Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yuvacık Sonrası Aytepe ve Kartepe...

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Güzel bir gezi olmuş... 2 defa oraya cross motorlarla çıkmıştık ama arka yolu farketmemişiz. Öğrendiğimiz iyi oldu..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş... 2 defa oraya cross motorlarla çıkmıştık ama arka yolu farketmemişiz. Öğrendiğimiz iyi oldu..
    O yoldan cıkmak zevklide inmek cok tehlikeli bence bir yanın sıfır ucurum ama agacların arasında manzara falan super. diğer yol SS ciler için cıkarken crosscuyduk inerken SS ci
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Tebrikler arkadaşlar, güzel gezmişsiniz.
    İstanbulda olup aranıza katılmak isterdim doğrusu

Bu arada oralarda bi yerde Scorpion Kask kılıfı gördüm, hangi arkadaş kullanıyordu modeli neydi acaba?

@MeteHan
    Abicim yaz geldi tamam ama Allah korusun asfalt yaz-kış dinlemez.
    Bari siz tecrübeli kullanıcılar, gözünüzü seveyim korumalarınızı ihmal etmeyin.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Katılan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. çok güzel bir geziydi gittiğimize fazlasıyla değdi. yeni insanlarla, yeni yollarla tanışma fırsatını bulduk.

Yalnız abicim comet li arkadaş (ismini hatırlayamadım özür dilerim) ile erdi bir ara kendilerini kaybettiler ve apaçi kardeşimiz erdi farkında olmasada çok büyük bir kaza atlattı. gereksiz hareketler bunlar diyorum

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla en zevk aldıgım tarafı kartepe ve üçümüzün dönüşü oldu. Tam grup sürüşü oldu bu apacilerden hayor yok bize anladım
    biz benzinlikte durduk metahan abi benzin aldı o arada siz basıp gitmiştiniz nasılsa yakalayamayız diye bizde 80 sabit reşit, metehan abi ve ben grup yaptık

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada oralarda bi yerde Scorpion Kask kılıfı gördüm, hangi arkadaş kullanıyordu modeli neydi acaba?

@MeteHan
    Scorpion kask Reşit'in nickte Reşit exo 750 olması lazım görünce ayrıntılı cevap yazacaktır zaten.
    By Hirkil

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mimoza_cbf_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi çok güzel yerler gerçekten köfte de resimlerde on numara ama resimleri hep sen çekmişsin senin sadece mavi kaskınla motorun çıkmış..

Başka fotolarda var dostum...akşama bekliycez galiba... Yahu Samsunda o kadar cbfcisiniz...bi gezide siz patlatın..Şöyle Samsun ayaklarımızın altında fotosu gibi tepeden bir foto çeksenize sevabına...

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezmişsiniz,tebrikler dostlar.
    Bu bölge çok güzel Bora reis...

Valla Ahmet Birde YBR250 sahibi arkadaş Adını neydi tırlayamadım. Dönüşte biz üçümüz geldik cok ta zevkliydi. Aytebe zirveyi ben kacırdım ama kartepe superdi.

Metehan iki tel sacımız var onuda dağınık cekmişsiniz ya....

NOT: Günün en tatsız yanı MEtehanın ucurum şakasıydı birde yaldır yaldır gitmekti doya doya bakmadım manzaraya doyamadık. He birde dönüş yolunda harbi apaci siniz siz ya valla canınız ama ucuz hele erdi

Ha son unutmadan o hayin rüzgar neydi oyle ya resmen tokatladı bir sağdan bir soldan bir sağ bir soldan

Yaldır yaldır virajları yardıranlara mini bir yusuflama dersi olsun bu...

Yok yok güzel çıkmışın hacı...kelleri daha çok beğenirler nedense... azcık kel olunca daha seksi olunuyomuş galiba...

Baktım dönüş yolunda rüzgar aşırı var...Hemen motorumu sabit 80 e aldım...sağolsun Reşit ve Hirkilde uydular buna...Benzin aldıktan sonra sabite bağladım 80 le geldik...Erdi zaten bizi ilerde yakaladı nası yakaladı Allah bilir...

Alıntı sternboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi teşekkürler cok keyif aldım sadece yuvacığa gidip dönsek hiç bi anlamı olmayacaktı kartepe fikri çok güzeldi çok eylenceli geçti herkes birbiriyle çok çabuk samimi olabiliyo bazılarının adını hatırlayamasamda kartepeye eşlik ettikleri için teşekkür ederim hepsine..
    tamam ya ben avatar fotondan hatırladım...aksesuarlarını almıştın fi zamanda evde çekim yapmıştın...

aslında tüm gelenler burada sayılır...

keltoş olan Zenon...

apaçi olan Erdi Arıkan...

top sakallı olan panda bendeniz mete handro...

