Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Emrello ve (artık)Osbourne'un Kaçış Rotaları - 1 - Yalova/Armutlu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı ımroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel gezi olmuş emeğinize sağlık..
    Engin bizde senden sülüklü göl gezisini hayata geçirmenin bekliyorduk bide baktıkki sen başka gezi düzenlemişsin
    paylaşım için teşekkürler..
    Valla onu da haftaya yaparız artık..Ama buraya başlık açıp organize olmaya çalışınca bin tane muhabbet oluyor, sıkılıyorum onlara da..
    Neyse hafta içi bakarız orası için de..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla onu da haftaya yaparız artık..Ama buraya başlık açıp organize olmaya çalışınca bin tane muhabbet oluyor, sıkılıyorum onlara da..
    Neyse hafta içi bakarız orası için de..
    eyvallah.... gönüller bir olsun....

Motosikleti
    kawa ER 5
    süper bir tur olmuş harika
    [I]insan vucudu beyninin kabul ettiği herşeyi yapar:cat:[/I]

Djnkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio AF-34
    siz benim scooterla girdigim yollari gorseniz altinizdakilerle uzaya cikarsiniz

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Çok güzel detaylı ve bol resimli bir gezi olmuş yine..Tekeriniz hep düz basar umarım...

Çok güzel paylasım icin tessekkürler.

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Sağolun arkadaşlar, Engin yeni motoru alınca onu da yollarda ıslatıcaz inşallah!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:55 ----------

Bir hatırlatma:

Arkadaşlar bu resimlerdeki kadife gibi ormanın yeşilliği ne güzel, değil mi? O zaman o resimlere iyi bakın, çünkü son görüşünüz olabilir!

Yalova'da KÖMÜRLÜ TERMİK SANTRAL yapılması planlanıyor!!!

Yatağan'daki santralin pisliğinin Rodos'a kadar ulaştığını hesaba katarsanız Yalova'nın geleceğini de tahmin etmek zor değil!

Gezip görmek yetmez. Ülkemizi, onun güzelliklerini korumak da bizim vatan borcumuz!

Lütfen Yalova'da yapılacak santralle ilgili bildiklerimizi paylaşalım, bu girişime karşı koymak için neler yapılabilir tartışalım.
    Ağır metal insanı...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun arkadaşlar, Engin yeni motoru alınca onu da yollarda ıslatıcaz inşallah!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:55 ----------

Bir hatırlatma:

Arkadaşlar bu resimlerdeki kadife gibi ormanın yeşilliği ne güzel, değil mi? O zaman o resimlere iyi bakın, çünkü son görüşünüz olabilir!

Yatağan'daki santralin pisliğinin Rodos'a kadar ulaştığını hesaba katarsanız Yalova'nın geleceğini de tahmin etmek zor değil!

Gezip görmek yetmez. Ülkemizi, onun güzelliklerini korumak da bizim vatan borcumuz!

Lütfen Yalova'da yapılacak santralle ilgili bildiklerimizi paylaşalım, bu girişime karşı koymak için neler yapılabilir tartışalım.
    Çok önemli bir nokta bu..
    Bu tür gezilerin anlam kazanması sosyal sorumluluk niteliği taşıyor aslında..
    Hepimizin kendisini sorumlu hissetmesinden bahsediyorum..

Bunu düşünmemiz şart gerçekten de Emre..

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500

Lütfen Yalova'da yapılacak santralle ilgili bildiklerimizi paylaşalım, bu girişime karşı koymak için neler yapılabilir tartışalım.[/QUOTE]

Bu konuyla ilgili olarak "yaşanabilir bir dünya için destek" adlı bir başlık açmıştım. Kimi "destek" dedi kimi ise "enerjiyi nasıl elde deceğiz peki " dedi.Ben hala lütfen destek diyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:40 ----------

Arkadaslar ayrıca güzergaha alternatif olarak olarak, Termal-sudüşen şelalesi-haydariye köyü-kumla-armutlu güzergahını şiddetle tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler