Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Yeschim ile Dreamdark'ın Tatil Fotoları - 2

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Senden kaynaklı bir durum sanırım bizde gayet normal görünüyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR 125 + er-5 Kawasaki
    Akşam Murat fotoğrafları gösterdi ne güzel gezip yemişsiniz Allah içinize sindirsin pek güzel bir gezi olmuş, darısı bizim başımıza inşallah. Denk gelemediğimiz için üzgünüm sevgili Yeşim ve Emre. İnşallah bir daha ki sefere yüz yüze tanışma, görüşme fırsatımız olur. Ve Murat'ın dediği gibi sizleri bekliyoruz yine, kapımız her zaman açık

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Girdim baktım, okudum da kıskanmaktan bir şey yazamadım şimdiye kadar

Süper, mükemmel, müthiş, harika ve daha bir sürü şey olmuş 3 vakte kadar önce kendime bu geziden bir tane, sonra size en kısa zamanda tekrarını dilerim
    Sağolasın Olcan, amin derim ben de bu temenniye.

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohhhh geziden sonra nihayet işin keyifli kısmına geçilmiş. Biraz geç gördğm topiği ama olsun. zaten gezi yorumlarını izmirdeyken yapmıştık ama fotoğrafları eksik kalmıştı. Fotoğrafları görünce biraz içim gitmedi değil hani. mesela köfte resimlerine bayıldım
    Aklınıza tekerinize sağlık. iyiki geldiniz de görüşebildik. Keşke imkan olsaydı da biraz daha uzun kalabilseydiniz ve biz de nilüferle size eşlik edebilseydik. Nasip bu sefere değilmiş. Ama inşallah bayram tatilinde görüşebiliriz.

Bu arada gezi topiğinizin etikleri Türkiye Tanıtımı gibi olmuş neredeyse. altinoluk, assos, aydin, ayvalik, canakkale, cesme, deniz, didim, foca, gezi, gunes, izmir, kum, sarkoy, seyahat, sirince, tatil, tekirdag. eee batı kıyılarında gitmedik yer kaldı mı yaw?

Yeşimin annesinin yemekleri ve mezeleri ise süperdi. Keyifli sohbetiniz için teşekkürler. Her zaman bekleriz arkadaşlar. sevgilerle
    Sana da herşey için tekrar teşekkürler Murat'cım, bir aksilik olmazsa bayramda görüşürüz inşallah dediğin gibi. İstanbul'a da bekliyoruz.
    Türkiye'de gezmedik yer bırakmayacağız kısmetse birkaç seneye kadar.

Alıntı ViPeR75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam Murat fotoğrafları gösterdi ne güzel gezip yemişsiniz Allah içinize sindirsin pek güzel bir gezi olmuş, darısı bizim başımıza inşallah. Denk gelemediğimiz için üzgünüm sevgili Yeşim ve Emre. İnşallah bir daha ki sefere yüz yüze tanışma, görüşme fırsatımız olur. Ve Murat'ın dediği gibi sizleri bekliyoruz yine, kapımız her zaman açık
    Çok teşekkürler, darısı başınıza inşallah.
    Kısmetse bir daha yolumuz düştüğünde o tarafa tanışırız inşallah, bizim de kapımız sonuna kadar açık.

Motosikleti
    Alıntı ViPeR75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısmet, nasılsa yine geleceğiz İnş. görüşürüz bir dahaki sefere, çok teşekkürler

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısmet, nasılsa yine geleceğiz İnş. görüşürüz bir dahaki sefere, çok teşekkürler
    gelin tabiki ya ne demek. ama hala şu mangalı yakıp tıkabasa yiyemedik ya ona yanarım

Motosikleti
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelin tabiki ya ne demek. ama hala şu mangalı yakıp tıkabasa yiyemedik ya ona yanarım
    Bayrama inş. Tıka basanın kelime anlamını bire bir görmen dileğiyle

Bayram gelsin bayram gelsin.

Motosikleti
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayram gelsin bayram gelsin.
    Sana bana bize hergün bayram ki

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hımm şimdi ne yazacağımı bilemedim Fotoğraflar muhteşem,siz muhteşemsiniz,rota muhteşem.. Daha ne olsun
    Yalnız...
    Kaptan hasan ın eklediği fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere yeshim hanımefendi boyumun uzunluğu şaibe götürmez efem Kabul ediniz reca edicim..
    Yahu o işin geyiğide,şu çeşme olayına gelemediğime çok hayıflandım.Belime çaput sarar yine gelirdim şuan olsa,o yorgunluk ve bel ağrısı nasıl bir zihin kapatması yaşattıysa,dinlene dinlene git be adam demi..O sofra,o muhabbetler,o güzel anlar kaçarmı hiç.Cıks,bu seferkini saymıyoruz zaten,ateş alır gibi oldu.Bir daha ki sefere daha teferruatlı,daha güzel bir şekilde ağırlamak isteriz sizi..
    Çeşme konusunda tekrar özürlerimi sunup,burada sadece Murat ın kapısının değil birden fazla kapınızın olduğunu unutmamanızı isterim.
    Tekrar bekleriz..

(Dip Not: Emre kiloları geri aldın mı onu da merak etmedim değil bu fotoğraflardan sonra )

Motosikleti
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hımm şimdi ne yazacağımı bilemedim Fotoğraflar muhteşem,siz muhteşemsiniz,rota muhteşem.. Daha ne olsun
    Yalnız...
    Kaptan hasan ın eklediği fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere yeshim hanımefendi boyumun uzunluğu şaibe götürmez efem Kabul ediniz reca edicim..
    Yahu o işin geyiğide,şu çeşme olayına gelemediğime çok hayıflandım.Belime çaput sarar yine gelirdim şuan olsa,o yorgunluk ve bel ağrısı nasıl bir zihin kapatması yaşattıysa,dinlene dinlene git be adam demi..O sofra,o muhabbetler,o güzel anlar kaçarmı hiç.Cıks,bu seferkini saymıyoruz zaten,ateş alır gibi oldu.Bir daha ki sefere daha teferruatlı,daha güzel bir şekilde ağırlamak isteriz sizi..
    Çeşme konusunda tekrar özürlerimi sunup,burada sadece Murat ın kapısının değil birden fazla kapınızın olduğunu unutmamanızı isterim.
    Tekrar bekleriz..

(Dip Not: Emre kiloları geri aldın mı onu da merak etmedim değil bu fotoğraflardan sonra )
    Teşekkür ederiz de fotomontaj o eklenen fotoğraflar ayağının altında tabure olduğu gizlenmiş zaten parmağımla gösterip gülmüşüm iyice incelenirse görülebilir
    Sağlık herşeyden mühim canın sağolsun senin bayramda oradayız yine çıkartırız acısını hep beraber hem madem çok ısrar ettin sende kalırız bu sefer peki Şaka bir yana Murat evi öğrendi istediğiniz zaman gidin annem çok mutlu olur samimiyetle söylüyorum. Ayrıca her zaman burada da bir eviniz var sıra sizde İzmir insanı işte canlarım yaaa Bana kalsa geri dönermiydim acaba Neyse olayı yine acıtasyona götürmeyeyim Hepinizi çok seviyoruz, herşey için tekrar teşekkürler..
    Bu arada Emre de ben de birazcık kg aldık malesef

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    gercekten güzel gezı olmuş akşam akşam keyıfle okudum ve fotoğraflarınıza baktım baktımki tam o sırada eşim hop cay içermısın dıyor ya ne güzel dalmıştık bızde tatılde gıbıydık paylaşımın için teşekkürler

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız...
    Tekrar bekleriz..

Güzel temennilerin için teşekkür ederiz, biz de her zaman bekleriz.
    Ayrıca o halde gelmediğin iyi olmuş, keyfi çileye dönüştürmenin anlamı yok; sağlık olsun yine geliriz bir araya.
    Zaten Yeşim'in de dediği gibi bayramda o taraftayız kısmetse, hem bunu ben de saymıyorum; bu sefer geldiğimizde mangal yakılacak ona göre.
    Kilo dediğin nedir ki Tuncer'cim, alınır da verilir de Şaka bir yana, tartılmadım ama birkaç kilo aldım sanırım tatil öncesine göre. Aman veririz yahu boşver, can boğazdan gelir.

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gercekten güzel gezı olmuş akşam akşam keyıfle okudum ve fotoğraflarınıza baktım baktımki tam o sırada eşim hop cay içermısın dıyor ya ne güzel dalmıştık bızde tatılde gıbıydık paylaşımın için teşekkürler
    Sağolasın, siz de en kısa zamanda yaparsınız inşallah güzel bir gezi.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    anlasılan super bır gezı olmus :D ahhhh ahhhh dıyesım geldı ymn ederım :D

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Mükemmel bir gezi olmuş. Yemekleri ise tek geçiyorum.
    Paylaşım için teşekkürler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Sağolun arkadaşlar, evet çok güzel bir tatildi tabi yemekler de öyle

Motosikleti
    mondial zn 125
    biz de geçen yaz haziran ayında ybr 125 ile beraber iki kişi tekirdağda köfteleri lüplettikten sonra ayvalık'a doğru yol almış ve resimleri paylaşmıştık.eski günlerimi yad ettim sayenizde. tekerinize sağlık

Ne güzel sizin de tekerinize sağlık

çok güzel bir gezi ve harika fotolar,
    tebrik ederim ne güzel geziorsunuz.

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Çok güzel bir gezi olmuş.Kazasız sorunsuz nice gezilere...
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    süper gezi olmuş darısı başımıza ne diyelim.. fotolardaki bazı yerleri geçen sene görümüştüm izmir kuşadası şirince gibi yerleri hatılarım tazelendi sayenizle Allah kazasız belasız tekrarlarını yaşatsın inş. tabi diğer bütün arkadaşlarada nasip etsin en başta ben...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler