Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Yuvacık Sonrası Aytepe ve Kartepe...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    hiç güzel gezi olmamış foto lar çok kötü vs.vs...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Dün toplamda 250km yol yaptım 20.7Lt. (20.7LT.x3.73TL=77.211TL = 77TL)benzin yaktım.
    Soda Ayran Cool

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün toplamda 250km yol yaptım 20.7Lt. (20.7LT.x3.73TL=77.211TL = 77TL)benzin yaktım.
    hangi kamyonla katıldınız geziye acaba100 kmde kaç litre yakmış öle motor ne abi anlamadım üzerinde 2000cc motor mu var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:50 ----------

dur bende gezinin kötü yanlarını bulayım

dün okadar rüzgar vardiki ben biraz yol gittim dayak yemiş gibi oldumo havada gezilirmi yahep rüzgar hep rüzgar çekilmezki

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Sabitcim full iken 304 kmde yedeğe geçtim...ama çok kökledik...artı dağa tırmanışta anormal tüketim oldu...2 den 3 e 3 den 2 ye..vs vs...tamda o Dilovası rampasında tır arkasında...başkası olsa panikler eli ayağına dolaşır...ani bir refleksle geçtim yedeğe kendimide sağa attım...aniden hızım kesildi hızım aniden düştü...ayna kontrolü yedeğe alma sağa geçiş çok hızlıydım...3-4 km geride Herekede otobüsle kamyon arasında 120 ile giderken olsaydı halim dumandı...

yedekle gitmeme takıntım var 15 liralık daha aldım...
    Valla caydan sonra ben olctum bictim direk yedege cevirdim vanayı rahat rahat gittim aynı yolları yaptım bende 2,8 lt yakmışım 100 km de :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:01 ----------

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi kamyonla katıldınız geziye acaba100 kmde kaç litre yakmış öle motor ne abi anlamadım üzerinde 2000cc motor mu var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:50 ----------

dur bende gezinin kötü yanlarını bulayım

dün okadar rüzgar vardiki ben biraz yol gittim dayak yemiş gibi oldumo havada gezilirmi yahep rüzgar hep rüzgar çekilmezki
    İzmitte rüzgar yoktu Mücahit babamda biz dışarı cıkamıyoruz derken biz oturduk cayımızı iciyorduk. oyle kartepeye karşı
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla caydan sonra ben olctum bictim direk yedege cevirdim vanayı rahat rahat gittim aynı yolları yaptım bende 2,8 lt yakmışım 100 km de :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:01 ----------

İzmitte rüzgar yoktu Mücahit babamda biz dışarı cıkamıyoruz derken biz oturduk cayımızı iciyorduk. oyle kartepeye karşı
    al işte yapma be abikendimi avuturyorum valla çok üzüldüm yası hala üzerimde sizinlede tanışma fırsatımız olcakti

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç güzel gezi olmamış foto lar çok kötü vs.vs...

o senin kötülüğün fesatlığın bikerem totoşcan... motorsuz moto forum üyesi de hade çek arabanı topik önünden...

Geçmiş olsun...Allah bir daha yaşatmasın...

[/COLOR]dur bende gezinin kötü yanlarını bulayım

Biz Rüzgarla dans ettik bi kerem...sen bin Truvana gez dolan cbfciler verdiği sözleri tutar...

304 ten sonra yedekle devam etsem sabit hızla rahatlıkla İstanbula dönerdim...keyfe bak ya...Kim yedekle Kartepeden İstanbula son damlaya kadar geçebilir (105 km mesafe...80 sabite bağladınmı zaten tsarruf modu koklama moduna geçiyor...

sonra 15 liralık benzin aldım...yedekten bi 10 km kullandım galiba...onu düşersek bugün 122+10 132 de yine yedeğe geçti...yani...100 kuruş yakmışım...

al işte yapma be abikendimi avuturyorum valla çok üzüldüm yası hala üzerimde sizinlede tanışma fırsatımız olcakti
    üzül üzül müco...Sabitde tam tahmin ettiğim gibi 10 numero olgun bir dost kişi...yani ben ve erdiden bile olgun diyebiliriz... ama ortama alışırsa o da coşku yaratacak gibi...potansiyeli gördüm...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Beni tanımamakla çok şey kaybetmezsin Mücahit ama gezi güzeldi be kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:49 ----------

üzül üzül müco...Sabitde tam tahmin ettiğim gibi 10 numero olgun bir dost kişi...yani ben ve erdiden bile olgun diyebiliriz... ama ortama alışırsa o da coşku yaratacak gibi...potansiyeli gördüm...
    He sorma ne olgun bir sene sonra tohuma kacarım ben :D

Motosikleti
    Beni tanımamakla çok şey kaybetmezsin Mücahit ama gezi güzeldi be kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:49 ----------

He sorma ne olgun bir sene sonra tohuma kacarım ben :D
    Valla hacı senden iyi olmasın Mücahidde makaradır...sürüşüde iyidir...Erdiyle ikisi zaten makara kakara adamlar...Erdiyi gördün baş arıza...ekibi sağlamlaştırıyoruz...

Sırada UÇMKAKDERE var...varmısınız...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Valla hacı senden iyi olmasın Mücahidde makaradır...sürüşüde iyidir...Erdiyle ikisi zaten makara kakara adamlar...Erdiyi gördün baş arıza...ekibi sağlamlaştırıyoruz...

Sırada UÇMKAKDERE var...varmısınız...
    Tarih saat rota ver. Benim önümdeki günlerim biraz sıkıntılı ailevi nedenler söz vermemekle birlikte gelmek isterim ama bunu geliyorum anlamayın. Zaman gösterecek.