Alıntı P34C3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet dönüş yolu güzeldi.Rüzgar biraz sert olsada zevkliydi.Güzel tempoda döndük.
    Bendede bi kaç resim var akşama upload ederim.Katılan arkadaşlara tekrar teşekkürler.Vedalaşamadık ama tekrar buluşuruz nasıl olsa

Ybr 250 mi zolsaydı aslında istediğimiz sabit hızlara ulaşır rampa çıkarkan zorlanmazdık...ideal cc 250...kısmet olursa neden olmasın...

Valla en zevk aldıgım tarafı kartepe ve üçümüzün dönüşü oldu. Tam grup sürüşü oldu bu apacilerden hayor yok bize anladım
    Hacı nerede kaybettik birbirimizi acaba...Biz gerçekten çok yavaştık belli bir noktadan sonra (galiba Hereke tünellerinden kamyon ve otobosun arasında 120 de olduğumu hatırlıyorum... BP den sonra 80 e bağladık)

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle arkadan bir tımanmalısın...

O yoldan cıkmak zevklide inmek cok tehlikeli bence bir yanın sıfır ucurum ama agacların arasında manzara falan super. diğer yol SS ciler için cıkarken crosscuyduk inerken SS ci

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

@MeteHan

Hacı ben dikkat etmedim...kask kılıfı genelde taşımam...ama malı kıymetli adam illaki bunları düşünüyor...benim vizörü görmelisin...bir dek gelmedim yenisini taktırmaya...o kadar çizik içinde ki üşendiğimden böyle...kaskım zaten 5 yıllık...kırılırsa vay halime...

koruma konusund ahaklısın...benim başıma bir musibet gelecek ve 1000 nasihatdan daha iyidir...ama çok sıcak abicim ya...bünyede geniş...ter olayı fazla oluyor...pöyle püfür püfür...ama zirve harbiden soğuk...üşüdüm...

Angarada olmak bence her daim dezavantaj ve depresyon sebebidir...iddia ederim...bomboş bir memleket bu Angara...hiç tadı yok aga...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:09 ----------

Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. çok güzel bir geziydi gittiğimize fazlasıyla değdi. yeni insanlarla, yeni yollarla tanışma fırsatını bulduk.

Yalnız abicim comet li arkadaş (ismini hatırlayamadım özür dilerim) ile erdi bir ara kendilerini kaybettiler ve apaçi kardeşimiz erdi farkında olmasada çok büyük bir kaza atlattı. gereksiz hareketler bunlar diyorum

biz benzinlikte durduk metahan abi benzin aldı o arada siz basıp gitmiştiniz nasılsa yakalayamayız diye bizde 80 sabit reşit, metehan abi ve ben grup yaptık

Scorpion kask Reşit'in nickte Reşit exo 750 olması lazım görünce ayrıntılı cevap yazacaktır zaten.
    Cometli arkadaş çok sessizdi ya...yavaş yavaş açtık... yapı itibariyle öyle galiba...bizim gibi varayova konuşmayı sevmiyor...

Kanka ilk benzilikte duralım dedik ama bunu sadece kendi kendimize söyledik sorun burda... Reşitde zaten girecekmiş en önde o vardı o doğal olarak habersiz girdi...

siz içerdeyken ben kaldırıma çıkıp uçuyordum benzinlikte...dikkat ettinmi...kaldırım vardı pompalara gelirken farkedemiyosun güneşten...

Erdi hem kazayı hem bir zopayı atlattı dün...

metahan değil lan mete han...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı nerede kaybettik birbirimizi acaba...Biz gerçekten çok yavaştık belli bir noktadan sonra (galiba Hereke tünellerinden kamyon ve otobosun arasında 120 de olduğumu hatırlıyorum... BP den sonra 80 e bağladık)
    Giderken bana tabela daki benzin istasyonu göstermiştin ama oraya geldiğinde kimse durmadı daha sonra tahminimce siz tünerlerde kayboldunuz sonra ki istasyona girdiniz o arada da biz geçtik..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    2010 cbf 150

Cometli arkadaş çok sessizdi ya...yavaş yavaş açtık... yapı itibariyle öyle galiba...bizim gibi varayova konuşmayı sevmiyor...

Kanka ilk benzilikte duralım dedik ama bunu sadece kendi kendimize söyledik sorun burda... Reşitde zaten girecekmiş en önde o vardı o doğal olarak habersiz girdi...

siz içerdeyken ben kaldırıma çıkıp uçuyordum benzinlikte...dikkat ettinmi...kaldırım vardı pompalara gelirken farkedemiyosun güneşten...

Erdi hem kazayı hem bir zopayı atlattı dün...

metahan değil lan mete han...

mete han abi çaydan sonra ben söylemiştim ama demek ki duyulmadı Reşit girceğimizi biliyordu hatta kaçırdı istasyon çıkışından dönüp geldi.
    o kaldırıma bende vuruyordun sen kaçınca farkettim

bu arada arkadaşlar benim msn hirkil@msn.com kullananlar eklerse irtibatı koparmamış oluruz
    By Hirkil

Motosikleti
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Giderken bana tabela daki benzin istasyonu göstermiştin ama oraya geldiğinde kimse durmadı daha sonra tahminimce siz tünerlerde kayboldunuz sonra ki istasyona girdiniz o arada da biz geçtik..
    o tabelada 17 km yazıyordu...ve koca TEM de 17 km sonra BP çıktı karşımıza...sonrası OPET galiba dimi...biz girdik BP ye.. başka da yok hacım...

makinanla turlattığın için sağol...farkettiysen gavur malı gibi sert kullandım... ama performansı ölçmek adına ... yolda bal kaymakdı...kimi insan vardır malı kıymetlidir...kimi insan vardır tereddüt bile etmez...bu geziye fazerle gelme imkanaım vardı ama gelmedim...iyi yapmışım...

mete han abi çaydan sonra ben söylemiştim ama demek ki duyulmadı Reşit girceğimizi biliyordu hatta kaçırdı istasyon çıkışından dönüp geldi.
    o kaldırıma bende vuruyordun sen kaçınca farkettim

bu arada arkadaşlar benim msn hirkil@msn.com kullananlar eklerse irtibatı koparmamış oluruz

He ondan girdi o ...abi yedekte gitmek bana işkence gelir ne alakaysa...kendimi hep kötü hissederim...illaki benzin alırım...

orada düşseydim mt nin bir kısmı orada yerde oturuyormuş...tam irezil olurdum he...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    hacı seni bu sitenin ideolu ilan ediyom sen olmasan kimse gezmeyecek haaa.
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı seni bu sitenin ideolu ilan ediyom sen olmasan kimse gezmeyecek haaa.
    Aynı Yuvacık gezisine katılan başka bir yoğun katılımcı ekip biz inerken Aytepeye yine biz dönerken Kartepeye çıkıyordu...biz farklı konu açtık hacı o kadar... sende bir düldül taka alda sende gel cümbüşe...

ama güzel gezdik be...bizde güzeliz bu arada...

ya bişey dicem...Bizim kamyon süren arkadaş yoksa Tekteker Ramçomuydu yoksa...çok hoşsohbet bir arkadaştı...sedat nerde bi cevap yazsın... çok sevdim o dostumu...kanım hemen kaynadı...

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Aynı Yuvacık gezisine katılan başka bir yoğun katılımcı ekip biz inerken Aytepeye yine biz dönerken Kartepeye çıkıyordu...biz farklı konu açtık hacı o kadar... sende bir düldül taka alda sende gel cümbüşe...

ya bişey dicem...Bizim kamyon süren arkadaş yoksa Tekteker Ramçomuydu yoksa...çok hoşsohbet bir arkadaştı...sedat nerde bi cevap yazsın... çok sevdim o dostumu...kanım hemen kaynadı...
    benide sev hacı
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    o tabelada 17 km yazıyordu...ve koca TEM de 17 km sonra BP çıktı karşımıza...sonrası OPET galiba dimi...biz girdik BP ye.. başka da yok hacım...

makinanla turlattığın için sağol...farkettiysen gavur malı gibi sert kullandım... ama performansı ölçmek adına ... yolda bal kaymakdı...kimi insan vardır malı kıymetlidir...kimi insan vardır tereddüt bile etmez...bu geziye fazerle gelme imkanaım vardı ama gelmedim...iyi yapmışım...
    Sorun değil benimde çok farklı kullandığım söylenemez ...17 km olayını hatırlamıyorum ama ilerledikten bir süre sonra o benzin istasyonuna geldiğimizi gördüm belki de karıştırdım neyse herşeyi ile güzel bir geziydi herkese teşekkürler..
    Two Against the World

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Ya Ahmet Bunlar bizi sattı gitti derken bizmi bastık gittik acaba ama imkansız benim motor 100 den yukarı cıkmadı ki.

