadım,

Özendirip durmayın gelemedik diye. Biyerimiz şişecek, tamam çok güzel olmuş umarım tekrarıda olur ama, bu kadar özendirilmezki canım.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    4 teker
    harika bir gündü çok güzel insanlarla tanışıp samimi bir arkadaşlık kurduk her yaştan,çok mütevazi insanlarsınız hepinize teşekkürler herşeye ragmen tabi bazı aksilikler oldu ,kayahanın ters yola girip sarıyere tekrar gitmesi geri döndüğünde el sallayıp bagırıp çagırmama ragmen(ıslık çalamıyorum ) yanlış yola girmesi (allahtan hasan arkasından gitti bir ara kayboldu dedim ) ve eve gidecekkken anadolu grubuna katılıp az daha karşıya geçecek olması dışında herşey güzel şaka bir yana kimsenin arkada kalmamasına özen gösteren disiplinli bir şekilde gezimize eşilik eden tüm arkadaşlara teşekkürler,o yagmurlu havada kaya kaya eve zor geldik allaha şükür çok büyük sorunla karşılaşmadık,kayahan dostum be yoldan geçen her motorcuyu bizden sanıp arkasına takılıyon kaybolcan bir gün kayahanın beşiktaşta bize eşlik eden arkadaşlarıda vardı onların muhabbetide çok hoştu hiç tanımadığımız halde gayet samimi bir ortam kurmuştuk ne hoş innovacı reno olayına baya güldüm
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    y:

bunu söyledin ya asıl şimdi garipsedim işte, keşke gelseydin oturmasan bile en azından bi selamlaşır tanışırdık.
    Abi çok iyi olurdu aslında. Şimdi yaptığım hatayı farkediyorum. İnşallah bidaha gelicem ben de sizlerle, bu güzel insanlarla, çok tanışmak istiyorum.

Motosikleti
    4 teker
    dostum sen gibi motorsuz arabayla gelen arkadaşlarda vardı gelip tanışsan iyi olurdu.eşiyle gelen bi abimiz ve nişanlısıyla gelen bi arkadaşımız vardı çok hoşuma gidiyor ne güzel açıkçası bende öyle olsun isterim ilerde evlenirsem çifte kumrular gibi gezmeyi çok istiyorum
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bir gündü çok güzel insanlarla tanışıp samimi bir arkadaşlık kurduk her yaştan,çok mütevazi insanlarsınız hepinize teşekkürler herşeye ragmen tabi bazı aksilikler oldu ,kayahanın ters yola girip sarıyere tekrar gitmesi geri döndüğünde el sallayıp bagırıp çagırmama ragmen(ıslık çalamıyorum ) yanlış yola girmesi (allahtan hasan arkasından gitti bir ara kayboldu dedim ) ve eve gidecekkken anadolu grubuna katılıp az daha karşıya geçecek olması dışında herşey güzel şaka bir yana kimsenin arkada kalmamasına özen gösteren disiplinli bir şekilde gezimize eşilik eden tüm arkadaşlara teşekkürler,o yagmurlu havada kaya kaya eve zor geldik allaha şükür çok büyük sorunla karşılaşmadık,kayahan dostum be yoldan geçen her motorcuyu bizden sanıp arkasına takılıyon kaybolcan bir gün kayahanın beşiktaşta bize eşlik eden arkadaşlarıda vardı onların muhabbetide çok hoştu hiç tanımadığımız halde gayet samimi bir ortam kurmuştuk ne hoş innovacı reno olayına baya güldüm
    innovacı yı Jean Reno abimize ilk ben benzettim ortamda, üzerinden pirim yapmayalım arkadaşlar ama innovacının cevapta güzeldi; ben ona değil o bana benzemeye çalışıyor
    Saygılar...
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Bu sıcak yaklaşımınız için çok teşekkürler. Memlekette de gruplarla çok takılamadım bu yüzden biraz çekingenim bu konularda.. Ah izini koparıp getirebilsem şu motoru da hepsine katılcam

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)