Motosikleti
    Dostum tarihi size bırakıyorum...Ama bu sefer Mücahid ve sen de olmalısın...bi ayar verelim yakın zamana...

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    2000 değilde, 1600cc 105bg
    100km/8.3Lt. yaktı.

Hani birtane opel astra vardı içinden paso fotoğraf video çekilen ve sizinde gülümseyerek veya hareket çekerek :D poz verdiğiniz.
    heh işte o kamyonla katıldım.

77TL/4kişi = 19.25TL adam başı benzine verdik, aslında hepinizden ucuza ve rüzgarsız gittim geldim.
    Dönerken 180-210 arası giderkende bazen 200ü devirdim.
    Bence az bile yakmış
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Dostum tarihi size bırakıyorum...Ama bu sefer Mücahid ve sen de olmalısın...bi ayar verelim yakın zamana...
    Valla benim kesin tarih vermem için bu ayın bir bitmesi gerekiyor sonra duruma göre etiyle kemiği ile yolların olurum

Motosikleti
    tamam kanka senden ve Mücahidden haber bekliyoruz...Erdi dünden hazır...bende...

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    tamam kanka senden ve Mücahidden haber bekliyoruz...Erdi dünden hazır...bende...
    abi bu sefer ne olsa gelicem hem o tarafa giderken bi denizde yaparız uygun bi güne ayarlıyalım bunu kaçırdım o geziyi daha zevkli hale getirmek lazım

zenon abicim valla sen erdiyi takip et 2. gezinde apachi olursunadam dipgazben erdi de 600 cc bi makina düşünemiyorum valla heryeri deler allahıma

dediğin gibi bu aydan sorna süper olur mete abiye diyorum 2gün 3 gün takılalım orda tatil hesabı ben cadırad yatmam diyodaha güzel olur en fazla bi gece kalırız sahılde güzel güzel eyleniriz

şu sınavlar bitsin acısını fena çıkarıcam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:59 ----------

100km/8.3Lt. yaktı.

Hani birtane opel astra vardı içinden paso fotoğraf video çekilen ve sizinde gülümseyerek veya hareket çekerek :D poz verdiğiniz.

77TL/4kişi = 19.25TL adam başı benzine verdik, aslında hepinizden ucuza ve rüzgarsız gittim geldim.
    Bence az bile yakmış

bende dedim hayabusa ilemi gittiniz

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Bu geziye bende katılmak istemiştim ama bir türlü işlerimi ayarlayamadım. Çok keyifli bir gezi olduğu apaçık. Kesinlikle bir dahaki geziyi kaçırmayacağım.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    100km/8.3Lt. yaktı.

Bence az bile yakmış
    8.3 gerçekten fazla bir rakam...ama bu hızlara çıktıysan tabi normal...her zaman aracında 4 kişi olmayabailir tabi...

abi bu sefer ne olsa gelicem hem o tarafa giderken bi denizde yaparız uygun bi güne ayarlıyalım bunu kaçırdım o geziyi daha zevkli hale getirmek lazım

Bak birdaha kartepeye aytepeye gitmeyiz he Müco...ona göre kendin tın tın gidersin gari...

zenon abicim valla sen erdiyi takip et 2. gezinde apachi olursunadam dipgazben erdi de 600 cc bi makina düşünemiyorum valla heryeri deler allahıma

Asfaltıda deler içinede girer...

dediğin gibi bu aydan sorna süper olur mete abiye diyorum 2gün 3 gün takılalım orda tatil hesabı ben cadırad yatmam diyodaha güzel olur en fazla bi gece kalırız sahılde güzel güzel eyleniriz

ya kanka işemeli .ıçmalı kamping olayını sevmiyom... nereye bırakıcaz bu vicid artıklarını germeyin la beni...hijyenik adamım...

ama hatırınız için 1 gece kalırım...e çadır yok tulum yok...napcaz kucak kucağamı yatcaz...Ben Erdiyle yatmam kanka...adam beni gece yarısı rüyadayım ayağına sarılır düdükler...

şu sınavlar bitsin acısını fena çıkarıcam[COLOR="Silver"]

:
    .........

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:17 ----------

Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu geziye bende katılmak istemiştim ama bir türlü işlerimi ayarlayamadım. Çok keyifli bir gezi olduğu apaçık. Kesinlikle bir dahaki geziyi kaçırmayacağım.
    Hacı tren kaçmadı..kısmet artık...

P34C3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6N

İzmit Doğu çıkışı.Çıktıktan sonra aramızdan 5 talihlinin bende dahil evraklarını kontrol ettiler

Yuvacık park alanı

Buda günün sonu
    rotanın üzerinde tekrar geçmek gerikirse ;Ziverbey BP 'de sıfırladım

ziverbey -Kurtköy opet - yuvacık - aytepe - kartepe - ziverbey

Süper bi geziydi herkeze tekrardan teşekkürler

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Sizi gidi köfteciler..Neşeniz bol olsun..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Abi çok güzel bir gün geçirdim.Geziye katılan ve yemek yedikten sonra kartepeye çıkanlara teşekkür ediyorum.

Bende de fotoğraflar var fakat pc ye aktaramıyordum birazdan başka biyere gidip usb ye atıp eve getircem.Hiç yüklemedim fotogram ama hallederim diye düşünüyorum.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    vayy kartepe tayfası..barış abi güzel kareler yakalamişsin sagolasın sizinle gelmedigime pişman olmadım yani resimleri görünce 210 kmde ben yapmişim..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)