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Ya Ahmet Bunlar bizi sattı gitti derken bizmi bastık gittik acaba ama imkansız benim motor 100 den yukarı cıkmadı ki.
    Ama onlarda 80 den yukarı çıkmamış ki
    Two Against the World

Motosikleti
    2010 cbf 150

ta kendisi
    By Hirkil

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Ya ağalar siz neden benzin aldınız ben eve gittim bizim ordaki benziklikte 11,5 litre benzin aldım yine o benziklikten almıştım 401 km yol yapmışım eve götürdü yani.

Sizin benzin ve km durumunuz nedir?

sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    benim ybr ye 20tl benzin almıştım 180km dün yaptım sabah okula git gel yaptım şuan 194 km'de hala yedeğe düşmedim ama taş çatlasın 10 km daha gider çok zorluyorum çünkü
    81VATAN__54MEKÂN

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benide sev hacı
    seni sevmim...motörün yok çünküm... kusura bakma hacı yanımdan geçemezsin e motorun yok nasıl geçicen yaya mı...

Sorun değil benimde çok farklı kullandığım söylenemez ...17 km olayını hatırlamıyorum ama ilerledikten bir süre sonra o benzin istasyonuna geldiğimizi gördüm belki de karıştırdım neyse herşeyi ile güzel bir geziydi herkese teşekkürler..
    Valla abi yanılmıyorsam söyle...Kandıra çıkışından sonra Herekeden sonra BP var birde İstanbul girişinde Opet...

Valla hacı 85 bile yapmadık...neden rüzgar deli neden dipgaz gidip tüketimi artırayım...bari dedim tasarruf modunda kalayım tın tın gideyim..inan daha keyifli oluyor..bastımı bişey anlamıyosun...

sen 100 sabit biz 80 sabit arada benziliğe giriş farkıda olunca normaldir...sonra biz durduk kenarda Erdi çıktı karşımıza pişmaniye yedik vs...ben maske takmak için durunca Reşit paniklemiş...geriye doğru motorla geleceğine tersden emniyet şeridinden koştura koştura düştümmü diye geliyordu yanıma... Erdi ise bizim az önümüzdeymiş ve bizi geçince o zaten tersden geldi emniyetten...

Ama onlarda 80 den yukarı çıkmamış ki

Naparsın usta rüzgaröldürdü bitirdi bizi...tokat manyağı yaptı...

ta kendisi

Vay Ramçoyla tanışmışm farkında değilim...uzun zamandır kaynaştığım bir kardeşim...çok mutlu oldum şimdi...demek ondan kaynamış kanımız birbirimize..

Motosikleti
    2010 cbf 150
    mete han abi ve Reşit yedeğe düşmemek için aldı. ben almadım gün boyunca toplamda 320 km yaptım 8,1 litrede benim motor aldı.
    By Hirkil

Motosikleti
    Ya ağalar siz neden benzin aldınız ben eve gittim bizim ordaki benziklikte 11,5 litre benzin aldım yine o benziklikten almıştım 401 km yol yapmışım eve götürdü yani.

Sizin benzin ve km durumunuz nedir?
    Valla Sabitcim full iken 304 kmde yedeğe geçtim...ama çok kökledik...artı dağa tırmanışta anormal tüketim oldu...2 den 3 e 3 den 2 ye..vs vs...tamda o Dilovası rampasında tır arkasında...başkası olsa panikler eli ayağına dolaşır...ani bir refleksle geçtim yedeğe kendimide sağa attım...aniden hızım kesildi hızım aniden düştü...ayna kontrolü yedeğe alma sağa geçiş çok hızlıydım...3-4 km geride Herekede otobüsle kamyon arasında 120 ile giderken olsaydı halim dumandı...

yedekle gitmeme takıntım var 15 liralık daha aldım...

Alıntı sternboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ybr ye 20tl benzin almıştım 180km dün yaptım sabah okula git gel yaptım şuan 194 km'de hala yedeğe düşmedim ama taş çatlasın 10 km daha gider çok zorluyorum çünkü

benim tüketimde aynısı hacı...90 veya basarsam 100 kuruş şeklinde...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)