Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

15 kasım 2009 karaburun gezi resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    arkadaşlar biraz sonra çektiğim resimleri buraya aktaracağım hepinize iyi akşamlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:28 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:10 ----------

daha var yolluyacagım bakın ben resim siteye ilk defa atıyorum ondan olmuş olur
    birazdan yeniden atıcam

22531.jpg[/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:22 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:43 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:45 ----------

MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf150
    bu kadarmı kiiii..............

Abi eline sağlık suda yaptığın numaralar yetmezmiş gibi fotoğrafarı sağa dizdin

Bizim yanlarından geçtiğimiz grupsunuz sanırım ??? Güzel gezmişsiniz tekerinize sağlık...

Motosikleti
    HERO HUNK

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:47 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:48 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:49 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:49 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:50 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:53 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:53 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:54 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:54 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:55 ----------

Gitmiş kadar olduk, eline sağlık Abi

Motosikleti
    HERO HUNK

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:56 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:57 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:58 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:59 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:59 ----------

bakın resim daha ilk defa yükledim siteye bunuda 15 dakikada başka sitede antraman yaparak öğrendim sonra birde fotograf makinam yeni olduğu için bir kaç resmi video formatında yanlışlıkla çekmişim
    neyse acemiliği attık sayılır bundan sonra daha kalite çekerim.....herkese iyi akşamlar

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    fotolar az kötü ve özensiz...abicim forumda acemiliği anlarımda fotoğraf makinan varsa biraz daha özenli çekebilirsin kareleri...amatörce olmuş çekimler..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotolar az kötü ve özensiz...abicim forumda acemiliği anlarımda fotoğraf makinan varsa biraz daha özenli çekebilirsin kareleri...amatörce olmuş çekimler..
    dogru gezilerde profosyonel fotografçı taşımak lazım sonra her fotograf topiğinde meteden azar işitiyosunuz olmazki arkadaşım

size katılamadığım için çok üzgünüm arkadaşlar fotografların devamı vardır diye düşünüyorum... ekleyinde en azından fotograflara bakıp bu güzel gezinizi bende görmüş olıyım
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olcanım moderasyon hakkındaki yorumumu silmişsin ama şu 7-8 kare yanyana olayını bari çözseydin en azından...

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dogru gezilerde profosyonel fotografçı taşımak lazım sonra her fotograf topiğinde meteden azar işitiyosunuz olmazki arkadaşım

:

kuyu abla inan büyük beklentilerim yok...daha özenli olabilirdi...artık makinalar otomatik ayarda...yani uygun anı yakalayıp tuşa basmak kalıyor bize...büyük yetenek gerektirmiyor bu iş...

neyse varmı başka kareleri olan...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    hep muhalefet tek muhalefet. mete_han hoca sen kesin çarşı'dansın. ben çekersem söz senin resimlerini siyah beyaz atacağım siteye.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    ben attığınız resimleri göremiyorum

Motosikleti
    nexus 250i
    Abim ellerine saglık resimler için teşekür ederiz de keşke mevcut konun devamına atsaydın insanların takibi daha kolay olurdu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:19 ----------

yalnız son resim acayip güzel
    Hakan abi hanımdan izinsiz katılmış gibi kamuflaj çekmiş yüzüne
    banu emreyi çekiyo emre atiye sarılıyo onlar da ayrı alem
    Her söylenene verilecek cevabım varda önce lafa bakarım laf mı diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Bi kaç sürüş fotosu olsa hiç fena olmazdı
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    Alıntı peoples adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız son resim acayip güzel
    Hakan abi hanımdan izinsiz katılmış gibi kamuflaj çekmiş yüzüne
    banu emreyi çekiyo emre atiye sarılıyo onlar da ayrı alem
    Evet bencede çok güzel bir fotoğraf olmuş
    Ati' ye sıra gelince kumam o benim, zaten biri bitiyor biri başlıyor,
    kurtulamıyorum bir türlü bunlardan nedir çektiğim Allahım yaa
    :cherry: :cherry: :cherry:

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    bendekiresimleri en yakın zaman da atıcam arkadaşlar az işler var halledeyim
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kaç sürüş fotosu olsa hiç fena olmazdı
    asubayah aldı güzel sürüş fotoları sanırım müsait olunca ekler

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    mete-han +100
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster

size katılamadığım için çok üzgünüm arkadaşlar fotografların devamı vardır diye düşünüyorum... ekleyinde en azından fotograflara bakıp bu güzel gezinizi bende görmüş olıyım
    ben profosyonel fotocu değilim ki daha önce makinam vardı ama eski filimli olanlardan bu dijital yeni aldığım için daha dogru hiç bir fonksiyonunu tam bilmiyorum türkçe kitapçığıda yok markası pentax optima m60 10 mega piksel 5zoom olarak yazıyor, tamam maikana çok güzelde türkçe kitabı olmadığından bazı özelliklerini kurcalayarak ögrenmeye çalışmaktayım....

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    [IMG][IMG][IMG][/IMG][/IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][IMG][/IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:55 ----------

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asubayah aldı güzel sürüş fotoları sanırım müsait olunca ekler
    ekledim hakan abi, şimdi bunlar köftelerin resimlerinide isterler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:56 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:00 ----------

[IMG][/IMG]

yolunu kaybetmiş motorcular

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler