Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yuvacık Sonrası Aytepe ve Kartepe...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Harika muhteşem bir gün oldu yine...

Yuvacık organizasyonu için Sedata teşekkür edemedik sağolsun varolsun..

Ama bizim için gezi Yuvacık sonrasında başlamıştı...11 Motor (hepsi apaçi) birleşip Aytepeye çıktık...Hain domdom Sedat 57 bizi ekti ve ayrıldı eve erken döndü...saat 16 da eve gidip süt içmeyeceğimize göre daha gezi yeni başlıyor parolasıyla Kartepeye gidleim dedik...

Ama ne yolculuktu yahu...

Siz İzmit Kartepeye tek çıkış yolu var zannederseniz yanılırsınız...Koca dağın eteklerini törpüleyip arkasındanda bir yol açmışlar...

Oralar gerçekten cennet...Arslanbey tarafından dağa çıktık...yolda bozuk sayılır...

Bende Kartepe yolunun geçen yıldan bu yana böyle bozulamayacağını düşünerek yeni bir güzergahtan çıktığımızı gecde olsa farkettik...

2000 rakımlı Kartepeye arkadan dolanmanızı tavsiye ederim...

Trafik mrafik yok...yollar senin...yahu cennetten yine geldik İstanbula...ohh şittt... bu (Amerikan tepkileride çok salakca oluyor...)

Neyse fotolara geçelim...Yuvacığa giden Aytepeye gitmeli...Aytepeye gidende Kartepeyi görmeden eve dönmemeli derim...

Gezi devamına katılan eşlik eden Kartepe önerisine sıcak bakım bizi yalnız bırakmayan tüm dostlara selm olsun...

Herşeyiyle keyif aldım muhabbetinizden varlığınızdan...

Levent BP de Zenon (sabit)...erdi arıkan ve ben cbfciler olarak bir kare çekildik...ama fotoyu ben çekmedim çok belli oluyor ayarlardan dimi..

Mücahidim çok şey kaçırdın be haco...

Erdi yine geziye apaçilik ünvanını kimselere bırakmadı ve damgasını vurdu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Geçen sene Oğuz abiyle gittiğimiz yer değil mi bura? Süper yerdi

Motosikleti
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene Oğuz abiyle gittiğimiz yer değil mi bura? Süper yerdi
    He lan aynı yer ama bşaka bi yerden çıktık...deli gezidk ya...2000 rakımdan uçurumların dibinden yusuf yusuf zirveye çıktık...yok böyle bir sakat yol...

eee feyzırı aldın buralara gidemezsin aga keyif vermez her türlü hararet yapar basıcan yani düldülle...

Bülentde fazeri satıyor araba aldı...

Bilalim iyiki seni almamışım namussuz motor beni bile zor çekti artcı alaydım yalan olurmuşum...Yukarda Allah var kanka artcı yalan uzun yolda...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:22 ----------

Kiremitte mantarlı köfteyi unutmayalım... sonra bize küser...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He lan aynı yer ama bşaka bi yerden çıktık...deli gezidk ya...2000 rakımdan uçurumların dibinden yusuf yusuf zirveye çıktık...yok böyle bir sakat yol...

eee feyzırı aldın buralara gidemezsin aga keyif vermez her türlü hararet yapar basıcan yani düldülle...

Bülentde fazeri satıyor araba aldı...
    Valla Düldül de duruyo, Fazer aldım, her yere onunla gideceğim diye bir kural yok

osaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1957 BMW R26 / MZ 1971 ES 175 / Mz 251 Sporstar 98
    süper eğlenceli olmuş etkilnlikler gereçten bana uzak gelmem zor ayvaliktan:/ de birşey sorucam motorsiklet.net cikartmasi nerden bulabilriz kimden temin edebilirm bi pmden ulaşabilirmisinz bende istiyormm

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Ohoo biz asıl geziyi kaçırmışız. Pandacık, organize ettiğin gezilere herkesi davet etmediğini, yalnızca özel üyelerin katılabildiğini duymuştuk. Ama gizliliğin bu kadarına pes!
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Arkama bakıyorum nerde bunlar diye meğerse uçmuş gitmiş CBF'çiler
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    offf offf way ansına yaww

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    siz dönüyordunuz bız ıse yenı gıdıyorduk ancak selamlaşabıldık sizlerle

Motosikleti
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Düldül de duruyo, Fazer aldım, her yere onunla gideceğim diye bir kural yok
    kanka sen cbf 150 den soğuma...bu ambiansdan kopma...Hatta bugün gelirsin diye umdum ama...

Alıntı osaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper eğlenceli olmuş etkilnlikler gereçten bana uzak gelmem zor ayvaliktan:/ de birşey sorucam motorsiklet.net cikartmasi nerden bulabilriz kimden temin edebilirm bi pmden ulaşabilirmisinz bende istiyormm
    MT Yönetime mesaj atarsan sana kargoyla yolluyorlar...

Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohoo biz asıl geziyi kaçırmışız. Pandacık, organize ettiğin gezilere herkesi davet etmediğini, yalnızca özel üyelerin katılabildiğini duymuştuk. Ama gizliliğin bu kadarına pes!
    Tamerim ben gamsız biri olarak...o an kimi yakaladıysam peşime sürükledim...bunlar planlı şeyler değil...Aytepe planlı ama o ambiansdan keyif alındıktan sonra Kartepe plansızdı...

yani plansız geziler planlı gezilerden her daim keyifli olmuştur...11 motorcuyduk ve 11 imiz (zenon ve erdi haric) tesadüfen bir araya geldi...çoğu arkadaş Sedat 57 nin arkadaşlarıydı ..gelmeleri çok isabet oldu...

Gezilerden herkes farklı şekilde keyif alır unutma...

Kimi motor üzerinde ne kadar durduğuna bakar...

Kimi ilk defa tanısada gezideki arkadaşıyla sanki 40 yıldır samimi olduğuna...

Kimi yediği köftenin lezzetine...kimi gördüğü doğa güzelliklerine...

Kimi keşfetmeye...

Kimi ne biçim bir gezi dediğin anda şansının dönüp yeni yerlere doruğ keşfe çıktığını hissetiği anda...

Kimi de her gezisinin bir önceki geziden daha keyifli olduğunu bilmekten kayif alır...

Ben keyif almaya gittim ve aradığım keyfi buldum hacı...Bu keyfi Yuvacıkdan ayrıldıktan itibaren buldum...

Gizlilik konusunda haklısın...gizli olan güzeldir...özeldir...seçici olmak güzel bir şey...

Aytepeden sonra Kartepe plansızdı...güzergah farklıydı vs...

sen plansız şeylerden hoşlanmazsın...

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katıldığın için sağol dostum...

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    offf offf vay ansına yavv

Müco çok şey kaçırdın...Erdinin maceralarına şahit olamadın en azından...sırf ona yan...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:03 ----------

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz dönüyordunuz bız ıse yenı gıdıyorduk ancak selamlaşabıldık sizlerle
    Yuvacıktan sonra ilk dağılan grup galiba bizdik...yukarıda bayağı oyalandık...çok keyifliydi...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    mantarlı köfte göze mideye kulağa her seye hoş geliyo ne melem bişeydir bu gecenin bi vakti canın çekiyo
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mantarlı köfte göze mideye kulağa her seye hoş geliyo ne melem bişeydir bu gecenin bi vakti canın çekiyo
    aman çekmesin canın hacı...Bilimsel olarak ispatlanamasada bir yerlerin düşermiş Allah muhafaza gece vakti...kim takıcak yerine sonra...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman çekmesin canın hacı...Bilimsel olarak ispatlanamasada bir yerlerin düşermiş Allah muhafaza gece vakti...kim takıcak yerine sonra...

mutfağa gidip atıstırdım bi yerlerim düşmeyecek kadar .. aslında cok de çekmeedi canım zaten ,,, bi yerlerim düşmez dimi
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mutfağa gidip atıstırdım bi yerlerim düşmeyecek kadar .. aslında cok de çekmeedi canım zaten ,,, bi yerlerim düşmez dimi
    saatin 03 ünede bu muhabbet yakışırdı... Bak Haydar Dümene sende bir mektup yaz...Haydar Dayı bu işi manuel şekilde çözer...

hadi sana iyi geceler...nasıl yol yorgunuyum bilemezsin...

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    abi çok güzel yerler gerçekten köfte de resimlerde on numara ama resimleri hep sen çekmişsin senin sadece mavi kaskınla motorun çıkmış..

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    güzel gezmişsiniz,tebrikler dostlar.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Ahmet Birde YBR250 sahibi arkadaş Adını neydi tırlayamadım. Dönüşte biz üçümüz geldik cok ta zevkliydi. Aytebe zirveyi ben kacırdım ama kartepe superdi.

Metehan iki tel sacımız var onuda dağınık cekmişsiniz ya....

NOT: Günün en tatsız yanı MEtehanın ucurum şakasıydı birde yaldır yaldır gitmekti doya doya bakmadım manzaraya doyamadık. He birde dönüş yolunda harbi apaci siniz siz ya valla canınız ama ucuz hele erdi

Ha son unutmadan o hayin rüzgar neydi oyle ya resmen tokatladı bir sağdan bir soldan bir sağ bir soldan
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    metehan abi teşekkürler cok keyif aldım sadece yuvacığa gidip dönsek hiç bi anlamı olmayacaktı kartepe fikri çok güzeldi çok eylenceli geçti herkes birbiriyle çok çabuk samimi olabiliyo bazılarının adını hatırlayamasamda kartepeye eşlik ettikleri için teşekkür ederim hepsine..
    81VATAN__54MEKÂN

P34C3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6N
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Ahmet Birde YBR250 sahibi arkadaş Adını neydi tırlayamadım. Dönüşte biz üçümüz geldik cok ta zevkliydi. Aytebe zirveyi ben kacırdım ama kartepe superdi.

Metehan iki tel sacımız var onuda dağınık cekmişsiniz ya....

NOT: Günün en tatsız yanı MEtehanın ucurum şakasıydı birde yaldır yaldır gitmekti doya doya bakmadım manzaraya doyamadık. He birde dönüş yolunda harbi apaci siniz siz ya valla canınız ama ucuz hele erdi

Ha son unutmadan o hayin rüzgar neydi oyle ya resmen tokatladı bir sağdan bir soldan bir sağ bir soldan
    Evet dönüş yolu güzeldi.Rüzgar biraz sert olsada zevkliydi.Güzel tempoda döndük.
    Bendede bi kaç resim var akşama upload ederim.Katılan arkadaşlara tekrar teşekkürler.Vedalaşamadık ama tekrar buluşuruz nasıl olsa

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı P34C3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet dönüş yolu güzeldi.Rüzgar biraz sert olsada zevkliydi.Güzel tempoda döndük.
    Bendede bi kaç resim var akşama upload ederim.Katılan arkadaşlara tekrar teşekkürler.Vedalaşamadık ama tekrar buluşuruz nasıl olsa
    Valla en zevk aldıgım tarafı kartepe ve üçümüzün dönüşü oldu. Tam grup sürüşü oldu bu apacilerden hayor yok bize anladım
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)